пн, 24.01.2022 - 11:00
«Синергія»

Організація молоді первинної профспілкової організації Запорізької АЕС підвела підсумки III фотоконкурсу серед працівників Запорізької АЕС - членів Атомпрофспілки. Цього року у конкурсі взяло участь 10 професіоналів та любителів.

Отже, переможцями фотоконкурсу визнано:

Номінація: «Енергія АЕС в об’єктиві»

-    1 місце - Олександр Ойцех «Синергія» (Енергоремонтний підрозділ);

-    2 місце - Олексій Головін «Краса енергії та природи» (Водно-радіохімічна лабораторія);


вт, 18.01.2022 - 12:55
Підбито підсумки звітно-виборної конференції Організації молоді Запорізької АЕС

В культурно-діловому центрі ВП ЗАЕС відбулась звітно-виборна конференція Організація молоді первинної профспілкової організації Запорізької АЕС. Захід зібрав 55 делегатів від цехів та підрозділів станції. Саме вони визначили склад ради Організації молоді на наступні 5 років. Окрім виборів в Раду ОМ, обрали голову та делегатів до ЦК Атомпрофспілки.


ср, 12.01.2022 - 10:00
Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС - у складі національної збірної України

Міністерство молоді та спорту затвердило склад національної збірної України з літніх олімпійських видів спорту на 2022 рік. У складі національної збірної з веслування на байдарках і каное Україну представлятимуть і відомі енергодарські спортсмени - вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

В основному складі національної збірної з веслування на байдарках і каное - Людмила Бабак, Денис Давидов, Дмитро Кряж та Олександр Чехмістренко. Всі вони -вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.


пт, 24.12.2021 - 13:20
Відбулася звітно-виборча конференція Ради молодих фахівців Запорізької АЕС

23 грудня в культурно-діловому центрі відбулися загальні збори (звітно-виборча конференція) молодих фахівців Запорізької АЕС з підсумків роботи за звітний період.

Були присутні 20 делегатів, які мали повноваження дати оцінку діяльності організації та мали змогу висловити побажання щодо планованих напрямків роботи. Основні питання порядку денного - доповідь про роботу за звітний період та проєкт діяльності на наступний, обрання нового складу та голови Ради молодих фахівців.


чт, 23.12.2021 - 14:10
Українське ядерне товариство оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ» 2022 року

Українське ядерне товариство оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» 2022 року, який проводиться за участю профільних закладів вищої освіти - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Одеська політехніка», Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а також Вінницького національного технічного університету.

Конкурс має на меті забезпечити:


ср, 22.12.2021 - 11:00
Денис Давидов

Енергодарські спортсмени, які стали переможцями та призерами Олімпійських та Паралімпійських ігор, Чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України, спортсмени Олімпійського резерву та члени збірних команд України з наступного року отримуватимуть щомісячну грошову персональну виплату у розмірі до 3000 гривень. Серед них п’ятеро - вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

У 2022 році премію від міського голови отримуватимуть:


чт, 16.12.2021 - 12:50
Молодіжним рухом ВАО АЕС на Запорізькій АЕС підбито підсумки діяльності у 2021 році

Представники молодіжного руху Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій на Запорізькій АЕС підсумували свою діяльність у 2021 році.

Представник МЦ ВАО АЕС на Запорізькій АЕС Володимир Бронніков окреслив молодим атомникам свій погляд щодо співпраці ДП «НАЕК «Енергоатом» з Westinghouse, а також перспективу будівництва в Україні нових сучасних енергоблоків. Це відкриває для молоді великі можливості, але вимагає вдосконалення професійних навичок та знання англійської мови для взаємодії та вивчення документації в оригіналі.


ср, 15.12.2021 - 14:50
П’ятеро працівників Запорізької АЕС серед переможців фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки

У культурно-діловому центрі ВП ЗАЕС відбулося офіційне нагородження учасників та переможців VII фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки.

Серед 47 учасників зі всіх майданчиків АЕС та підприємств Атомпрофспілки, від ВП ЗАЕС взяли участь 14 фотографів, з яких:

- 1 місце у номінації «Знайомтесь, моє місто» у Олени Іващенко;

- 2 місце у номінації «Сім’я - найголовніше в світі!» також у Олени Іващенко;

- 2 місце у номінації «Моє фото змінить світ» у Андрія Черненка;


чт, 09.12.2021 - 13:20
Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС достойно виступила на Чемпіонаті світу

З 24 листопада по 8 грудня у Тбілісі (Грузія) проходив Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

Всього у змаганнях кубку світу взяли участь 125 атлетів з 22 країн світу. В їх числі - енергодарська спортсменка Аліна Кумейко - вихованка заслуженого тренера України Сергія Кумейка.

За результатами Чемпіонату Аліна Кумейко продемонструвала гідний результат у ваговій категорії 86 кг, посівши 11 місце у турнірній таблиці.

Бажаємо спортсменці і її тренеру нових спортивних досягнень!

#АтомнийСпорт

 


ср, 08.12.2021 - 08:30
Студенти Дніпрорудненського ліцею проходять чергову практику на Запорізькій АЕС

На Запорізькій АЕС в цеху теплової автоматики і вимірювань (ЦТАВ) проходять практику  дев’ять студентів Дніпрорудненського професійного ліцею.

Дніпрорудненський професійний ліцей більше десяти років співпрацює з Запорізькою АЕС. Навчальний заклад готує для атомної станції фахівців за професіями, які затребувані на підприємстві. Наприклад, у 2018 році, враховуючи потреби станції, ліцей здобув ліцензію на підготовку слюсаря з ремонту та обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій.


Станом на 26.01.2022 - 10:55

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1028 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.6
Вітер ЗПдЗ
Швидкість вітру 3.8 м/с
Відносна вологість 80 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.