вт, 25.01.2022 - 10:05
Представники Запорізької АЕС в рамках Меморандуму про співпрацю зустрілися з Енергодарською міською владою

Представники адміністрації та трудового колективу ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», в рамках Меморандуму про співпрацю між ВП «Запорізька АЕС» та Енергодарською міською радою, зустрілися з Енергодарським міським головою.

Відкриваючи засідання, т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький нагадав, що у 2021 році між Енергодарською міською радою та Запорізькою АЕС було укладено Меморандум про співпрацю, яким закріплені основні позиції щодо ефективної взаємодії міської влади та атомної станції в напрямку розвитку міста-супутника.  


вт, 18.01.2022 - 12:55
Підбито підсумки звітно-виборної конференції Організації молоді Запорізької АЕС

В культурно-діловому центрі ВП ЗАЕС відбулась звітно-виборна конференція Організація молоді первинної профспілкової організації Запорізької АЕС. Захід зібрав 55 делегатів від цехів та підрозділів станції. Саме вони визначили склад ради Організації молоді на наступні 5 років. Окрім виборів в Раду ОМ, обрали голову та делегатів до ЦК Атомпрофспілки.


пн, 17.01.2022 - 13:15
Запорізька АЕС пройшла аудиторську перевірку інтегрованої системи управління

На Запорізькій АЕС завершився другий постсертифікаційний аудит інтегрованої системи управління. Аудит охоплював оцінку відповідності інтегрованої системи менеджменту в галузі якості, охорони навколишнього середовища та охорони праці.

Роботу проводила аудиторська група експертів ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс», представництва міжнародного органу з сертифікації TUV NORD CERT GmbH (Німеччина) в Україні. Зазначена процедура охоплює всі структурні підрозділи  ДП «НАЕК «Енергоатом».


чт, 09.12.2021 - 08:40
Запорізька АЕС продовжує підготовку до місії OSART-2022

Процес підготовки до проведення перевірки Запорізької атомної станції експертами МАГАТЕ за програмою OSART, яка запланована на жовтень 2022 року, розпочався завчасно і триває за планом. Майбутній візит експертів МАГАТЕ спрямований в першу чергу на забезпечення подальшого підвищення рівня безпеки.

Підготовчий процес до перевірки МАГАТЕ розділений на три сектори. Крім виробничого, орієнтованого на 12 напрямків, є ще два - фінансово-економічний та організаційно-господарський.


чт, 25.11.2021 - 15:00
Представники Запорізької АЕС взяли участь в засіданні Правління Українського ядерного товариства

23 листопада 2021 року відбулося позачергове засідання Правління Громадської організації «Українське ядерне товариство» (ГО «УкрЯТ»), під час якого було підбито підсумки діяльності Товариства за 2021 рік та прийнято план роботи на наступний рік.

Від Запорізької АЕС у засіданні Правління взяли участь: голова відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» Андрій Туз та працівники Запорізької АЕС - члени Правління.

На порядок денний були винесені такі питання:


вт, 02.11.2021 - 20:40
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль з робочим візитом відвідав Запорізьку АЕС

Запорізьку АЕС з робочим візитом відвідав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Очільник уряду ознайомився з діяльністю ДП «НАЕК «Енергоатом» ВП «Запорізька АЕС», що є найбільшою атомною електростанцією в Європі.

У зустрічі взяли участь т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький, голова Запорізької області Олександр Старух та Енергодарській міський голова Дмитро Орлов.


пн, 18.10.2021 - 16:00
З нагоди святкування 25-річчя ДП «НАЕК «Енергоатом» Запорізька АЕС приймає делегацію на чолі з керівником Компанії Петром Котіним

На Запорізьку АЕС з нагоди святкування 25-річчя ДП «НАЕК «Енергоатом» з робочим візитом прибула делегація представників Дирекції Компанії на чолі з т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним. Також до візиту приєдналися: член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Коваленко, радник Прем’єр-міністра України Юрій Бойко, міський голова Енергодара - Дмитро Орлов. 


пн, 18.10.2021 - 09:00
Міністр енергетики України з офіційним візитом відвідав Енергодар - місто-супутник Запорізької АЕС

17 жовтня з офіційний візитом Енергодарський промисловий комплекс відвідав міністр енергетики України Герман Галущенко. Він побував на Запорізькій тепловій та атомній електростанціях. На зустрічах з керівниками-енергетиками пан міністр наголосив, що безперебійне забезпечення країни електроенергією є пріоритетним завданням.


пт, 08.10.2021 - 09:40
Запорізька АЕС до осінньо-зимового періоду готова

Підготовка ВП ЗАЕС до проходження осінньо-зимового періоду (ОЗП) - один з найважливіших щорічних заходів, що включає в себе цілий комплекс робіт.

Комісія у складі представників виконавчої дирекції з виробництва та ремонтів, дирекції з нагляду за безпекою ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державної інспекції з енергетичного нагляду України розглянула стан виконання організаційно-технічних заходів, затверджених адміністрацією ВП ЗАЕС.


чт, 23.09.2021 - 12:50
Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують атомні електростанції продовжує роботу над підвищенням безпеки

Представники Запорізької АЕС в форматі відеоконференції взяли участь у нараді, яку провели керівники Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС), щодо впровадження нового проєкту «Курс на досконалість». У засіданні взяли участь 78 керівників та фахівців.

ВАО АЕС впроваджує новий напрямок «Курс на досконалість». Розроблено стратегічний план. Існує спеціальний класифікатор, який оцінює діяльність атомних електростанцій. Уже визначені пілотні станції у Вірменії, РФ, Чехії та Фінляндії.


Станом на 26.01.2022 - 10:31

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1044 МВт
Сумарне навантаження 4767 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.5
Вітер ПдЗ
Швидкість вітру 3.5 м/с
Відносна вологість 80 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.