ср, 11.03.2020 - 15:30
Учнівська молодь готується до конкурсу «Будь інженером!»

Рада молодих фахівців за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС проводить традиційний відкритий конкурс «Будь інженером!» серед учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти м. Енергодар.

Організатори конкурсу: Рада молодих фахівців ВП ЗАЕС, Організація молоді ВП ЗАЕС, Науково-методичний центр управління освіти м. Енергодар, Українське ядерне товариство (УкрЯТ), Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ).


чт, 27.02.2020 - 15:05
Запорізькі  атомники допомагають школярам у виборі професії

Представники Запорізької атомної електростанції провели ряд зустрічей з учнями навчальних закладів міста-супутника, розповіли про переваги роботи в енергетичній промисловості та співробітництво Запорізької станції з провідними технічними вузами України. Дані зустрічі традиційно проводяться з метою звернути увагу майбутніх студентів на профільне енергетичне утворення для подальшого працевлаштування на атомну станцію.


пт, 14.02.2020 - 14:50
Фахівець Запорізької АЕС виграв творчий конкурс МАГАТЕ

Інженер цеху теплової автоматики та вимірювань Запорізької АЕС Євген Калініченко здобув перемогу в Міжнародних змаганнях МАГАТЕ на написання кращого есе на тему фізичної ядерної безпеки. Його творча робота має назву «Поява технологічних загроз, а також можливостей в галузі фізичної ядерної безпеки в цифровому столітті».


ср, 12.02.2020 - 15:40
Майбутні енергетики проходять виробничу практику на Запорізькій АЕС

Дванадцять студентів третього курсу Одеського національного політехнічного університету прибули на Запорізьку АЕС для проходження тритижневої виробничої практики.

Впродовж практики студенти повинні ознайомитися з структурою атомної станції, з її підрозділами, а також більш детальніше вивчити основне обладнання, і те, як працює атомна станція і яким чином здійснюється управління технологічним процесом.


пт, 17.01.2020 - 14:50
На Запорізькій АЕС нагородили активістів Українського ядерного товариства

В інформаційному центрі Запорізької АЕС відбулось урочисте нагородження активних учасників Українського ядерного товариства за підсумками роботи в 2019 році.

Голова осередку Громадської організації «Українське ядерне товариство» у ВП «Запорізька АЕС» Андрій Туз відзначив, що в 2019 році відокремлений підрозділ УкрЯТ ЗАЕС виступав організатором і співорганізатором багатьох загальноміських і галузевих заходів  і підкреслив, що в 2020 році очікує на реалізацію усіх намічених планів та ідей.


чт, 16.01.2020 - 16:00
Соціальна робота завжди в пріоритеті

Соціальний напрямок роботи, виконання умов Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом», а також професійний розвиток персоналу станції були і залишаються для Запорізької АЕС пріоритетними питаннями. 2019 рік для колективу відділу соціального розвитку Запорізької АЕС був доволі складним і, одночасно, досить результативним, реалізована частина важливих соціальних проєктів.

Відповідно до виконання Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2019 році соціальні гарантії були надані у повному обсязі.


вт, 17.12.2019 - 09:50
НАЕК «Енергоатом» та Українське ядерне товариство оголошують  Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» 2020 року

ДП «НАЕК «Енергоатом» та ГО «Українське ядерне товариство» оголошують Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» 2020 року, який проводиться за участю профільних закладів вищої освіти – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», а також «Харківського національного університету імені В.Н.


пт, 13.12.2019 - 10:05
ІІІ турнір з рибної ловлі серед працівників ЗАЕС

За ініціативою Організації Молоді ВП ЗАЕС відбувся ІІІ турнір з рибної ловлі серед працівників станції. Участь у зимовому турнірі прийняло 20 спортсменів з 8 підрозділів.

Чемпіоном турніру заслужено став Євген Єрмоленко (енергоремонтний підрозділ), улов якого склав 2 кг 215 г. Друге місце зайняв Олег Мельник, працівник служба фізичного захисту, його улов склав 1 кг 540 г. Третє місце з уловом вагою 1 кг 40 г дістався Дмитру Касьяну (проєктно-конструкторський підрозділ).


вт, 10.12.2019 - 15:34
Перемога турніру у юних волейболістів спорткомплексу ЗАЕС

Команда дитячо-юнацької спортивної школи спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС посіла перше місце на ІІІ турнірі з волейболу серед юнаків 2003-2004 р.н., який проходив в м. Токмак.

У змаганнях брали участь 8 команд з Мелітополя, Бердянська, Вільнянська, Енергодара, Токмака, Олександрії, Броварів та Приазовська.


ср, 04.12.2019 - 13:40
Визначено переможців конкурсу доповідей «Краще виробниче рішення»

На Запорізькій АЕС за підтримки ГО «Українське ядерне товариство» пройшов  конкурс доповідей «Краще виробниче рішення» на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми.

Представили свої роботи молоді працівники з електричного цеху, цеху теплової автоматики та вимірювань, експлуатаційного підрозділу, цеху засобів диспетчерського технологічного управління.

Переважна більшість тем ґрунтувалася на виробничих дослідженнях, технічних рішеннях, пропозиціях з впровадження раціоналізаторських винаходів.


Станом на 06.04.2020 - 18:25

Виробничі показники
Енергоблок №1 986 МВт
Енергоблок №2 770 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 918 МВт
Енергоблок №5 772 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3446 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 13.7
Вітер ПнЗ
Швидкість вітру 3.2 м/с
Відносна вологість 20 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.