сб, 23.10.2021 - 09:20
Підготовці молодих фахівців на Запорізькій АЕС приділяється особлива увага

Запорізьку АЕС відвідали представники факультету автоматики та комп’ютеризованих технологій Харківського національного університету радіоелектроніки щодо подальшої співпраці з підготовки молодих фахівців.  

Під час візиту гості ознайомились з обладнанням Запорізької атомної електростанції. Відвідали цех теплової автоматики та вимірювань, повномасштабний тренажер блочного щита управління та тренажерний комплекс спеціальної підготовки навчально-тренувального центру.


пн, 11.10.2021 - 10:10
Студенти Дніпрорудненського ліцею проходять практику на Запорізькій АЕС

В рамках договору про співробітництво студенти Дніпрорудненського професійного ліцею проходять практику на Запорізькій АЕС. Такий формат взаємодії з навчальною установою відкриває нові можливості як перед молоддю, яка  опановує професію, так і перед підприємством, яке таким чином готує завжди затребуваних кваліфікованих робітників. Згодом у практикантів, які добре зарекомендують себе на робочих місцях, є можливість стати працівниками станції.


ср, 22.09.2021 - 09:30
Спеціальний кадровий резерв - новий проєкт Запорізької АЕС

На Запорізькій АЕС впроваджується нова форма підготовки фахівців - спеціалізований кадровий потенціал підприємства, професійно грамотних, перспективних молодих управлінців, які зацікавлені в розвитку Компанії та енергетичної галузі в цілому.

У проєкті беруть участь 32 працівника підрозділів станції - резервісти середньої, первинної та низової ланок управління віком до 35 років. Вони вже пройшли етап тестування та індивідуального навчання. Наразі учасників розподілили на 4 команди і далі вони мають спільно вирішувати досить складні завдання.


вт, 21.09.2021 - 11:20
На Запорізькій АЕС відбувся семінар-форум «Професійний розвиток жінок в атомній енергетиці»

20 вересня 2021 року на Запорізькій АЕС відбувся семінар-форум «Професійний розвиток жінок в атомній енергетиці», організаторами якого є ДП «НАЕК «Енергоатом», громадська організація «Women in Nuclear Ukraine» та Професійна спілка працівників атомної енергетики та промисловості України.


чт, 16.09.2021 - 12:30
На Запорізькій АЕС пройшли спільні двосторонні тактико-спеціальні навчання

Гвардійці військової частини 3042 взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях на Запорізькій АЕС за тематикою: «Попередження та припинення дій з ознаками теракту, диверсії щодо ядерних установок та ядерних матеріалів».

В ході навчань було перевірено рівень готовності та надійності сил і засобів, що залучаються для забезпечення фізичного захисту на ВП ЗАЕС, а також спроможність прийняття своєчасних і ефективних заходів з нейтралізації злочинних проявів щодо ядерних установок та ядерних матеріалів.


пн, 13.09.2021 - 12:50
Фахівці Рівненської АЕС пройшли навчання на Запорізькій АЕС

В центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС курс підтримки кваліфікації пройшли фахівці Рівненської АЕС. Навчання проходили на тренажерах за напрямком - ремонт двигунів 0,4 кВ.

Курс навчання розраховано на п'ять днів. Він складається з теоретичних і практичних занять.

Перед початком курсу навчання обов'язковим є вхідний контроль знань, щоб з’ясувати, що знає персонал та що очікує від курсу. По завершенню - вихідний контроль, тобто перевірка обсягу та рівня знань персоналу.  


пт, 10.09.2021 - 07:40
На Запорізькій АЕС відбудуться навчання з антитерористичної тематики

15 вересня 2021 року на території промислового майданчика ВП ЗАЕС відбудуться навчання з військовослужбовцями військової частини 3042 Національної гвардії України та персоналом служби фізичного захисту з антитерористичної тематики щодо попередження та припинення можливих протиправних дій відносно ядерних установок та ядерних матеріалів.


пт, 03.09.2021 - 10:30
Майбутні енергетики проходять переддипломну практику на Запорізькій АЕС

Тринадцять студентів п’ятого курсу Державного університету «Одеська політехніка» та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» прибули на Запорізьку АЕС для проходження переддипломної практики.

На організаційних зборах студентів ознайомили з етапами практики, тобто перед тим, як потрапити на станцію, вони пройдуть всю процедуру первинного працевлаштування персоналу - навчання з питань охорони праці, інструктажі та психо-фізіологічне обстеження.


ср, 01.09.2021 - 13:00
Енергодар відсвяткував День знань та свято Першого дзвоника

У всіх закладах загальної середньої освіти міста-супутника Запорізької АЕС Енергодара відбулося свято Першого дзвоника. Привітати учнів та педагогів міста з початком навчального року завітали і представники Запорізької АЕС.


сб, 28.08.2021 - 09:50
У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися серпневі поєдинки управлінських рішень

На Запорізькій АЕС у навчально-тренувальному центрі відбулися щомісячні «Поєдинки управлінських рішень». У серпневих поєдинках спробували свої сили 6 гравців (3 пари) -  фахівців різних підрозділів, посад і професій.

У турнірі взяли участь Юлія Ткачук (управління роботи з громадськістю та засобами масової інформації), Євген Атамась (цех теплової автоматики та вимірювань), Андрій Поляков (цех дезактивації), Ілля Ошека (управління професійного розвитку персоналу), Сергій Полтавець та Максим Мокрівський (гідротехнічний цех).


Станом на 23.10.2021 - 22:46

Виробничі показники
Енергоблок №1 971 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1004 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1013 МВт
Енергоблок №6 1020 МВт
Сумарне навантаження 4008 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.1 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.6
Вітер ЗПнЗ
Швидкість вітру 0.5 м/с
Відносна вологість 77 %
Атмосферний тиск 763 мм рт.ст.