вт, 29.09.2020 - 13:50
Транспортний цех Запорізької АЕС до зими готовий

Транспортний цех Запорізької АЕС готовий до осінньо-зимового періоду: всі підготовчі роботи завершені, техніка укомплектована, реагенти закуплені.

У разі зниження температури цех подбає про чистоту та безпеку доріг, що ведуть до Запорізької АЕС та її підрозділів, а також верхньої дороги Енергодарського шосе - тобто усієї території, закріпленої за атомною станцією.


пн, 28.09.2020 - 13:44
На Запорізькій АЕС розроблена Карта стратегічних цілей та визначені ключові показники для їх досягнення

Серед підрозділів Компанії Запорізька АЕС першою розробила Карту стратегічних цілей підприємства. Ця карта містить стратегічні цілі та показує взаємозв’язок між ними. Знання та розуміння персоналом усіх рівнів поставлених керівництвом цілей є важливою складовою успіху організації.

Стратегічна карта підприємства розробляється на період 3-5 років. А стратегічні цілі скомпоновані за 4-ма перспективами (проекціями) - це: зовнішні зацікавлені сторони; ринок; внутрішні процеси; персонал.


ср, 02.09.2020 - 15:30
Запорізька АЕС визнана кращим підприємством з упровадження системи управління ризиками

Запорізька АЕС визнана Лідером 2019 року з упровадження системи управління ризиками за результатами щорічного конкурсу організованого журналом «Охорона праці».

Нагороду вручив головний редактор журналу «Охорона праці» Дмитро Матвійчук під час наради з охорони праці з керівниками підрозділів і служб Запорізької АЕС.  

«Такі відзнаки ми вручаємо тим, хто прагне змін і творить зміни в сфері безпеки праці», - зазначив Дмитро Матвійчук. - Нагорода журналу - це кредит довіри суспільства і щоб її виправдати, треба напружено працювати!»


пт, 21.08.2020 - 10:10
Запорізька АЕС поступово готується до місії OSART-2021

Процес підготовки до проведення перевірки Запорізької атомної станції експертами МАГАТЕ за програмою OSART, яка запланована на вересень 2021 року, розпочався завчасно і триває за планом. Майбутній візит експертів МАТАТЕ спрямований в першу чергу на забезпечення подальшого підвищення рівня безпеки.


вт, 16.06.2020 - 08:25
На Запорізькій АЕС встановлюються дезінфікуючі тунелі

В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС встановили перший дезінфікуючий тунель, який станція отримала від первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом».

Всього отримано сім таких тунелів, оснащених індикатором безконтактного вимірювання температури та функцією дезінфекції рук. Встановлює тунелі спеціальний технічний персонал.


вт, 14.04.2020 - 10:50
Культура безпеки: пріоритетна мета та внутрішня потреба

Формування особистої відповідальності та прихильності культурі безпеки серед працівників Запорізької АЕС на всіх рівнях - одне з ключових завдань. Персонал має критично ставитись до своїх дій, не допускати недбалості в питаннях безпеки; кожен працівник повинен усвідомлювати свою відповідальність.

Програми підготовки основного персоналу містять розділи з культури безпеки. Розроблено навчально-методичні матеріали. За їх допомогою ведеться навчання різних категорій працівників. Обов'язкове навчання з культури безпеки проходить і щойно прийнятий персонал.


чт, 26.03.2020 - 08:25
На ЗАЕС вводять жорсткіші запобіжні заходи для мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусу

З метою запобігання поширенню COVID-19, на Запорізькій АЕС продовжується введення в дію профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Для забезпечення стабільної та безпечної  роботи атомної станції керівництво ВП ЗАЕС запроваджує низку нових запобіжних заходів для мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусу.


ср, 26.02.2020 - 15:35
Запорізька АЕС формує систему лідерства

На Запорізькій АЕС темі лідерства приділяється дедалі більше уваги, адже це сприяє розвитку керівників станції і персоналу. На цій темі зосередили увагу під час семінарів Всесвітньої асоціації операторів атомних станцій. Лідерство як стратегія одночасно впроваджується на підприємствах ядерної галузі.

На Запорізькій АЕС заплановано проведення низки заходів за темою лідерства, серед яких - тематичні семінари в підрозділах.


пн, 10.02.2020 - 15:30
На Запорізькій АЕС відбулося засідання комітету з культури безпеки

На Запорізькій АЕС під головуванням генерального директора Петра Котіна відбулося чергове засідання комітету з культури безпеки. Під час зустрічі учасники заходу проаналізували виконання конкретних дій та заходів з культури безпеки та відкоригували плани на майбутнє.


пт, 17.01.2020 - 13:00
На Запорізькій АЕС завершилися місія підтримки МАГАТЕ

На Запорізькій АЕС з метою підтримки станції до місії OSART протягом трьох днів працював старший фахівець з ядерної безпеки МАГАТЕ Фумін Цзян за напрямом «Лідерство та управління з метою забезпечення безпеки». На заключній нараді фахівці станції і експерт МАГАТЕ обговорили результати місії підтримки і намітили подальші плани з підготовки до місії OSART.


Станом на 29.09.2020 - 20:06

Виробничі показники
Енергоблок №1 963 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 999 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1005 МВт
Сумарне навантаження 2967 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 20
Вітер С
Швидкість вітру 3.3 м/с
Відносна вологість 66 %
Атмосферний тиск 755 мм рт.ст.