пт, 18.09.2020 - 12:40
Працівник Запорізької АЕС Олександр Хачко - лауреат Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»

Працівника Запорізької АЕС Олександра Хачка нагороджено дипломом лауреата Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» за відвагу та професіоналізм під час порятунку життя.

Нагородження лауреатів Всеукраїнської акції відбулося 17 вересня у Львівському університеті безпеки життєдіяльності в рамках урочистостей за участю Президента України.


ср, 16.09.2020 - 15:30
Учнівська молодь готується до конкурсу «Будь інженером!»

Рада молодих фахівців за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС проводить традиційний відкритий конкурс «Будь інженером!» серед учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти м. Енергодар.

Конкурс буде проводитися на базі Культурно-ділового центру ВП ЗАЕС з трьох предметів: математика, фізика та хімія.


ср, 09.09.2020 - 15:50
Працівники Запорізької АЕС виступили донорами для обласної клінічної дитячої лікарні

Протягом двох днів працівники Запорізької АЕС цілеспрямовано здавали кров для обласної клінічної дитячої лікарні. Від керівництва указаного медичного закладу надійшло прохання допомогти дітям, хворим на онкогематологічні та онкологічні захворювання.

Відразу відреагували на це прохання дві громадські організації - «БРАМА» та «Організація молоді ППО ВП ЗАЕС». Представники організації молоді Запорізької АЕС, до речі, вже мали подібний досвід, адже і до цього неодноразово влаштовували донорські дні. Отже і цього разу бажаючі також знайшлися швидко.


пн, 24.08.2020 - 07:00
З Днем Незалежності України!

Шановні колеги, співвітчизники!

Від імені колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» та від себе особисто щиро вітаю вас із головним державним святом України - Днем Незалежності!

Створення власної держави започаткувало нову епоху в житті українського народу. Проголошення незалежності законодавчо закріпило його вікові прагнення до національного відродження, демократії, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.


пт, 21.08.2020 - 14:00
З Днем Незалежності України!

Шановні колеги, шановні мешканці міста-супутника, шановні співгромадяни! Щиро вітаю вас з святом державності України - Днем Незалежності!

29 років тому український народ почав будувати власну державу - сучасну країну з потужним економічним потенціалом та справжніми демократичними цінностями.


ср, 29.07.2020 - 10:33
В м. Енергодар відбудеться планова перевірка системи оповіщення

29 липня 2020 року з 13:30 до 14:10 в м. Енергодар буде проводитися перевірка готовності засобів оповіщення з практичним включенням електричних сирен та гучномовців, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру та мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.

Мешканцям міста та прилеглих населених пунктів прохання дотримуватися спокою та з розумінням ставитися до незручностей, які можуть виникнути під час проведення перевірки.

 


пн, 20.07.2020 - 16:00
Українське ядерне товариство організовує серію онлайн-зустрічей для молоді та абітурієнтів

Українське ядерне товариство (УкрЯТ) організовує серію онлайн-зустрічей для молоді та абітурієнтів зі студентами та випускниками профільних для ядерної галузі університетів, а також молодими фахівцями підприємств атомної енергетики.

23 липня 2020 року о 17:00 відбудеться перша онлайн-зустріч УкрЯТ «Шлях до кар'єри в атомно-енергетичній галузі», яка буде присвячена вибору спеціальності та навчанню в профільних для атомної енергетики закладах вищої освіти, проходженню практики та стажуванню на об’єктах атомної енергетики.


ср, 15.07.2020 - 09:20
В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС ввели в роботу дезінфікуючі тунелі

В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС на повномасштабному тренажері та в навчально-лабораторному комплексі ввели в роботу дезінфікуючі тунелі, які працюють в автоматичному режимі. Замір температури та обробка рук проходить безконтактно.

«У разі погіршення епідемічної ситуації у тунелі є режим повного обприскування людини спеціальним дезінфікуючим розчином на основі колоїдного срібла, який не викликає алергічних реакцій», - зазначив начальник навчально-тренувального центру Запорізької АЕС Валерій Мартинюк.    


пн, 13.07.2020 - 10:30
Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА»

Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА», долучившись до її діяльності. Відповідне рішення одноголосно було прийняте на засіданні профспілки. Представники цехових комітетів станції висловили своє прагнення не лише підтримати громадський рух, але й активно допомагати в його розвитку та спільно працювати.


ср, 08.07.2020 - 13:37
Громадська організація «БРАМА» створює експертні групи

Громадська організація «БРАМА», яка зараз стрімко розвивається і формує свій актив, ініціювала створення експертних груп за різними напрямками життєдіяльності міста-супутника Запорізької АЕС Енергодара.

До складу груп увійдуть активісти організації - представники різних вікових груп та професій, які мають корисні знання та досвід.


Станом на 20.09.2020 - 20:38

Виробничі показники
Енергоблок №1 870 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 960 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 807 МВт
Сумарне навантаження 2637 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 17.2
Вітер Пн
Швидкість вітру 1.7 м/с
Відносна вологість 40 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.