ср, 04.12.2019 - 08:00
Фахівці Запорізької АЕС переймали досвід користувачів RiskWatcher

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь в міжнародній конференції користувачів RiskWatcher, що пройшла у Лондоні. На ній обмінювались досвідом представники країн-користувачів цього програмного забезпечення, зокрема Японії, Франції, Словаччини, Угорщини, США, Великобританії.

На Запорізькій АЕС реалізується проект з оптимізації технічного обслуговування та ремонту систем для енергоблока №2. Мета проекту - виконання ремонту обладнання при роботі енергоблока на потужності.


пт, 29.11.2019 - 14:58
Провідний інженер відділу досвіду експлуатації ЗАЕС взяв участь у навчанні, організованому МАГАТЕ

Провідний інженер відділу досвіду експлуатації Запорізької АЕС Оксана Воробйова взяла участь у навчанні, організованому МАГАТЕ для фахівців атомних електростанцій та регулюючих органів. Чотириденний курс проходив у Відні. Темою його було: «Підвищення показників експлуатаційної надійності. Аналіз корінних причин подій».


пт, 22.11.2019 - 14:35
Фахівці ВП ЗАЕС навчаються за програмою оптимізації ремонту

На Запорізькій АЕС проводиться навчання за програмою оптимізації ремонту та технічного обслуговування при роботі реакторної установки на потужності з використанням ризик-інформованого управління конфігурацією АЕС.

Курс організовано для адміністрації ВП ЗАЕС, керівників підрозділів, персоналу технічної підтримки, а також навчально-тренувального центру.

Навчання проводиться за участі фахівців департаменту аналітичних досліджень безпеки ядерних установок ТОВ «НТ-Інжиніринг» у навчально-тренувальному центрі ВП ЗАЕС.


чт, 21.11.2019 - 16:05
На Запорізькій АЕС пройшла нарада з питань підготовки персоналу

На базі навчально-тренувального центру Запорізької АЕС за участю керівників навчально-тренувальних центрів атомних станцій, представників дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» з підготовки персоналу та департаменту управління кваліфікацією персоналу пройшла нарада з питань підготовки персоналу.

Підбивалися підсумки роботи за останні 9 місяців, обговорювалися плани на майбутнє та шляхи їх виконання, розглядались питання стосовно роботи центру з підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС.


пн, 04.11.2019 - 11:00
У центр підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС навчаються  фахівці Рівненської АЕС

Галузевий центр підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС відповідає своєму призначенню. Зараз тут навчаються фахівці Рівненської АЕС – наші колеги-енергетики.

Фахівців Рівненської АЕС зацікавила тема ремонту імпульсно-запобіжних пристроїв компенсації тиску (ІЗП КТ), які знаходяться в реакторному відділенні й відносяться до систем безпеки.


пн, 28.10.2019 - 12:30
Технічна бібліотека поступово стає електронною

Фонд технічної бібліотеки Запорізької АЕС сформований згідно бібліотечно- бібліографічної класифікації і містить близько 18 000 найменувань. Бібліотека має книги з різних дисциплін і постійно виписує періодичні видання. Також має свою інтернет-сторінку на сайті навчально-тренувального центру ЗАЕС, де можна знайти інформацію про режим роботи і будь-яке видання, яке знаходиться у її фонді: переглянути список періодики, яку виписують підрозділи ЗАЕС, каталог книг, статті, доповіді з конкурсів.


вт, 22.10.2019 - 15:30
Фахівці з Білорусі переймали досвід запорізьких атомників

На протязі трьох тижнів на Запорізькій АЕС працювали фахівці з Білоруської АЕС. В перспективі, з введенням в експлуатацію їх станції, там також доведеться налагоджувати систему поводження з радіоактивними відходами (РАВ). Саме цей досвід фахівці і приїжджали переймати.

На Запорізькій АЕС білоруські інженери вперше побачили не лише як працюють фахівці з переробки РАВ, а й в цілому діяльність підприємства. У них є досвід роботи на теплових станціях, є знання, достатня кваліфікація, але досвіду в атомній енергетиці звісно бракує.


пт, 11.10.2019 - 13:20
НА ЗАЕС ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ СИСТЕМА КОУЧИНГУ

Протягом вересня-жовтня на Запорізькій АЕС 700 керівників пройдуть навчання в навчально-тренувальному центрі (НТЦ) за методикою коучингу. Це новий і актуальний напрямок в атомній галузі, що стоїть поряд з лідерством.


чт, 10.10.2019 - 15:10
В навчально-тренувальному центрі ЗАЕС навчаються слюсарі з Хмельницької АЕС

В тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС проходить навчання група слюсарів з Хмельницької АЕС.  Цей курс розрахований на придбання знань та навичок при ремонті насосів.

Навчання проходять семеро слюсарів. Більшість з них не мають достатнього досвіду.  Хтось тільки працевлаштувався, хтось перейшов з іншої спеціальності, тому й навчають їх, починаючи з теорії. Поряд – досвідчений інструктор, який і покаже і підкаже.  


ср, 02.10.2019 - 15:55
Представники Одеського національного політехнічного університету провели зустріч з випускниками Енергодара

Представники Одеського національного політехнічного університету зустрілися із старшокласниками Енергодара. На зустріч із представниками ОНПУ зібралися учні випускних класів з усіх шкіл міста та їх батьки.


Станом на 20.01.2020 - 20:00

Виробничі показники
Енергоблок №1 993 МВт
Енергоблок №2 1028 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1024 МВт
Енергоблок №5 1012 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 4057 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -1
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 2.4 м/с
Відносна вологість 93 %
Атмосферний тиск 774 мм рт.ст.