пт, 14.02.2020 - 14:30
В НТЦ Запорізької АЕС пройшли приймальні випробування унікального обладнання

В тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру (НТЦ) Запорізької АЕС на тренажері «Реактор ВВЕР-1000 (В-320)» пройшли приймальні випробування комплексу, призначеного для вимірювання геометричних розмірів вигородки реакторної установки. Мета випробувань – підтвердити  готовність комплексу виконувати вимірювання на діючому енергоблоці.

Впродовж трьох днів приймальна комісія ретельно спостерігала та аналізувала, як працює нове обладнання і які має можливості.


ср, 12.02.2020 - 15:40
Майбутні енергетики проходять виробничу практику на Запорізькій АЕС

Дванадцять студентів третього курсу Одеського національного політехнічного університету прибули на Запорізьку АЕС для проходження тритижневої виробничої практики.

Впродовж практики студенти повинні ознайомитися з структурою атомної станції, з її підрозділами, а також більш детальніше вивчити основне обладнання, і те, як працює атомна станція і яким чином здійснюється управління технологічним процесом.


ср, 25.09.2019 - 15:15
Студенти профільних закладів вищої освіти продовжують проходити переддипломну практику на Запорізькій АЕС

Вже кілька тижнів поспіль в рамках переддипломної практики на Запорізькій атомній станції перебувають студенти профільних закладів вищої освіти України, які готують фахівців з атомної енергетики. Весь цей час майбутні працівники атомної галузі проводять з користю та получають нові знання і вміння.


чт, 05.09.2019 - 14:30
Фахівці з ВП ХАЕС проходять навчання в центрі підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС

В центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС проходять навчання працівники Хмельницької АЕС. Це слюсарі з ремонту, вони навчаються за напрямом ущільнення фланців температурного контролю реактора.

Виконуючи таку роботу, не можна допускати помилок. А в реакторному відділенні діючого енергоблока не потренуєшся.


ср, 10.07.2019 - 16:10
Фахівець Запорізької АЕС взяв участь у роботі форуму ВАО АЕС на атомній електростанції «Пакш»

Провідний інструктор – керівник служби підготовки персоналу автоматизованої системи керування технологічними процесами і електротехнічного устаткування навчально-тренувального центру Олег Дереза, як представник Запорізької АЕС, взяв участь у роботі форуму ВАО АЕС, який проходив в Угорщині на АЕС «Пакш». Головною темою зустрічі були питання відбору і навчання персоналу для споруджуваних атомних електростанцій.


пн, 08.07.2019 - 13:25
Головна мета центру підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС – давати не лише знання, але й практичні навички

Сьогодні у центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС у багатьох його учбових аудиторіях і лабораторіях проходять практичні заняття. Персонал центру завантажений на сто відсотків. Спеціальну підготовку проходять працівники не лише Запорізької АЕС, але й інших атомних електростанцій та сторонніх організацій України, а також й зарубіжні фахівці.


пт, 17.05.2019 - 08:30
На базі обладнання тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу ЗАЕС будуть проведені відповідальні випробування

На Запорізькій АЕС планується використати реактор тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу для випробування вимірювального комплексу, який буде виконувати вимірювання геометричних розмірів вигородки діючих реакторних установок. Це важливе галузеве завдання, яке будуть впроваджувати спільно фахівці ЗАЕС і КБ «Атомприлад».


чт, 04.04.2019 - 16:15
Ядерна корпорація «JNPC» зацікавлена в можливостях Центру підготовки ремонтного персоналу ЗАЕС

2-3 квітня на Запорізькій АЕС перебували представники цзянсунської ядерної корпорації «JNPC» – Гуу Зіцзянь та Лю Конлянь. Головним предметом їх зацікавленості, з перспективою подальшої співпраці, став Центр підготовки ремонтного персоналу НТЦ ЗАЕС. Саме з можливостями унікального тренажерного комплексу та існуючими програмами підготовки ознайомлювалися  колеги-енергетики з  Китайської народної республіки. 


Станом на 08.04.2020 - 04:33

Виробничі показники
Енергоблок №1 986 МВт
Енергоблок №2 768 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 869 МВт
Енергоблок №5 770 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3393 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.8
Вітер СПдС
Швидкість вітру 0.5 м/с
Відносна вологість 57 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.