ср, 15.07.2020 - 09:20
В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС ввели в роботу дезінфікуючі тунелі

В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС на повномасштабному тренажері та в навчально-лабораторному комплексі ввели в роботу дезінфікуючі тунелі, які працюють в автоматичному режимі. Замір температури та обробка рук проходить безконтактно.

«У разі погіршення епідемічної ситуації у тунелі є режим повного обприскування людини спеціальним дезінфікуючим розчином на основі колоїдного срібла, який не викликає алергічних реакцій», - зазначив начальник навчально-тренувального центру Запорізької АЕС Валерій Мартинюк.    


пн, 13.07.2020 - 10:30
Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА»

Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА», долучившись до її діяльності. Відповідне рішення одноголосно було прийняте на засіданні профспілки. Представники цехових комітетів станції висловили своє прагнення не лише підтримати громадський рух, але й активно допомагати в його розвитку та спільно працювати.


ср, 08.07.2020 - 13:37
Громадська організація «БРАМА» створює експертні групи

Громадська організація «БРАМА», яка зараз стрімко розвивається і формує свій актив, ініціювала створення експертних груп за різними напрямками життєдіяльності міста-супутника Запорізької АЕС Енергодара.

До складу груп увійдуть активісти організації - представники різних вікових груп та професій, які мають корисні знання та досвід.


вт, 07.07.2020 - 13:44
В рамках Спартакіади ВП ЗАЕС - 2020 відбулися заключні матчі з пляжного волейболу

Фінальні ігри з пляжного волейболу, що проводилися в рамках Спартакіади ВП ЗАЕС визначили переможця та призерів змагань.

Переможцями змагань стала збірна команда служби головного метролога, хімічного цеху і цеху електричних мереж.

На другому місці команда цеху теплової автоматики і вимірювань. Третє місце виборола збірна команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони.

У змаганнях взяло участь 12 команд.


нд, 28.06.2020 - 10:00
З Днем Конституції України!

Шановні колеги, співвітчизники!

Від усього колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» та від себе особисто щиро вітаю з Днем Конституції України!


пт, 26.06.2020 - 09:00
З Днем Конституції України!

Конституція України - це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Конституцією затверджені головні цінності нашого народу - людина, її життя, здоров’я, честь, гідність та безпека. Будуючи майбутнє України, ми маємо пам’ятати про це.
 
Нехай в день національного свята в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою державу, за її головний закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще, є основою щасливого життя у власній країні.  


чт, 25.06.2020 - 15:50
В енергоремонтному підрозділі Запорізької АЕС змагались фахівці слюсарної справи

Дільниця з ремонту теплообмінного обладнання енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС серед фахівців з ремонту парогазотурбінного устаткування провела конкурс професійної майстерності в рамках щорічного конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо».

Цього року в конкурсі взяли участь 5 слюсарів 4 розряду. Учасникам пропонувалось вирішити завдання, з якими вони мають справу в щоденній роботі, або можуть зіткнутися в майбутньому.


ср, 24.06.2020 - 12:30
В рамках Спартакіади Запорізької АЕС - 2020 розпочалися літні ігри

Впродовж року на Запорізькій АЕС серед цехів і підрозділів атомної станції проходить Спартакіада ВП ЗАЕС, яка щорічно охоплює 17 видів спорту.  Цього року через карантинні обмеження змагання були призупинені.

Але з 16 червня запроваджені Урядом послаблення дозволяють проводити спортивні баталії на відкритих майданчиках, звичайно з обмеженнями і при суворому дотриманні протиепідемічних заходів.


чт, 18.06.2020 - 13:33
Громадська організація «БРАМА» об’єднує атомників та городян міста-супутника Запорізької АЕС

В Енергодарі зареєстрована нова громадська організація під назвою «БРАМА». Ініціаторами її створення стали активісти організації молоді Запорізької АЕС, які хочуть зосередити увагу не лише на молодіжних і виробничих проєктах, а й піти значно далі та розробити перспективний план розвитку Енергодара.

Громадська  організація стане зв'язуючою ланкою між  атомниками, іншими мешканцями міста, органами місцевого самоврядування та комунальними службами.  Очолив громадську організацію Дмитро Орлов.


вт, 16.06.2020 - 08:25
На Запорізькій АЕС встановлюються дезінфікуючі тунелі

В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС встановили перший дезінфікуючий тунель, який станція отримала від первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом».

Всього отримано сім таких тунелів, оснащених індикатором безконтактного вимірювання температури та функцією дезінфекції рук. Встановлює тунелі спеціальний технічний персонал.


Станом на 15.07.2020 - 21:37

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 684 МВт
Енергоблок №3 860 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 992 МВт
Сумарне навантаження 2536 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 22.5
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 0.2 м/с
Відносна вологість 40 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.