чт, 30.07.2020 - 16:15
Людмила Бабак виборола «золото» Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Енергодарська каноїстка - вихованка відділення веслування на байдарках і каное спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Людмила Бабак виборола перше «золото» Чемпіонату України-2020 з веслування на дистанції 1000 метрів.
Чемпіонат України-2020 з веслування на байдарках і каное пам'яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна проходить в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня 2020 року.
Майстра спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Людмилу Бабак тренує  заслужений тренер України  Сергій Сніжко.

вт, 28.07.2020 - 14:09
Відбулась перша регата крейсерських яхт на кубок НАЕК «Енергоатом»

Вперше в Енергодарі відбулася регата крейсерських яхт на кубок Державного підприємства Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».

«Це знаменна подія. Ми сподіваємося, що регата  на кубок ДП «НАЕК «Енергоатом» стане традиційною. Всім учасникам бажаю сім футів під килем, нехай переможе найсильніший», - сказав на відкритті змагань заступник голови профспілкового комітету ВП ЗАЕС Дмитро Орлов.

В регаті взяли участь 28 яхт, з Енергодара, Нікополя, Кривого Рогу, Запоріжжя та Херсона. Через карантинні обмеження не змогли прийти яхти з Дніпра.

пт, 17.07.2020 - 10:50
Літній Кубок ВП ЗАЕС з футболу: переможців визначено!

Протягом трьох тижнів тривали змагання літнього Кубку Запорізької АЕС з футболу у форматі 8х8. Переможцем стала команда «Кураж».

«За першість у літньому Кубку Запорізької АЕС з футболу боролися шість місцевих команд, три з яких були практично рівними. Тож розподілення призових місць відбулося вже в останньому ігровому колі», - розповів головний суддя змагань, тренер-викладач спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Ігор Черненко.

У завзятій боротьбі друге місце завоювала команди «ФЕС - БРАМА». Бронзу отримала команда «Волков і К».

вт, 07.07.2020 - 13:44
В рамках Спартакіади ВП ЗАЕС - 2020 відбулися заключні матчі з пляжного волейболу

Фінальні ігри з пляжного волейболу, що проводилися в рамках Спартакіади ВП ЗАЕС визначили переможця та призерів змагань.

Переможцями змагань стала збірна команда служби головного метролога, хімічного цеху і цеху електричних мереж.

На другому місці команда цеху теплової автоматики і вимірювань. Третє місце виборола збірна команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони.

У змаганнях взяло участь 12 команд.

ср, 24.06.2020 - 12:30
В рамках Спартакіади Запорізької АЕС - 2020 розпочалися літні ігри

Впродовж року на Запорізькій АЕС серед цехів і підрозділів атомної станції проходить Спартакіада ВП ЗАЕС, яка щорічно охоплює 17 видів спорту.  Цього року через карантинні обмеження змагання були призупинені.

Але з 16 червня запроваджені Урядом послаблення дозволяють проводити спортивні баталії на відкритих майданчиках, звичайно з обмеженнями і при суворому дотриманні протиепідемічних заходів.

пн, 22.06.2020 - 15:10
Запорізькі атомники змагалися у вправності з рибної ловлі

За ініціативою організації молоді Запорізької АЕС відбувся ІV турнір з рибної ловлі «Будь риболовОМ!» серед працівників Запорізької АЕС. Участь у турнірі взяли 26 спортсменів з 12 підрозділів.

Турнір «Будь риболовОМ!» пройшов у парку Перемоги з дотриманням всіх карантинних заходів.

Переможцем турніру став Едуард Афанаскін (енергоремонтний підрозділ), друге місце посів Андрій Шеченков, працівник електричного цеху. Третє місце - у Руслана Калашникова (електричний цех).

вт, 10.03.2020 - 13:50
У дитячо-юнацькій спортивній школі ВП ЗАЕС побільшало кандидатів у майстри спорту

З 03 по 08 березня 2020 року в Києві пройшов фінальний тур Дитячої ліги України з волейболу серед юнаків 2003-04 р.н., в якому взяли участь 8 найкращих команд України.

У складі команди «Мотор» (Запоріжжя) участь в змаганні брали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС Яковлєв Кирило і Величко Денис.

Обігравши всіх суперників на попередньому етапі, команда «Мотор» вийшла в фінал, зустрівшись в грі за 1 місце з командою КСЛІ (Київ). У впертій боротьбі запоріжці обіграли суперників і стали чемпіонами України.

вт, 03.03.2020 - 14:20
Юні енергодарські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті  з вільної боротьби

В м. Мелітополь Запорізької області відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед юнаків, в якому приймали участь юні спортсмени спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

пн, 02.03.2020 - 12:20
Вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС привезла три медалі

У Луцьку відбувся Чемпіонат України з боротьби сумо серед молоді та дорослих. Спортсменка з Енергодара Медвецька Дарина - вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС завоювала три бронзових медалі: до 21 року, до 23 років і серед дорослих.

У чемпіонаті взяло участь понад 400 спортсменів з 15 областей України, які змагалися за право представляти Україну на чемпіонаті Європи в Баку.

Медвецька Дар'я є майстром спорту України з сумо і КМС з вільної боротьби.

ср, 26.02.2020 - 08:55
Енергодарці здобули перемогу в турнірі з волейболу

В спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС відбувся XXVII турнір з волейболу серед чоловічих команд пам’яті Миколи Тараканчикова, військового льотчика, героя Другої світової війни, який загинув захищаючи Кам’янсько-Дніпровський район від фашистських загарбників.

В традиційному турнірі взяли участь команди із Запоріжжя, Мелітополя, Веселого та Енергодара.

Змагались по круговій системі, кожна з команд зіграла по три матчі.

Станом на 06.08.2020 - 12:52