Визначено переможців конкурсу доповідей «Краще виробниче рішення»

На Запорізькій АЕС за підтримки ГО «Українське ядерне товариство» пройшов  конкурс доповідей «Краще виробниче рішення» на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми.

Представили свої роботи молоді працівники з електричного цеху, цеху теплової автоматики та вимірювань, експлуатаційного підрозділу, цеху засобів диспетчерського технологічного управління.

Переважна більшість тем ґрунтувалася на виробничих дослідженнях, технічних рішеннях, пропозиціях з впровадження раціоналізаторських винаходів.

У конкурсі доповідей на тему: «Культура безпеки АЕС, проблеми та шляхи вирішення» взяли участь вісім фахівців з різних підрозділів Запорізької АЕС. Незважаючи на складну тему, рівень робіт був високий, адже й матеріал цікавий.

XV Форум Організації молоді Атомпрофспілки

Представники Організації молоді ЗАЕС прийняли участь у XV Форумі Організації молоді Атомпрофспілки «Atomic marathon 2019», що носить ім’я засновника Атомпрофспілки Олександра Юркіна.

вт, 29.10.2019 - 09:00
Золото обласного Чемпіонату - у нашої збірної

На Чемпіонаті Запорізької області з волейболу серед юнаків 2005-06 р.н. вихованці дитячої юнацької спортивної школи ВП ЗАЕС завоювали перше місце.

У змаганнях взяли участь 7 команд, які були розбиті на 2 підгрупи.

пн, 28.10.2019 - 12:25
Відстоювати честь всього підприємства –  висока відповідальність

На галузевому конкурсі професійної майстерності НАЕК «Енергоатом» токар енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС Олександр Маловічко посів 3-тє місце.

Молодий токар вважає, що стати переможцем йому завадило хвилювання, адже відстоювати честь всього підприємства – висока відповідальність, до того ж він виявився наймолодшим серед суперників за досвідом роботи.

пн, 21.10.2019 - 10:00
Людмила Бабак - чотириразова чемпіонка світу з веслування на марафонських дистанціях

Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Людмила Бабак двічі завоювала «золото» на Чемпіонаті світу з веслувального марафону в китайському Шаосіні.

Спочатку спортсменка перемогла на короткій дистанції марафону, подолавши 3,6 км за 19 хв. 20,43 сек. Після цього вона здобула перемогу і в довгому марафоні, подолавши дистанцію 14,5 км за 1 год. 19 хв. 30,84 сек., і стала чотириразовою чемпіонкою світу.

Людмила не знає поразок в марафонах з 2017-го року і вже завоювала 9 вищих нагород на Чемпіонатах світу (4) та Європи (5).

пт, 18.10.2019 - 12:10
Працівники Запорізької АЕС – призери V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки

Працівники Запорізької АЕС за підсумками V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки стали його призерами, отримавши два золота, два срібла, дві бронзи і приз глядацьких симпатій у двох номінаціях.

Фотоконкурс проводився за чотирма номінаціями:

1. «Енергія у всьому» (популяризація і пропаганда атомної енергетики та промисловості - машини та обладнання, репортажне фото та т.п.);

2. «Енергетики поза професією» (все про захоплення людей);

3. «Світ - очима об’єктиву» (кадр, зроблений в потрібному місці у потрібний час);

вт, 15.10.2019 - 14:05
Молоді фахівці Запорізької АЕС – справжні професіонали свого діла

З 10 по 11 жовтня на промисловому майданчику Запорізької АЕС проходив XV галузевий конкурс професійної майстерності серед молодих фахівців відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом». Вперше захід проводився за дев'ятьма спеціальностями.

пт, 11.10.2019 - 13:15
XV галузевий конкурс профмайстерності

На Запорізькій АЕС стартував конкурс професійної майстерності серед молодих фахівців відокремлених підрозділів Енергоатома. Майданчик ЗАЕС приймає конкурсантів вже вчетверте.

В культурно-діловому центрі  відбулася офіційна зустріч молоді з адміністрацією Запорізької АЕС.

вт, 08.10.2019 - 13:55
Спортсменка дитячої юнацької спортивної школи ВП ЗАЕС – призерка Чемпіонату Європи

На Чемпіонаті Європи-2019 з боротьби сумо в м. Будапешт (Угорщина) вихованка дитячої юнацької спортивної школи ВП ЗАЕС Медвецька Дар'я (вагова категорія до 60 кг) посіла 2-е місце у віковій категорії до 16 років і 3-е місце у віковій категорії до 18 років.

У чемпіонаті брали участь команди з 11 країн світу. Українська збірна посіла перше місце у командному заліку.

Тренує нашу спортсменку Станіслав Тілінін, тренер-викладач спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС.

Станом на 10.12.2019 - 10:50