пт, 13.03.2020 - 14:15
Підготовка інструкторів навчально-тренувальних центрів буде вестись централізовано

На Хмельницькій АЕС відбулася установча нарада керівників та фахівців навчально-тренувальних центрів (НТЦ) АЕС України, ВП «Атомремонтсервіс» та навчального центру «Академія керівників атомної енергетики» з питань впровадження централізованої підготовки інструкторів НТЦ.

Головне питання наради - створення централізованої системи підготовки інструкторів. На початковому етапі важливо було оцінити ситуацію щодо підготовки інструкторів, визначити проблемні питання і окреслити подальші кроки у вирішенні цього завдання.


пт, 21.02.2020 - 13:50
На ЗАЕС пройшли конференція трудового колективу і звітна профспілкова конференція

На Запорізькій АЕС пройшли дві конференції – трудового колективу і звітна профспілкова конференція первинної профспілкової організації, на яких обговорили та підвели підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2019 рік та окреслили основні завдання перед персоналом Запорізької АЕС на поточний рік.


пн, 10.02.2020 - 15:30
На Запорізькій АЕС відбулося засідання комітету з культури безпеки

На Запорізькій АЕС під головуванням генерального директора Петра Котіна відбулося чергове засідання комітету з культури безпеки. Під час зустрічі учасники заходу проаналізували виконання конкретних дій та заходів з культури безпеки та відкоригували плани на майбутнє.


пн, 03.02.2020 - 14:54
На Запорізькій АЕС відбулося засідання ради з управління позитивними практиками

На Запорізькій АЕС відбулося чергове засідання ради з управління позитивними практиками, яка була створена з метою підвищення рівня культури безпеки на станції. Очолив захід генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Петро Котін.


пт, 17.01.2020 - 13:00
На Запорізькій АЕС завершилися місія підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС з метою підтримки станції до місії OSART протягом трьох днів працював старший фахівець з ядерної безпеки МАГАТЕ Фумін Цзян за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки». На заключній нараді фахівці станції і експерт МАГАТЕ обговорили результати місії підтримки і намітили подальші плани з підготовки до місії OSART.


вт, 14.01.2020 - 15:00
На Запорізькій АЕС розпочалася місія підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС розпочалася триденна місія підтримки МАГАТЕ за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки».

Вітаючи учасників місії генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін зазначив, що місія підтримки МАГАТЕ є дуже важливою для станції та повинна пройти з користю для кожного з присутніх.


вт, 10.12.2019 - 15:18
На Запорізькій АЕС відбулася конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату».

9-10 грудня 2019 року в культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» відбулася конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату» за участю голови Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC Гаяне Каракашян, представника Ради бізнес-омбудсмена Олексія Співака, експерта проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» Романа Гекалюка, фахівців ДП «НАЕК «Енергоатом», представників українських компаній, науковців вищих навчальних закладів, ділових партнерів ДП «НАЕ


пн, 09.12.2019 - 14:20
НАЕК «Енергоатом» відзначає міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня, з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією, в рамках Меморандуму про партнерство з державними компаніями для підготовки до членства у Всеукраїнській мережі доброчесності та комплаєнсу, на базі ВП «Запорізька АЕС» проводиться конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату».

Захід має на меті висвітлити основні засади запобігання і протидії корупції на державному рівні та обмінятися досвідом з впровадження та функціонування антикорупційного комплаєнсу.


пт, 22.11.2019 - 14:25
Експлуатаційний підрозділ ВП ЗАЕС підбив підсумки роботи та обговорив плани на перспективу

На Запорізькій АЕС відбулася виробнича нарада експлуатаційного підрозділу, на якій підбивались підсумки 10 місяців, обговорювались виробничі та соціальні питання, окреслювались плани на майбутнє.


чт, 21.11.2019 - 16:05
На Запорізькій АЕС пройшла нарада з питань підготовки персоналу

На базі навчально-тренувального центру Запорізької АЕС за участю керівників навчально-тренувальних центрів атомних станцій, представників дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» з підготовки персоналу та департаменту управління кваліфікацією персоналу пройшла нарада з питань підготовки персоналу.

Підбивалися підсумки роботи за останні 9 місяців, обговорювалися плани на майбутнє та шляхи їх виконання, розглядались питання стосовно роботи центру з підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС.


Станом на 04.04.2020 - 02:29

Виробничі показники
Енергоблок №1 987 МВт
Енергоблок №2 998 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 919 МВт
Енергоблок №5 895 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3799 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 3.2
Вітер ПдЗ
Швидкість вітру 1.6 м/с
Відносна вологість 48 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.