пт, 24.07.2020 - 13:00
На Запорізькій АЕС триває дводенний робочий візит делегації на чолі з т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним

24 липня робота розпочалась з відвідування об’єктів станції: делегація оглянула гідротехнічний цех, здійснила обхід другого енергоблока ВП ЗАЕС, відвідала диспетчерський центр начальників зміни станції.


пт, 24.07.2020 - 08:00
На Запорізькій АЕС з дводенним робочим візитом працює делегація на чолі з т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним

23-24 липня 2020 року на Запорізькій АЕС проходить робочий візит т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом», представників Компанії, ВП «Науково-технічний центр» та Держатомрегулювання України.


вт, 14.07.2020 - 16:00
Фахівці відділу комерційної диспетчеризації Запорізької АЕС продовжують накопичувати досвід

Рік тому в Україні запрацювала нова модель енергоринку. Для того, щоб прогнозувати обсяги відпуску електроенергії, у жовтні минулого року на Запорізькій АЕС було створено відділ комерційної диспетчеризації.

Цілодобово фахівці відділу виконують свої функції, які полягають у тому, щоб, враховуючи низку факторів, з високою точністю спрогнозувати виробництво станцією електроенергії на добу, на дві доби наперед.


пн, 13.07.2020 - 10:30
Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА»

Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА», долучившись до її діяльності. Відповідне рішення одноголосно було прийняте на засіданні профспілки. Представники цехових комітетів станції висловили своє прагнення не лише підтримати громадський рух, але й активно допомагати в його розвитку та спільно працювати.


пн, 06.07.2020 - 10:25
На Запорізькій АЕС вводиться система спостережень та коучингу

На Запорізькій АЕС, як і в інших структурних підрозділах ДП «НАЕК «Енергоатом» реалізується новий проєкт «Система спостережень за роботою персоналу» та коучинг. На першому етапі обрано два підрозділи: хімічний цех і цех дезактивації. У цій системі підрозділи працюють вже два місяці.

На всіх майданчиках АЕС України систему почали впроваджувати з минулого року. Створено робочу групу, розроблено методику, проведено навчання керівників вищої та середньої ланки.


чт, 11.06.2020 - 12:00
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ !!!

Для випускників 2020 року настає відповідальний період з вибору спеціальності та навчального закладу для отримання освіти і реалізації своїх планів в майбутньому. Запорізька АЕС має договори про співпрацю з профільними навчальними закладами, які готують молодих фахівців для роботи на атомній станції. Зі студентами укладаються індивідуальні тристоронні договори на підготовку з гарантією подальшого працевлаштування.


чт, 04.06.2020 - 15:45
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ !!!

Для випускників 2020 року настає відповідальний період з вибору спеціальності та навчального закладу для отримання освіти і реалізації своїх планів в майбутньому. Запорізька АЕС має договори про співпрацю з профільними навчальними закладами, які готують молодих фахівців для роботи на атомній станції. Зі студентами укладаються індивідуальні тристоронні договори на підготовку з гарантією подальшого працевлаштування.


чт, 23.04.2020 - 16:00
СНВО «Імпульс» поставить системи автоматичного управління РДЕС для всіх енергоблоків Запорізької АЕС

На Запорізькій АЕС в рамках реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС України триває модернізація обладнання. Цього року на усі блоки станції запланована поставка системи автоматичного управління резервною дизельною електростанцією виробництва СНВО «Імпульс». «Пілотним» обрано енергоблок №5 Запорізької АЕС.


ср, 08.04.2020 - 12:15
На Запорізькій АЕС продовжується підготовка до місії ВАО АЕС

На другу половину жовтня 2020 року на Запорізькій АЕС заплановане проведення партнерської перевірки Всесвітньої асоціації операторів АЕС (ВАО АЕС).

Згідно з методологією проведення місії за півроку до партнерської перевірки з попереднім візитом майданчик ВП ЗАЕС повинні були відвідати керівник та координатори партнерської перевірки.

Але через карантинні заходи, впроваджені на державному рівні, сторони вимушені були скасувати зустріч, перейшовши у формат онлайн-спілкування.


пт, 13.03.2020 - 14:15
Підготовка інструкторів навчально-тренувальних центрів буде вестись централізовано

На Хмельницькій АЕС відбулася установча нарада керівників та фахівців навчально-тренувальних центрів (НТЦ) АЕС України, ВП «Атомремонтсервіс» та навчального центру «Академія керівників атомної енергетики» з питань впровадження централізованої підготовки інструкторів НТЦ.

Головне питання наради - створення централізованої системи підготовки інструкторів. На початковому етапі важливо було оцінити ситуацію щодо підготовки інструкторів, визначити проблемні питання і окреслити подальші кроки у вирішенні цього завдання.


Станом на 06.08.2020 - 12:30

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 677 МВт
Енергоблок №3 980 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 982 МВт
Сумарне навантаження 2639 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 31.7
Вітер СПнС
Швидкість вітру 2.1 м/с
Відносна вологість 34 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.