вт, 06.10.2020 - 08:30
Організація молоді Запорізької АЕС провела змагання з триатлону

Організація молоді Запорізької АЕС на території  водноспортивної бази станції провела змагання з триатлону «АtomМаn 2020». Захід проходив за підтримки адміністрації та первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС і вперше за участю громадської організації «БРАМА».

Організація молоді Запорізької АЕС проводить ці змагання третій рік поспіль. Змагання зібрали професійних спортсменів і любителів спорту поборотися за кубок переможця.

За результатами змагань абсолютним чемпіоном серед чоловіків став Сергій Дрозд з міста Запоріжжя.

пн, 28.09.2020 - 13:48
Енергодарські яхтсмени поповнили скарбничку досягнень чотирма призовими місцями

Пройшла традиційна регата крейсерських яхт на Кубок Каховського моря. Ці змагання завершують вітрильний сезон в акваторії Каховського водосховища і зібрали цього року 30 учасників з Енергодара, Запоріжжя, Нікополя, Дніпра та Херсона.

З семи стартових груп, що формуються відповідно до характеристик яхти, у чотирьох енергодарці стали призерами.

Найкращий результат серед енергодарських учасників регати показав екіпаж «Північної Кароліни» (клас «3/4 тонни»), що представляє ВП «Атоменергомаш».

вт, 15.09.2020 - 15:30
Нові перемоги спортсменів Запорізької АЕС

На Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що проходив у Вінниці, взяли участь енергодарські спортсмени - Людмила Бабак, Денис Давидов, Дмитро Кряж та Олександр Чехмістренко. За результатами змагань кожен з вихованців спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС завоював «золото» всеукраїнської першості.

Чинна чемпіонка світу Людмила Бабак завоювала «золото» на дистанції 18 км (каное-одиночка) серед дорослих.

пн, 14.09.2020 - 13:00
Працівник Запорізької АЕС - абсолютний переможець веломарафону «100 ВЕЛОwatt»

Працівник служби контролю металу Запорізької АЕС Олексій Кожадей посів перше місце і став переможцем веломарафону «100 ВЕЛОwatt». В абсолютному заліку серед чоловіків він подолав дистанцію 100 кілометрів з результатом 3:01:09.

Найенергійніший веломарафон «100 ВЕЛОwatt» проходить уже четвертий рік поспіль у місті Вараш - супутнику Рівненської АЕС.

Цього року змагання зібрали близько 160 спортсменів та велолюбителів різного віку та з різних куточків України.

пт, 11.09.2020 - 15:00
Спартакіада ВП ЗАЕС-2020: гирьовий спорт

В рамках спартакіади ВП ЗАЕС-2020 пройшли змагання з гирьового спорту в п'яти вагових категоріях. В них взяли участь 10 команд.

Переможцем в категорії до 70 кг став Іван Максимов (експлуатаційний підрозділ/управління соціальних програм),  який підняв гирю 101 раз.

В категорії до 80 кг перше місце посів Юрій Рожков (експлуатаційний підрозділ/управління соціальних програм) з результатом 123 рази.

чт, 27.08.2020 - 10:00
Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС - призер Чемпіонату  України з веслування на байдарках і каное

Спортсмен дитячо-юнацької спортивної школи спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Микита Тимошенко посів друге місце на дистанції 3 000 метрів на Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07 р.н., що пройшов в м.Дніпро.

Успішний виступ дозволив йому виконати норматив кандидата в майстри спорту України.

У змаганнях взяли участь 526 спортсменів з 23 областей України та м.Київ.

Микита Тимошенко - вихованець Заслуженого тренера України Сергія Сніжка.

ср, 26.08.2020 - 15:30
Команда військової частини 3042 виборола третє місце на чемпіонаті з військово-спортивного багатоборства

Команда військової частини 3042 Національної гвардії України (НГУ), яка забезпечує охорону Запорізької АЕС, у запеклій боротьбі виборола третє місце на змаганнях пам'яті полковника Олександра Голякова.

Чемпіонат з військово-спортивного багатоборства серед військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання НГУ пройшов у Кривому Розі.

вт, 25.08.2020 - 13:33
Вихованка плавального басейну ВП ЗАЕС виборола срібло в запливі через Босфор

В Туреччині відбувся 32-й міжконтинентальний заплив через Босфор з участю спортсменів з України. Вихованка плавального басейну ВП ЗАЕС Оксана Кошевська (Шкедова) виборола 2 місце.

Участь в змаганнях взяли 2 400 плавців. Україна була представлена командою «Chameleon Club» у складі восьми спортсменів. У ході запливу учасники подолали дистанцію в 6,5 кілометрів.

Міжконтинентальний заплив через Босфор визнаний «Кращим змаганням з плавання в світі» Всесвітньою асоціацією з плавання на відкритій воді (WOWSA).

чт, 30.07.2020 - 16:15
Людмила Бабак виборола «золото» Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Енергодарська каноїстка - вихованка відділення веслування на байдарках і каное спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Людмила Бабак виборола перше «золото» Чемпіонату України-2020 з веслування на дистанції 1000 метрів.
Чемпіонат України-2020 з веслування на байдарках і каное пам'яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна проходить в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня 2020 року.
Майстра спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Людмилу Бабак тренує  заслужений тренер України  Сергій Снежко.

вт, 28.07.2020 - 14:09
Відбулась перша регата крейсерських яхт на кубок НАЕК «Енергоатом»

Вперше в Енергодарі відбулася регата крейсерських яхт на кубок Державного підприємства Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».

«Це знаменна подія. Ми сподіваємося, що регата  на кубок ДП «НАЕК «Енергоатом» стане традиційною. Всім учасникам бажаю сім футів під килем, нехай переможе найсильніший», - сказав на відкритті змагань заступник голови профспілкового комітету ВП ЗАЕС Дмитро Орлов.

В регаті взяли участь 28 яхт, з Енергодара, Нікополя, Кривого Рогу, Запоріжжя та Херсона. Через карантинні обмеження не змогли прийти яхти з Дніпра.

Станом на 30.10.2020 - 03:40