ср, 03.03.2021 - 13:33
В Центрі підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС можна відпрацювати найскладніші ремонтні операції

В Центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС пройшло пілотне заняття на тренажері ущільнення фланців температурного контролю і енерговиділення за темою щодо безпечної установки і зняття заглушок на фланцевих з'єднаннях.

На пілотному занятті були присутні фахівці енергоремонтного підрозділу та інших структурних підрозділів-замовників навчання. Контролювалося, як в процесі практичного завдання виконуються правила нормативних документів та техніки безпеки.


пт, 26.02.2021 - 11:10
Майбутні енергетики проходять виробничу практику на Запорізькій АЕС

Майбутні енергетики - студенти третього та четвертого курсів закладів вищої освіти (ЗВО) та закладів професійно-технічної освіти (ЗПТО) впродовж року проходитимуть виробничу практику в підрозділах Запорізької АЕС. Цього року практика запланована для 79 студентів ЗВО та учнів ЗПТО.

У лютому вже декілька студентів Одеського національного політехнічного та Українського державного хіміко-технологічного університетів проходили виробничу практику в підрозділах Запорізької АЕС, зокрема в Службі головного фахівця з енергетичних реакторів та Енергоремонтному підрозділі.


чт, 25.02.2021 - 12:30
Організація молоді Запорізької АЕС прийняла участь в Колегіумі Атомпрофспілки

Організація молоді (ОМ) Запорізької АЕС прийняла участь в Колегіумі Атомпрофспілки, який проходив в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок у  м. Чернігів.


пт, 19.02.2021 - 13:10
В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС поновлено основні види навчання персоналу

В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС поновлено навчальний процес з проведення основних видів навчання. Заняття вже проходять в аудиторіях, але з дотриманням всіх карантинних заходів.

Першочергово НТЦ поновив навчання для оперативного, ремонтного персоналу та для щойно прийнятих робітників. Наразі ведуться заняття з охорони праці, пожежної безпеки, робіт підвищеної небезпеки та спеціальні навчання, пов’язані з модернізацією обладнання.


пт, 05.02.2021 - 13:45
Шановні вступники та їх батьки!

13 лютого 2021 року о 15:00 в онлайн режимі Теплоенергетичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проведе для абітурієнтів 2021 року конференцію на платформі ZOOM.

Цікавить майбутнє - тоді до нас! Дізнавайся про спеціальності, студентське життя, працевлаштування та кар`єрні можливості. Як здати ЗНО та стати студентом. Допомога при вступі та інформаційна підтримка.

Спеціальності Теплоенергетичного факультету - 2021:


ср, 03.02.2021 - 15:00
Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у семінарі ВАО АЕС на тему: «Прийняття експлуатаційних рішень»

На Запорізькій АЕС пройшов семінар Всесвітньої асоціації операторів атомних станцій, темою якого стали експлуатаційні рішення.  Цей семінар вперше провели в онлайн-режимі.  

У заході взяли участь представники експлуатаційного підрозділу, служби головного фахівця з енергетичних реакторів, водно-радіохімічної лабораторії, служби відомчого нагляду та пожежної безпеки, навчально-тренувального центру Запорізької АЕС.

Також в семінарі ВАО АЕС брали участь представники інших атомних станцій і дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом».  


вт, 22.12.2020 - 15:50
Студенти Дніпрорудненського професійного ліцею проходять переддипломну практику на Запорізькій АЕС

На Запорізькій АЕС студенти Дніпрорудненського професійного ліцею проходять переддипломну навчально-виробничу практику в цеху теплових та промислових комунікацій.

У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС студенти пройшли інструктажі та перевірку знань з охорони праці, техніки безпеки, пожежної та радіаційної безпеки. А в спеціалізованих лабораторіях навчально-технологічного комплексу ознайомились з обладнанням, яке є на виробництві.


пт, 18.12.2020 - 14:50
Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у Міжнародному форумі молодіжного руху ВАО АЕС-МЦ

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у Міжнародному форумі молодіжного руху ВАО АЕС на тему «Молодіжний рух. Сьогодні, завтра і завжди!». Триденний  захід відбувався у форматі відео-конференції, на якому молодь атомних станцій ділилася кращими своїми практиками та планами на 2021 рік.

Метою заходу було обговорення роботи молодіжного руху в умовах пандемії Covid-19, навчання з актуальних тем молодих професіоналів, огляд позитивних практик на атомних електростанціях, інформування про результати та плани.


ср, 16.12.2020 - 14:40
На Запорізькій АЕС продовжується впровадження підсистеми управління  персоналом SAP ERP

На Запорізькій АЕС продовжуються роботи з впровадження проєкту - підсистема «Управління персоналом» на базі програмного забезпечення SAP ERP, яке охоплює усі сторони діяльності підприємства. Таким чином, будуть впроваджені єдині стандарти представлення інформації в ДП «НАЕК «Енергоатом».

До цього часу на Запорізькій АЕС єдина інформаційна підсистема управління персоналом була відсутня. Використовувалися кілька програмних комплексів за різними напрямками діяльності, кожен з яких мав різну ступінь автоматизації та інтеграції.


Станом на 08.03.2021 - 01:27

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1019 МВт
Енергоблок №3 887 МВт
Енергоблок №4 1001 МВт
Енергоблок №5 1001 МВт
Енергоблок №6 1016 МВт
Сумарне навантаження 4924 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -1
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 4.7 м/с
Відносна вологість 83 %
Атмосферний тиск 759 мм рт.ст.