пт, 05.03.2021 - 11:10
Жінок-енергетиків Запорізької АЕС привітали зі святом

Напередодні Міжнародного жіночого дня - 8 березня адміністрація Запорізької АЕС привітала зі святом представниць прекрасної половини чисельного колективу підприємства.

З нагоди свята за високі професійні показники, добросовісну працю, особистий внесок у розвиток та функціонування атомної енергетики 43 працівниці Запорізької АЕС  були відзначені грамотами та листами подяки Верховної Ради України, Міністерства енергетики України, ДП «НАЕК «Енергоатом», Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради та Енергодарської міської ради.


пт, 05.03.2021 - 07:25
Вітаємо з 8 березня!

Любі жінки! Дорогі наші колеги!

Від імені усіх чоловіків Запорізької АЕС вітаємо вас з 8 Березня – святом весни і краси!

Ви поєднуєте високий професіоналізм і відповідальність,  прагнення досягати вагомих результатів і чарівність. Наповнюєте світ своєю ніжністю і душевною щедрістю. І кожного дня створюєте на роботі атмосферу привітності, доброзичливості й гармонії.


пт, 26.02.2021 - 11:10
Майбутні енергетики проходять виробничу практику на Запорізькій АЕС

Майбутні енергетики - студенти третього та четвертого курсів закладів вищої освіти (ЗВО) та закладів професійно-технічної освіти (ЗПТО) впродовж року проходитимуть виробничу практику в підрозділах Запорізької АЕС. Цього року практика запланована для 79 студентів ЗВО та учнів ЗПТО.

У лютому вже декілька студентів Одеського національного політехнічного та Українського державного хіміко-технологічного університетів проходили виробничу практику в підрозділах Запорізької АЕС, зокрема в Службі головного фахівця з енергетичних реакторів та Енергоремонтному підрозділі.


чт, 25.02.2021 - 13:20
Спартакіада Запорізької АЕС триває

В спортивно-оздоровчому комплексі пройшов турнір з шахів в рамках ХХ Спартакіади Запорізької АЕС, за перемогу в якому змагалися 11 команд.

Найбільше перемог в турнірі було у збірної команди експлуатаційного підрозділу, управління соціальних програм та цеху радіаційної безпеки – ця команда і посіла перше місце. Друге – вперше за всю історію Спартакіади ВП ЗАЕС – виборола збірна команда хімічного цеху, служби головного метролога та цеху електричних мереж. У команди цеху теплової автоматики та вимірювань – третє місце.


чт, 25.02.2021 - 12:30
Організація молоді Запорізької АЕС прийняла участь в Колегіумі Атомпрофспілки

Організація молоді (ОМ) Запорізької АЕС прийняла участь в Колегіумі Атомпрофспілки, який проходив в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок у  м. Чернігів.


ср, 24.02.2021 - 10:30
Учнівська молодь готується до конкурсу «Будь інженером!»

Рада молодих фахівців за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС проводить традиційний відкритий конкурс «Будь інженером!» серед учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти м. Енергодар.

Організатори конкурсу: Рада молодих фахівців ВП ЗАЕС, Організація молоді ВП ЗАЕС,  Управління освіти м. Енергодар, Українське ядерне товариство, Одеський національний політехнічний університет.

Конкурс відбудеться в конференц-залі культурно-ділового центру ВП ЗАЕС з трьох предметів: математика, фізика, хімія.


пн, 22.02.2021 - 13:40
У Дирекції підприємства відбулась конференція трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом»

У Дирекції Компанії ДП «НАЕК «Енергоатом» пройшла відеоконференція трудового колективу, на якій обговорили та підвели підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2020 рік та окреслили основні завдання перед персоналом підприємства на поточний рік.


вт, 16.02.2021 - 14:10
Роботу первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС визнано задовільною

На Запорізькій АЕС пройшла звітна конференція первинної профспілкової організації. В її роботі взяло участь 99 делегатів - представників підрозділів Запорізької АЕС.

Під час засідання делегати заслухали звіт про роботу первинної профспілкової організації у минулому році та звіти про діяльність окремих комісій, в яких були озвучені цифри щодо оздоровлення і літнього відпочинку персоналу та зупинилися на одному з головних досягнень 2020 року - поліпшенні житлових умов для працівників станції.   


ср, 10.02.2021 - 10:56
Об'єкти соціального призначення Запорізької АЕС знов приймають відвідувачів

Адміністрацією Запорізької атомної електростанції прийняте рішення з 01 лютого 2021 року відкрити об'єкти соціального призначення для відвідування. Але оскільки карантинний період не закінчився, спортивно-оздоровчий комплекс, плавальний басейн, водно-спортивна база та культурно-діловий центр працюють з обмеженнями.


пт, 29.01.2021 - 17:00
ВП «Запорізька АЕС» та Енергодарська міська рада підписали меморандум про співпрацю

ВП «Запорізька АЕС» та Енергодарська міська рада підписали меморандум про співпрацю. Підписання відбулось 29 січня 2021 року у приміщенні будівлі Енергодарської міської ради.

Міський голова Енергодара Дмитро Орлов привітав представників Компанії Енергоатом  і зазначив: «Є розуміння, що дана каденція увійде у історію плідності праці між представниками Компанії та представниками органів місцевого самоврядування, стосунки між якими вийдуть на новий рівень взаємоповаги, підтримки та буде реалізована низка спільних проєктів».


Станом на 08.03.2021 - 02:37

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1019 МВт
Енергоблок №3 892 МВт
Енергоблок №4 1002 МВт
Енергоблок №5 999 МВт
Енергоблок №6 1017 МВт
Сумарне навантаження 4929 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -1.3
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 3.2 м/с
Відносна вологість 89 %
Атмосферний тиск 759 мм рт.ст.