пт, 17.01.2020 - 13:00
На Запорізькій АЕС завершилися місія підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС з метою підтримки станції до місії OSART протягом трьох днів працював старший фахівець з ядерної безпеки МАГАТЕ Фумін Цзян за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки». На заключній нараді фахівці станції і експерт МАГАТЕ обговорили результати місії підтримки і намітили подальші плани з підготовки до місії OSART.


вт, 14.01.2020 - 15:00
На Запорізькій АЕС розпочалася місія підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС розпочалася триденна місія підтримки МАГАТЕ за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки».

Вітаючи учасників місії генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін зазначив, що місія підтримки МАГАТЕ є дуже важливою для станції та повинна пройти з користю для кожного з присутніх.


вт, 10.12.2019 - 15:18
На Запорізькій АЕС відбулася конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату».

9-10 грудня 2019 року в культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» відбулася конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату» за участю голови Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC Гаяне Каракашян, представника Ради бізнес-омбудсмена Олексія Співака, експерта проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» Романа Гекалюка, фахівців ДП «НАЕК «Енергоатом», представників українських компаній, науковців вищих навчальних закладів, ділових партнерів ДП «НАЕ


пн, 09.12.2019 - 14:20
НАЕК «Енергоатом» відзначає міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня, з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією, в рамках Меморандуму про партнерство з державними компаніями для підготовки до членства у Всеукраїнській мережі доброчесності та комплаєнсу, на базі ВП «Запорізька АЕС» проводиться конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату».

Захід має на меті висвітлити основні засади запобігання і протидії корупції на державному рівні та обмінятися досвідом з впровадження та функціонування антикорупційного комплаєнсу.


пт, 22.11.2019 - 14:25
Експлуатаційний підрозділ ВП ЗАЕС підбив підсумки роботи та обговорив плани на перспективу

На Запорізькій АЕС відбулася виробнича нарада експлуатаційного підрозділу, на якій підбивались підсумки 10 місяців, обговорювались виробничі та соціальні питання, окреслювались плани на майбутнє.


чт, 21.11.2019 - 16:05
На Запорізькій АЕС пройшла нарада з питань підготовки персоналу

На базі навчально-тренувального центру Запорізької АЕС за участю керівників навчально-тренувальних центрів атомних станцій, представників дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» з підготовки персоналу та департаменту управління кваліфікацією персоналу пройшла нарада з питань підготовки персоналу.

Підбивалися підсумки роботи за останні 9 місяців, обговорювалися плани на майбутнє та шляхи їх виконання, розглядались питання стосовно роботи центру з підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС.


чт, 14.11.2019 - 16:10
Відбулася виробнича нарада з кадрових питань

Нарада з кадрових питань пройшла на Запорізькій АЕС за участю  виконавчого директора з персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександра Остаповця. На зустрічі з адміністрацією АЕС він окреслив напрямки  роботи з формування та розвитку кадрового резерву, обговорив питання стосовно зміни структури підприємства.

Кадровий резерв – одне з найважливіших питань на підприємстві.  Структура, яка займатиметься на ЗАЕС розвитком кадрового потенціалу, підбором працівників, їх навчанням має бути цілісною.


чт, 14.11.2019 - 15:45
Продовжується реалізація нового проєкту з оптимізації технічного обслуговування та ремонту обладнання

На Запорізькій АЕС побувала делегація у складі представників Міністерства енергетики США, Аргонської Національної лабораторії (США) та НТ-Інжиніринг (Україна).

Метою візиту було обговорення питань щодо реалізації проєкту з оптимізації технічного обслуговування та ремонту обладнання енергоблока – за рахунок впровадження ризик-інформованого підходу для управління конфігурацією АЕС.

Робота над цим проєктом ведеться з 2017 року, і Запорізька АЕС стане першою в Україні в його реалізації. Пілотним обрано енергоблок №2.


пт, 04.10.2019 - 13:40
На Запорізькій АЕС відбулася нарада з капітального будівництва ДП «НАЕК «Енергоатом»

В культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулася виробнича нарада ДП «НАЕК «Енергоатом» з питань капітального будівництва, яка проводиться щоквартально. В ній взяли участь представники Дирекції та відокремлених підрозділів Компанії, фахівці управління капітального будівництва Запорізької АЕС.


чт, 03.10.2019 - 16:05
Фахівець Запорізької АЕС взяв участь у бенчмаркінгу ринку електроенергії на АЕС «Козлодуй»

Заступник керівника виробничо-технічної служби Запорізької АЕС Дмитро Чальцев, який займається питаннями нової моделі ринку електроенергії, взяв участь у бенчмаркінгу на АЕС «Козлодуй».

Зустріч, на якій болгарські атомники представили українським колегам свій досвід, була організована ВАО АЕС. Також у роботі взяли участь представники виконавчої Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП «Енергоатом-Трейдинг», ВП ЮУАЕС та ВП РАЕС.


Станом на 20.01.2020 - 20:08

Виробничі показники
Енергоблок №1 992 МВт
Енергоблок №2 1027 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1021 МВт
Енергоблок №5 1012 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 4052 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.05 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -0.9
Вітер ПнЗ
Швидкість вітру 2.1 м/с
Відносна вологість 94 %
Атмосферний тиск 774 мм рт.ст.