ср, 22.01.2020 - 13:10
Вітаємо всіх із Днем Соборності України!

22 січня щорічно українці відзначають День Соборності України, день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Лише в єдності можна досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.


чт, 16.01.2020 - 16:00
Соціальна робота завжди в пріоритеті

Соціальний напрямок роботи, виконання умов Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом», а також професійний розвиток персоналу станції були і залишаються для Запорізької АЕС пріоритетними питаннями. 2019 рік для колективу відділу соціального розвитку Запорізької АЕС був доволі складним і, одночасно, досить результативним, реалізована частина важливих соціальних проєктів.

Відповідно до виконання Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2019 році соціальні гарантії були надані у повному обсязі.


ср, 08.01.2020 - 15:18
Профілакторію ЗАЕС  – 30 років

8 січня святкує 30-річний ювілей санаторій-профілакторій Запорізької АЕС – сучасний лікувально-оздоровчий центр з унікальними можливостями. За роки роботи він став кращим об'єктом соціальної інфраструктури Запорізької атомної електростанції, виконуючи всі поставлені перед ним завдання, основне з яких – реабілітація і оздоровлення персоналу.  

Протягом календарного року профілакторій приймає близько двох тисяч відпочиваючих. Переважна більшість – це працівники ЗАЕС, які залюбки користуються можливістю пройти курс оздоровчих й лікувальних процедур.


пт, 03.01.2020 - 10:30
Шановні друзі! Щиро вітаємо всіх зі світлим святом - Різдвом Христовим!

Особлива різдвяна радість об’єднує мільйони сердець, наповнює  вірою, надією та любов'ю.
Хай у вашому домі панує щастя і благополуччя, сміх і веселощі, гарний настрій.  
Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, сімейного затишку, великих досягнень в улюбленій справі!


сб, 28.12.2019 - 10:00
Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком!

Бажаємо вам, щоб Новий рік був мирним та щедрим, сповненим надією та любов'ю, цікавими планами та новими досягненнями!
Нехай у вашому домі повсякчас зберігається спокій, тепло і затишок, панує мир і злагода!
Щастя, здоров’я вам і вашим рідним у Новому році, гарних, незабутніх новорічних свят!


сб, 21.12.2019 - 08:30
Святкове вітання до Дня енергетика!

Колектив Запорізької АЕС зустрічає професійне свято із високими здобутками і планами на майбутнє.

Запорізька атомна електростанція – джерело світла і благополуччя для мільйонів жителів України, адже кожна четверта кіловат-година виробляється саме на ЗАЕС!

Головне завдання колективу Запорізької АЕС – безпечне, надійне та ефективне виробництво електроенергії, яке виконується з чітким дотриманням вимог українських і міжнародних правил, норм і стандартів з ядерної, радіаційної та екологічної безпеки.


сб, 21.12.2019 - 07:32
З Днем енергетика!

Шановні друзі, колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика!

Роль енергетичної галузі в житті суспільства неможливо переоцінити. Це світло і тепло в наших будинках, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку і соціальної сфери.


ср, 18.12.2019 - 14:50
На Запорізькій АЕС підбили підсумки щорічного огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо»

У міському палаці культури «Сучасник» відбулося підведення підсумків щорічного огляду-конкурсу цехів Запорізької АЕС – «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо» та святковий концерт з кращих творчих номерів художньої самодіяльності учасників конкурсу. Цього року конкурс проходив під егідою ювілейної дати – 35-річчя Запорізької АЕС.

Виступаючи з вітальними словами, представники адміністрації та профспілкового комітету станції відзначили, що всі учасники щорічного огляду-конкурсу талановиті і вміють не тільки добре працювати, а й відпочивати.


пн, 16.12.2019 - 15:15
У місті-супутнику Запорізької АЕС вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З нагоди пам’ятної дати у місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС пройшов мітинг-реквієм. На заході були присутні представники адміністрації та працівники Запорізької АЕС, міської влади, громадських організацій,  ліквідатори, учнівська молодь міста.


пт, 13.12.2019 - 10:00
Музей культурно-ділового центру ЗАЕС підготував святкову експозицію

Знакові для Запорізької атомної станції події завжди знаходять відображення в експозиціях музею ВП ЗАЕС. Зараз підготовлена виставка, яка присвячена професійному святу – Дню енергетика.

До створення експозиції завжди підходять дуже ретельно. Адже кожна світлина, кожен експонат – це данина пам’яті, поваги та любові енергетиків до своєї професії, втілення найкращих прикладів розвитку Запорізької АЕС та стимул працювати далі.


Станом на 27.01.2020 - 18:30

Виробничі показники
Енергоблок №1 992 МВт
Енергоблок №2 1028 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1021 МВт
Енергоблок №5 1006 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 4047 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 0.9
Вітер СПдС
Швидкість вітру 1.1 м/с
Відносна вологість 97 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.