чт, 23.09.2021 - 15:30
Запорізька АЕС прийняла представництво молоді центру зайнятості

Навчально-тренувальний центр Запорізької АЕС, в рамках акції Місячника зайнятості молоді «Твоя успішна кар’єра», яка проходить в Енергодарській міській філії Запорізького центру зайнятості, прийняв молодь, бажаючу ознайомитися з роботою атомної електростанції та шляхами працевлаштування на неї.


ср, 22.09.2021 - 09:30
Спеціальний кадровий резерв - новий проєкт Запорізької АЕС

На Запорізькій АЕС впроваджується нова форма підготовки фахівців - спеціалізований кадровий потенціал підприємства, професійно грамотних, перспективних молодих управлінців, які зацікавлені в розвитку Компанії та енергетичної галузі в цілому.

У проєкті беруть участь 32 працівника підрозділів станції - резервісти середньої, первинної та низової ланок управління віком до 35 років. Вони вже пройшли етап тестування та індивідуального навчання. Наразі учасників розподілили на 4 команди і далі вони мають спільно вирішувати досить складні завдання.


пн, 20.09.2021 - 09:40
Представники Запорізької АЕС взяли участь у Київському півмарафоні-2021

Представники Запорізької АЕС взяли участь у 11-му Work.ua Київському півмарафоні-2021, який відбувся 19 вересня.

Від ДП «НАЕК «Енергоатом» у змаганнях взяли участь 86 бігунів. Запорізьку АЕС представляли: Антон Бойченко (енергоремонтний підрозділ), Яна Шутіхіна (управління роботи з громадськістю та засобами масової інформації), Микола Золотухін (експлуатаційний підрозділ), Альона Татаренко (відділ ядерної безпеки), Віталій Летуновський (енергоремонтний підрозділ).  


ср, 15.09.2021 - 13:45
У парку Перемоги Запорізької АЕС відбулося масштабне свято – фестиваль «Ярмарок спорту»

В місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі, до Дня фізичної культури та спорту, відбувся фестиваль активного і здорового способу життя – «Ярмарок спорту».

Це масштабне свято проходило на території парку Перемоги Запорізької АЕС. На заході були представлені 32 види спорту, якими можна займатись в Енергодарі.

Учасників фестивалю привітали т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький та голова первинної профспілкової організації Іван Здравчев.


вт, 07.09.2021 - 15:00
ДП «НАЕК «Енергоатом» оголошує фотоконкурс «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі»

До участі у дитячо-юнацькому фотоконкурсі «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі» адміністрація ДП «НАЕК «Енергоатом» ЗАПРОШУЄ:

- учнівську молодь міст розташування відокремлених підрозділів Компанії;

- дітей працівників Дирекції та відокремлених підрозділів київського розташування.

Конкурсні НОМІНАЦІЇ:

•    Атомна енергетика України

•    АЕС і екологія

•    Я люблю свій край

•    Дозвілля і спорт

•    Репортажне фото

•    Портрет

•    Гумористичне фото


пт, 03.09.2021 - 10:30
Майбутні енергетики проходять переддипломну практику на Запорізькій АЕС

Тринадцять студентів п’ятого курсу Державного університету «Одеська політехніка» та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» прибули на Запорізьку АЕС для проходження переддипломної практики.

На організаційних зборах студентів ознайомили з етапами практики, тобто перед тим, як потрапити на станцію, вони пройдуть всю процедуру первинного працевлаштування персоналу - навчання з питань охорони праці, інструктажі та психо-фізіологічне обстеження.


ср, 01.09.2021 - 13:00
Енергодар відсвяткував День знань та свято Першого дзвоника

У всіх закладах загальної середньої освіти міста-супутника Запорізької АЕС Енергодара відбулося свято Першого дзвоника. Привітати учнів та педагогів міста з початком навчального року завітали і представники Запорізької АЕС.


чт, 26.08.2021 - 09:00
Енергодарські атомники стали учасниками масштабного забігу «AtomRace»

Представники Запорізької АЕС взяли участь у змаганнях з бігу з перешкодами «AtomRace», який відбувся у місті Нетішин з нагоди Дня Незалежності України.

Участь у змаганнях взяли 33 команди, серед яких дві - від Запорізької АЕС. Підприємство представляли Євген Недільський (цех теплової автоматики та вимірювань), Дмитро Долгіх (цех електричних мереж), Ілля Скакун (експлуатаційний підрозділ), Євген Нечипуренко (енергоремонтний підрозділ), Максим Мордовін (експлуатаційний підрозділ) та Олександр Ільницький (електричний цех).


чт, 19.08.2021 - 14:25
Енергодарські спортсмени стали призерами командного Чемпіонату України

Спортсмени спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС стали призерами командного Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дорослих, який пройшов в м. Дніпро.

У змаганнях взяло участь 320 спортсменів у складі 29 команд з 19 областей України та м. Київ.

Людмила Бабак в каное-одиночці завоювала перше місце на дистанції 500 м і третє місце на дистанції 200 м.

Денис Давидов вперше в своїй кар'єрі став переможцем в каное-одиночці на олімпійській дистанції 1000 м і третім - на дистанції 200 м.


ср, 18.08.2021 - 13:55
Оголошується конкурс доповідей «Краще виробниче рішення»

У рамках проведення в 2021 році огляду-конкурсу цехів ВП ЗАЕС «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо» з 25 по 29 жовтня 2021 року Рада молодих фахівців ВП ЗАЕС проводить конкурс доповідей на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми серед молодих фахівців і молодих працівників ВП ЗАЕС у номінації «Краще виробниче рішення».


Станом на 29.09.2021 - 02:35

Виробничі показники
Енергоблок №1 963 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 998 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1008 МВт
Енергоблок №6 1018 МВт
Сумарне навантаження 3987 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 12.8
Вітер ПнС
Швидкість вітру 4.4 м/с
Відносна вологість 72 %
Атмосферний тиск 767 мм рт.ст.