naek-education

пт, 09.04.2021 - 14:40
Поєдинки управлінських рішень використовуватимуть для підготовки керівників Запорізької АЕС

У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися поєдинки управлінських рішень. Завдяки цьому заходу учасники в ігровій формі отримали унікальні навички ведення ділових переговорів та управління конфліктними ситуаціями.

Поєдинки проходили в тестовому режимі, організатори отримали зворотній зв'язок від учасників, від суддів та спостерігачів і адаптуватимуть умови проведення ділової гри для використання в подальшій підготовці керівників всіх рівнів.


пт, 26.03.2021 - 12:30
Профорієнтаційна робота на Запорізькій АЕС 2021 року триває

ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» має сталий багаторічний досвід співпраці із закладами вищої освіти України, які надають базову підготовку за спеціальностями, необхідними підприємству.

На постійній основі фахівцями навчально-тренувального центру проводиться профорієнтаційна робота серед школярів загальноосвітніх закладів міста і району та робітників ВП ЗАЕС, а також надається інформація щодо затребуваних спеціальностей.

Компанією ДП «НАЕК «Енергоатом» визначено профільні навчальні заклади для атомних станцій України. Їх список очолює:


вт, 23.03.2021 - 15:15
Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародному онлайн семінарі ВАО АЕС з ремонту енергоблоків

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародному онлайн семінарі, який було організовано та проведено ВАО АЕС за запитом фахівців атомних електростанцій з 11-ти країн світу. Тема семінару: «Базові принципи технічного обслуговування та ремонту». Головна мета заходу - обмін досвідом.

Серед учасників онлайн семінару були як фахівці з ремонту атомних станцій з 40-річним досвідом експлуатації, так і ті, хто працює на нових станціях і готується до першого ремонту.


пн, 22.03.2021 - 14:55
Відділ досвіду експлуатації Запорізької АЕС отримав високу оцінку на робочій зустрічі ВАО АЕС

На прохання угорської АЕС Пакш по лінії ВАО АЕС в режимі відеоконференції було проведено міжнародну робочу зустріч. Тема зустрічі стосувалася ефективного використання зовнішнього і внутрішнього досвіду експлуатації. Своїм досвідом у 23 презентаціях ділились представники експлуатуючих організацій та АЕС Європи і Азії, Лондонського офісу ВАО АЕС та Інституту експлуатації АЕС (INPO, США).

Презентація Запорізької АЕС мала назву: «Відмінні риси організації та системи використання досвіду експлуатації у ВП ЗАЕС».


пт, 19.03.2021 - 09:30
На Запорізькій АЕС відбувся конкурс «Будь інженером!»

У місті-супутнику Запорізької АЕС відбувся традиційний конкурс «Будь інженером!» серед учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти. Ініціаторами конкурсу є Рада молодих фахівців та Організація молоді Запорізької АЕС. Захід проводиться за підтримки Українського ядерного товариства, управління освіти, адміністрації та профспілкового комітету станції.

Конкурс проходив з трьох предметів - математики, фізики та хімії, і зібрав цього року 87 учасників.


вт, 16.03.2021 - 09:30
Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародній конференції ВАО АЕС, присвяченій 10-річчю аварії на АЕС Фукусіма

Міжнародна конференція ВАО АЕС, присвячена 10-річчю аварії на АЕС Фукусіма, пройшла в онлайн режимі. Мета конференції - формування сучасного погляду на причини та наслідки Фукусімської аварії, представлення короткого огляду змін в ВАО АЕС-МЦ за останні 10 років.

У конференції брали участь - персонал атомних станцій - організацій-членів ВАО АЕС-МЦ, керівники програм і напрямків, радники секретаріату ВАО АЕС-МЦ, ветерани атомної енергетики, представники осередків молодіжного руху ВАО АЕС-МЦ.


пн, 15.03.2021 - 14:30
Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у вебінарі ВАО АЕС «Досвід розробки і впровадження інструментів запобігання людських помилок»

Тема вебінару розроблена для того, щоб звести до мінімуму вплив людського фактору в роботі атомних станцій. Участь у вебінарі взяли фахівці навчально-тренувального центру, управління професійного розвитку персоналу, служби якості та інших підрозділів.


ср, 03.03.2021 - 13:33
В Центрі підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС можна відпрацювати найскладніші ремонтні операції

В Центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС пройшло пілотне заняття на тренажері ущільнення фланців температурного контролю і енерговиділення за темою щодо безпечної установки і зняття заглушок на фланцевих з'єднаннях.

На пілотному занятті були присутні фахівці енергоремонтного підрозділу та інших структурних підрозділів-замовників навчання. Контролювалося, як в процесі практичного завдання виконуються правила нормативних документів та техніки безпеки.


пт, 26.02.2021 - 11:10
Майбутні енергетики проходять виробничу практику на Запорізькій АЕС

Майбутні енергетики - студенти третього та четвертого курсів закладів вищої освіти (ЗВО) та закладів професійно-технічної освіти (ЗПТО) впродовж року проходитимуть виробничу практику в підрозділах Запорізької АЕС. Цього року практика запланована для 79 студентів ЗВО та учнів ЗПТО.

У лютому вже декілька студентів Одеського національного політехнічного та Українського державного хіміко-технологічного університетів проходили виробничу практику в підрозділах Запорізької АЕС, зокрема в Службі головного фахівця з енергетичних реакторів та Енергоремонтному підрозділі.


ср, 24.02.2021 - 10:30
Учнівська молодь готується до конкурсу «Будь інженером!»

Рада молодих фахівців за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС проводить традиційний відкритий конкурс «Будь інженером!» серед учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти м. Енергодар.

Організатори конкурсу: Рада молодих фахівців ВП ЗАЕС, Організація молоді ВП ЗАЕС,  Управління освіти м. Енергодар, Українське ядерне товариство, Одеський національний політехнічний університет.

Конкурс відбудеться в конференц-залі культурно-ділового центру ВП ЗАЕС з трьох предметів: математика, фізика, хімія.


Станом на 20.04.2021 - 20:44

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1000 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1000 МВт
Енергоблок №5 902 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 2902 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.8
Вітер ЗПнЗ
Швидкість вітру 3.2 м/с
Відносна вологість 97 %
Атмосферний тиск 751 мм рт.ст.