вт, 25.01.2022 - 10:05
Представники Запорізької АЕС в рамках Меморандуму про співпрацю зустрілися з Енергодарською міською владою

Представники адміністрації та трудового колективу ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», в рамках Меморандуму про співпрацю між ВП «Запорізька АЕС» та Енергодарською міською радою, зустрілися з Енергодарським міським головою.

Відкриваючи засідання, т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький нагадав, що у 2021 році між Енергодарською міською радою та Запорізькою АЕС було укладено Меморандум про співпрацю, яким закріплені основні позиції щодо ефективної взаємодії міської влади та атомної станції в напрямку розвитку міста-супутника.  


пн, 17.01.2022 - 13:15
Запорізька АЕС пройшла аудиторську перевірку інтегрованої системи управління

На Запорізькій АЕС завершився другий постсертифікаційний аудит інтегрованої системи управління. Аудит охоплював оцінку відповідності інтегрованої системи менеджменту в галузі якості, охорони навколишнього середовища та охорони праці.

Роботу проводила аудиторська група експертів ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс», представництва міжнародного органу з сертифікації TUV NORD CERT GmbH (Німеччина) в Україні. Зазначена процедура охоплює всі структурні підрозділи  ДП «НАЕК «Енергоатом».


пт, 14.01.2022 - 08:20
Онлайн-семінар МАГАТЕ показав: напрямок «Керування аваріями» на Запорізькій АЕС - на високому рівні

В рамках підготовки до місії ОSART на Запорізькій АЕС Міжнародним агентством з ядерної енергії був проведений онлайн-семінар для керівників та провідних фахівців станції.

Організатори онлайн-зустрічі ставили на меті надати запорізьким атомникам кращий світовий досвід щодо керування аваріями, розглянути основні напрямки майбутньої перевірки в даній області. В свою чергу фахівці ВП ЗАЕС підготували для експертів низку питань, організаційних та технічних - щодо документації, які виникли в процесі підготовки до місії.


чт, 13.01.2022 - 07:05
У військовій частині 3042 пройшли комплексні тренування з бойової готовності

12 січня 2022 року у військовій частині 3042 Національної гвардії України, яка забезпечує охорону та безпеку Запорізької АЕС, пройшли комплексні тренування з бойової готовності.


вт, 11.01.2022 - 12:50
Фахівець Запорізької АЕС попрацював в якості експерта-секондиста

Провідний інженер управління енергоблоком Максим Совяк в якості експерта-секондиста брав участь у партнерській перевірці, яка проходила на АЕС «Рінгхальс» у Швеції.

Разом зі своїм керівником він провів тиждень у Паризькому центрі ВАО АЕС, де опрацьовував план перевірки за напрямком «Експлуатація».

Позитивне враження на шведській атомній станції викликає підхід до організації робіт та їх планування. Мова про так званих польових операторів, тих, кого у нас називають оператором реакторного відділення.


пт, 24.12.2021 - 13:20
Відбулася звітно-виборча конференція Ради молодих фахівців Запорізької АЕС

23 грудня в культурно-діловому центрі відбулися загальні збори (звітно-виборча конференція) молодих фахівців Запорізької АЕС з підсумків роботи за звітний період.

Були присутні 20 делегатів, які мали повноваження дати оцінку діяльності організації та мали змогу висловити побажання щодо планованих напрямків роботи. Основні питання порядку денного - доповідь про роботу за звітний період та проєкт діяльності на наступний, обрання нового складу та голови Ради молодих фахівців.


чт, 23.12.2021 - 16:30
Активісти Українського ядерного товариства на Запорізькій АЕС отримали нагороди

В інформаційному центрі Запорізької АЕС відбулось урочисте нагородження активних учасників відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» за підсумками роботи в 2021 році.

Голова ВП ГО УкрЯТ в Запорізькій області на базі ВП «Запорізька АЕС» Андрій Туз відзначив, що в 2021 році відокремлений підрозділ УкрЯТ на базі Запорізької АЕС провів багато заходів з підтримки атомної галузі, розвитку науки і підкреслив, що в 2022 році очікує на реалізацію усіх намічених планів та ідей.


чт, 23.12.2021 - 14:10
Українське ядерне товариство оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ» 2022 року

Українське ядерне товариство оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» 2022 року, який проводиться за участю профільних закладів вищої освіти - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Одеська політехніка», Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а також Вінницького національного технічного університету.

Конкурс має на меті забезпечити:


чт, 16.12.2021 - 12:50
Молодіжним рухом ВАО АЕС на Запорізькій АЕС підбито підсумки діяльності у 2021 році

Представники молодіжного руху Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій на Запорізькій АЕС підсумували свою діяльність у 2021 році.

Представник МЦ ВАО АЕС на Запорізькій АЕС Володимир Бронніков окреслив молодим атомникам свій погляд щодо співпраці ДП «НАЕК «Енергоатом» з Westinghouse, а також перспективу будівництва в Україні нових сучасних енергоблоків. Це відкриває для молоді великі можливості, але вимагає вдосконалення професійних навичок та знання англійської мови для взаємодії та вивчення документації в оригіналі.


ср, 15.12.2021 - 14:50
П’ятеро працівників Запорізької АЕС серед переможців фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки

У культурно-діловому центрі ВП ЗАЕС відбулося офіційне нагородження учасників та переможців VII фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки.

Серед 47 учасників зі всіх майданчиків АЕС та підприємств Атомпрофспілки, від ВП ЗАЕС взяли участь 14 фотографів, з яких:

- 1 місце у номінації «Знайомтесь, моє місто» у Олени Іващенко;

- 2 місце у номінації «Сім’я - найголовніше в світі!» також у Олени Іващенко;

- 2 місце у номінації «Моє фото змінить світ» у Андрія Черненка;


Станом на 26.01.2022 - 09:25

Виробничі показники
Енергоблок №1 642 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1026 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 4766 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.5
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 2.3 м/с
Відносна вологість 86 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.