чт, 19.08.2021 - 13:00
Представники Запорізької АЕС взяли участь в міжнародній конференції з культури безпеки

18 серпня 2021 року відбулась міжнародна науково-практична конференція «30 років на варті безпеки: досягнення, пріоритети та плани».

В заході взяли участь провідні фахівці у сфері атомної енергетики, ветерани галузі та міжнародні партнери Оператора АЕС України - представники МАГАТЕ, ВАО АЕС, Westinghouse, Polenergia, Framatome.


пт, 09.07.2021 - 07:40
Вакцинація від коронавірусу на Запорізькій АЕС триває

Станом на 5 липня щеплення зробили 764 запорізьких атомника. Вакциною AstraZeneca щеплено 411 осіб, вакциною CoronoVac - 353. При цьому вже ревакциновано 402 особи,  з них вакциною AstraZeneca  - 220 працівників, вакциною CoronoVac - 182.


чт, 01.07.2021 - 15:25
На Запорізькій АЕС нагороджено переможців конкурсів з охорони праці

На Запорізькій АЕС урочисто привітали та вручили дипломи переможцям конкурсів «Найбезпечніше робоче місце» та «Найбезпечніша виробнича дільниця (бригада)». Обидва конкурси щорічно проводяться з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.  

В номінації «Найбезпечніше робоче місце» переможцем конкурсу став відповідальний за приміщення «Майстерня дільниці теплопостачання» цеху теплових та промислових комунікацій, майстер Олександр Капля.


вт, 16.03.2021 - 09:30
Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародній конференції ВАО АЕС, присвяченій 10-річчю аварії на АЕС Фукусіма

Міжнародна конференція ВАО АЕС, присвячена 10-річчю аварії на АЕС Фукусіма, пройшла в онлайн режимі. Мета конференції - формування сучасного погляду на причини та наслідки Фукусімської аварії, представлення короткого огляду змін в ВАО АЕС-МЦ за останні 10 років.

У конференції брали участь - персонал атомних станцій - організацій-членів ВАО АЕС-МЦ, керівники програм і напрямків, радники секретаріату ВАО АЕС-МЦ, ветерани атомної енергетики, представники осередків молодіжного руху ВАО АЕС-МЦ.


пт, 05.02.2021 - 14:30
На Запорізькій АЕС відбулось засідання комітету ALARA

На Запорізькій АЕС відбулось засідання комітету ALARA, на якому підбили підсумки щодо радіаційного захисту і радіаційної безпеки у 2020 році та окреслили  подальші напрямки діяльності.

Контроль індивідуальних і колективних доз зовнішнього опромінення персоналу Запорізької станції та підрядних організацій здійснюють на основі принципу ALARA, сформульованого МАГАТЕ. Впровадження методології ALARA є одним з важливих елементів культури безпеки на атомних станціях.


ср, 25.11.2020 - 14:50
На Запорізькій АЕС відбувся конкурс плакатів з культури безпеки

На Запорізькій АЕС відбувся щорічний конкурс плакатів з культури безпеки. Захід покликаний сприяти покращенню культури безпеки на підприємстві.

В конкурсі взяли участь дев’ять підрозділів Запорізької АЕС, які представили на розгляд конкурсної комісії 21 плакат з культури безпеки.  

Під час оцінювання конкурсна комісія звертала увагу на відповідність обраній темі, актуальність, рівень художнього виконання.


чт, 29.10.2020 - 14:30
Культура захищеності - запорука безпечного функціонування Запорізької АЕС

Культура захищеності та культура безпеки мають спільне завдання - це зменшення ризиків, які стосуються радіоактивних матеріалів і пов'язаних з ними установок. Тож кожен працівник атомної електростанції має володіти, як культурою безпеки, так і культурою захищеності.


вт, 27.10.2020 - 08:48
Запорізька АЕС до осінньо-зимового періоду готова

Підготовка атомної станції до проходження осінньо-зимового періоду – один з найважливіших щорічних заходів, що включає в себе цілий комплекс робіт.

Комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» за участю інспекторів Держенергонагляду та головного фахівця Міністерства енергетики України розглянула стан виконання організаційно-технічних заходів, затверджених адміністрацією ВП ЗАЕС. За результатами роботи комісії встановлено, що умови готовності до роботи в осінньо-зимовий період виконано.


вт, 29.09.2020 - 13:50
Транспортний цех Запорізької АЕС до зими готовий

Транспортний цех Запорізької АЕС готовий до осінньо-зимового періоду: всі підготовчі роботи завершені, техніка укомплектована, реагенти закуплені.

У разі зниження температури цех подбає про чистоту та безпеку доріг, що ведуть до Запорізької АЕС та її підрозділів, а також верхньої дороги Енергодарського шосе - тобто усієї території, закріпленої за атомною станцією.


пн, 28.09.2020 - 13:44
На Запорізькій АЕС розроблена Карта стратегічних цілей та визначені ключові показники для їх досягнення

Серед підрозділів Компанії Запорізька АЕС першою розробила Карту стратегічних цілей підприємства. Ця карта містить стратегічні цілі та показує взаємозв’язок між ними. Знання та розуміння персоналом усіх рівнів поставлених керівництвом цілей є важливою складовою успіху організації.

Стратегічна карта підприємства розробляється на період 3-5 років. А стратегічні цілі скомпоновані за 4-ма перспективами (проекціями) - це: зовнішні зацікавлені сторони; ринок; внутрішні процеси; персонал.


Станом на 18.09.2021 - 13:49

Виробничі показники
Енергоблок №1 952 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 989 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 980 МВт
Енергоблок №6 1005 МВт
Сумарне навантаження 3926 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 24.1
Вітер Пд
Швидкість вітру 7.4 м/с
Відносна вологість 34 %
Атмосферний тиск 755 мм рт.ст.