вт, 08.09.2020 - 15:40
Тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС відновив заняття з підтримки кваліфікації

З початку вересня в тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС відновилися заняття з підтримки кваліфікації персоналу, які раніше були припинені через карантин.


пт, 28.08.2020 - 10:20
На Запорізьку АЕС прибули студенти профільних закладів вищої освіти на переддипломну практику

На Запорізьку АЕС для проходження переддипломної практики з тимчасовим працевлаштуванням  у ВП ЗАЕС прибули 15 студентів Одеського національного політехнічного університету та Національного технічного університету України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського. Майбутні випускники навчаються на спеціальності «Атомні електричні станції» і ця переддипломна практика у них остання перед працевлаштуванням.

Кожен крок переддипломної практики та перебування на станції розписаний до дрібниць.


чт, 13.08.2020 - 14:15
В експлуатаційному підрозділі Запорізької АЕС пройшов конкурс професійної майстерності

Експлуатаційний підрозділ Запорізької АЕС провів конкурс професійної майстерності серед операторів реакторного відділення. Спробувати свої сили у цих фахових змаганнях виявили бажання сім молодих працівників станції.

Програма конкурсу складалася з теоретичного та практичного завдання. Теоретична частина складалася з базових знань відповідно до цієї спеціальності. Це питання з охорони праці, радіаційної безпеки, правил технічної експлуатації тощо. Практична частина стосувалася підготовки обладнання до роботи, опису дій, які потрібно виконати в певних умовах.  


ср, 12.08.2020 - 13:30
Українське ядерне товариство продовжує серію онлайн зустрічей: «Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі»

Українське ядерне товариство продовжує серію онлайн зустрічей «Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі». Зустрічі орієнтовані на молодь міст-супутників атомних станцій та міст, в яких розташовані інші підрозділи ДП «НАЕК «Енергоатом». Захід проходить на платформі Google Meet.


ср, 22.07.2020 - 15:00
Повномасштабний тренажер №3 Запорізької АЕС - 15 років успішної експлуатації

Повномасштабний тренажер №3 (ПМТ-3) навчально-тренувального центру Запорізької АЕС відзначив 15-річчя з дня введення в дослідну експлуатацію.


чт, 16.07.2020 - 14:30
Оперативний персонал електричного цеху Запорізької АЕС повернувся до навчання

В центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-технологічного корпусу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС оперативний персонал електричного цеху повернувся до навчання. Це перша група фахівців, яка навчалася в НТЦ після послаблення карантину.

Впродовж трьох днів з дотриманням усіх карантинних вимог дев'ять працівників електричного цеху: чергових електромонтерів та інженерів, які обслуговують устаткування енергоблоків і загальностанційне обладнання, пройшли теоретичний та практичний навчальні курси.


вт, 14.07.2020 - 16:00
Фахівці відділу комерційної диспетчеризації Запорізької АЕС продовжують накопичувати досвід

Рік тому в Україні запрацювала нова модель енергоринку. Для того, щоб прогнозувати обсяги відпуску електроенергії, у жовтні минулого року на Запорізькій АЕС було створено відділ комерційної диспетчеризації.

Цілодобово фахівці відділу виконують свої функції, які полягають у тому, щоб, враховуючи низку факторів, з високою точністю спрогнозувати виробництво станцією електроенергії на добу, на дві доби наперед.


пн, 06.07.2020 - 10:25
На Запорізькій АЕС вводиться система спостережень та коучингу

На Запорізькій АЕС, як і в інших структурних підрозділах ДП «НАЕК «Енергоатом» реалізується новий проєкт «Система спостережень за роботою персоналу» та коучинг. На першому етапі обрано два підрозділи: хімічний цех і цех дезактивації. У цій системі підрозділи працюють вже два місяці.

На всіх майданчиках АЕС України систему почали впроваджувати з минулого року. Створено робочу групу, розроблено методику, проведено навчання керівників вищої та середньої ланки.


чт, 25.06.2020 - 15:50
В енергоремонтному підрозділі Запорізької АЕС змагались фахівці слюсарної справи

Дільниця з ремонту теплообмінного обладнання енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС серед фахівців з ремонту парогазотурбінного устаткування провела конкурс професійної майстерності в рамках щорічного конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо».

Цього року в конкурсі взяли участь 5 слюсарів 4 розряду. Учасникам пропонувалось вирішити завдання, з якими вони мають справу в щоденній роботі, або можуть зіткнутися в майбутньому.


чт, 11.06.2020 - 12:00
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ !!!

Для випускників 2020 року настає відповідальний період з вибору спеціальності та навчального закладу для отримання освіти і реалізації своїх планів в майбутньому. Запорізька АЕС має договори про співпрацю з профільними навчальними закладами, які готують молодих фахівців для роботи на атомній станції. Зі студентами укладаються індивідуальні тристоронні договори на підготовку з гарантією подальшого працевлаштування.


Станом на 19.09.2020 - 17:52

Виробничі показники
Енергоблок №1 870 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 961 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1009 МВт
Сумарне навантаження 2840 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 18.4
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 2.3 м/с
Відносна вологість 37 %
Атмосферний тиск 762 мм рт.ст.