пт, 17.01.2020 - 14:50
На Запорізькій АЕС нагородили активістів Українського ядерного товариства

В інформаційному центрі Запорізької АЕС відбулось урочисте нагородження активних учасників Українського ядерного товариства за підсумками роботи в 2019 році.

Голова осередку Громадської організації «Українське ядерне товариство» у ВП «Запорізька АЕС» Андрій Туз відзначив, що в 2019 році відокремлений підрозділ УкрЯТ ЗАЕС виступав організатором і співорганізатором багатьох загальноміських і галузевих заходів  і підкреслив, що в 2020 році очікує на реалізацію усіх намічених планів та ідей.


пт, 17.01.2020 - 13:00
На Запорізькій АЕС завершилися місія підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС з метою підтримки станції до місії OSART протягом трьох днів працював старший фахівець з ядерної безпеки МАГАТЕ Фумін Цзян за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки». На заключній нараді фахівці станції і експерт МАГАТЕ обговорили результати місії підтримки і намітили подальші плани з підготовки до місії OSART.


вт, 14.01.2020 - 15:00
На Запорізькій АЕС розпочалася місія підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС розпочалася триденна місія підтримки МАГАТЕ за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки».

Вітаючи учасників місії генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін зазначив, що місія підтримки МАГАТЕ є дуже важливою для станції та повинна пройти з користю для кожного з присутніх.


чт, 26.12.2019 - 15:30
Міжнародна діяльність Запорізької АЕС в 2019 році

У 2019 році міжнародна діяльність Запорізької АЕС здійснювалась за напрямками: реалізація проектів міжнародної технічної допомоги, членство в міжнародних організаціях МАГАТЕ та ВАО АЕС,  поставка обладнання та надання послуг за комерційними контрактами, а також проведення ознайомлювальних візитів, презентацій та нарад.


ср, 04.12.2019 - 08:00
Фахівці Запорізької АЕС переймали досвід користувачів RiskWatcher

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь в міжнародній конференції користувачів RiskWatcher, що пройшла у Лондоні. На ній обмінювались досвідом представники країн-користувачів цього програмного забезпечення, зокрема Японії, Франції, Словаччини, Угорщини, США, Великобританії.

На Запорізькій АЕС реалізується проект з оптимізації технічного обслуговування та ремонту систем для енергоблока №2. Мета проекту - виконання ремонту обладнання при роботі енергоблока на потужності.


пт, 29.11.2019 - 14:58
Провідний інженер відділу досвіду експлуатації ЗАЕС взяв участь у навчанні, організованому МАГАТЕ

Провідний інженер відділу досвіду експлуатації Запорізької АЕС Оксана Воробйова взяла участь у навчанні, організованому МАГАТЕ для фахівців атомних електростанцій та регулюючих органів. Чотириденний курс проходив у Відні. Темою його було: «Підвищення показників експлуатаційної надійності. Аналіз корінних причин подій».


пн, 25.11.2019 - 14:35
Фахівець ЗАЕС взяв участь в роботі міжнародного семінару МАГАТЕ

У семінарі, присвяченому обговоренню критеріїв приймання радіоактивних відходів та операцій поводження з відходами перед захороненням, який пройшов у рамках регіонального проекту МАГАТЕ, взяв участь заступник начальника цеха дезактивації Запорізької АЕС Сергій Піхтін. Робоча зустріч відбулася у Грузії, до неї були залучені високопрофесійні експерти, які мають значний досвід та визнання у своїй сфері діяльності.


чт, 21.11.2019 - 16:15
Запорізька АЕС пройшла аудит щодо виконання вимог міжнародних стандартів

На Запорізькій АЕС відбувся ресертифікаційний аудит інтегрованої системи управління ДП «НАЕК «Енергоатом» щодо виконання вимог міжнародних стандартів. Перевірка тривала за трьома напрямками: система управління якістю, система екологічного управління, система управління охороною здоров’я та безпекою праці.

Аудит проводили працівники ТОВ «ІМС» - представника органу з сертифікації TUV NORD CERT в Україні, у супроводі начальника відділу функціонування інтегрованої системи управління виконавчої дирекції з якості та управління ДП «НАЕК «Енергоатом».


ср, 20.11.2019 - 16:40
Фахівці Запорізької АЕС взяли участь в XV міжнародній конференції «Проблеми сучасної ядерної енергетики»

В Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулась ХV Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики».

Участь у конференції взяли понад 80 представників наукових установ, підприємств та організацій України та закордону. Зокрема учасниками були фахівці з Запорізької, Южно-Української, Рівненської та Хмельницької АЕС, науковці з України, Іспанії, Грузії, Литви. Також цього року до участі у конференції долучилися представники Європейського ядерного товариства.


пн, 18.11.2019 - 15:40
На Запорізькій АЕС пройшла місія технічної підтримки ВАО АЕС

З 11 по 15 листопада на Запорізькій атомній електростанції пройшла місія технічної підтримки ВАО АЕС. Досвідчені фахівці з різних країн світу не лише спостерігали за роботою персоналу, спілкувалися з керівниками різних ланок та їх підлеглими, а й ділилися досвідом.

Особлива увага експертів була зосереджена на обходах робочих місць персоналу керівниками АЕС та спостереженнях при виконанні робіт - напрямку, який завжди потребує вдосконалення.


Станом на 20.01.2020 - 00:00

Виробничі показники
Енергоблок №1 993 МВт
Енергоблок №2 1027 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1022 МВт
Енергоблок №5 1012 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 4054 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -1.8
Вітер ПнЗ
Швидкість вітру 1.7 м/с
Відносна вологість 98 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.