вт, 10.03.2020 - 13:50
У дитячо-юнацькій спортивній школі ВП ЗАЕС побільшало кандидатів у майстри спорту

З 03 по 08 березня 2020 року в Києві пройшов фінальний тур Дитячої ліги України з волейболу серед юнаків 2003-04 р.н., в якому взяли участь 8 найкращих команд України.

У складі команди «Мотор» (Запоріжжя) участь в змаганні брали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС Яковлєв Кирило і Величко Денис.

Обігравши всіх суперників на попередньому етапі, команда «Мотор» вийшла в фінал, зустрівшись в грі за 1 місце з командою КСЛІ (Київ). У впертій боротьбі запоріжці обіграли суперників і стали чемпіонами України.

вт, 03.03.2020 - 14:20
Юні енергодарські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті  з вільної боротьби

В м. Мелітополь Запорізької області відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед юнаків, в якому приймали участь юні спортсмени спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

пн, 02.03.2020 - 12:20
Вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС привезла три медалі

У Луцьку відбувся Чемпіонат України з боротьби сумо серед молоді та дорослих. Спортсменка з Енергодара Медвецька Дарина - вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС завоювала три бронзових медалі: до 21 року, до 23 років і серед дорослих.

У чемпіонаті взяло участь понад 400 спортсменів з 15 областей України, які змагалися за право представляти Україну на чемпіонаті Європи в Баку.

Медвецька Дар'я є майстром спорту України з сумо і КМС з вільної боротьби.

ср, 26.02.2020 - 08:55
Енергодарці здобули перемогу в турнірі з волейболу

В спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС відбувся XXVII турнір з волейболу серед чоловічих команд пам’яті Миколи Тараканчикова, військового льотчика, героя Другої світової війни, який загинув захищаючи Кам’янсько-Дніпровський район від фашистських загарбників.

В традиційному турнірі взяли участь команди із Запоріжжя, Мелітополя, Веселого та Енергодара.

Змагались по круговій системі, кожна з команд зіграла по три матчі.

вт, 28.01.2020 - 13:10
Спартакіада Запорізької АЕС триває

В рамках XIX спартакіади ВП ЗАЕС у спортивно-оздоровчому комплексі  пройшли змагання з нардів. Цього року в них взяли участь 13 команд.

Гарну, впевнену гру показали усі цехи й підрозділи станції.

За  результатами змагань золоті медалі виборола команда Державного пожежно-рятувального загону №1.

Срібні медалі у впертій боротьбі завоювала команда електричного цеху.

Бронзові медалі у збірної команди управління, цеху господарського обслуговування та управління будівництва.

вт, 10.12.2019 - 15:34
Перемога турніру у юних волейболістів спорткомплексу ЗАЕС

Команда дитячо-юнацької спортивної школи спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС посіла перше місце на ІІІ турнірі з волейболу серед юнаків 2003-2004 р.н., який проходив в м. Токмак.

У змаганнях брали участь 8 команд з Мелітополя, Бердянська, Вільнянська, Енергодара, Токмака, Олександрії, Броварів та Приазовська.

пн, 09.12.2019 - 14:17
Команда спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС посіла призові місця

На XVII Національному турнірі пам’яті Сергія Логінова з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченого Дню енергетика, команда спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС посіла призові місця.

У складі 18 команд в турнірі взяли участь 207 спортсменів з різних областей України.

чт, 28.11.2019 - 13:03
Перше місце в змаганнях з шахів у збірної експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм

У спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС завершилися змагання з шахів між цехами та підрозділами, які проходили в межах Спартакіади Запорізької АЕС.

У змаганнях взяли участь 12 команд.

Боротьба за призові місця була напруженою і наполегливою. В черговий раз підтвердила своє лідерство в цьому виді спорту збірна команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм. Друге місце посіла команда цеху теплової автоматики та вимірювань. Бронзовими призерами стала команда цеху радіаційної безпеки.

вт, 26.11.2019 - 13:35
З турніру – з нагородами

На IV традиційному міжобласному турнірі з волейболу серед чоловічих команд пам'яті Олександра Толоба, який проходив в смт. Веселе, збірна команда Запорізької атомної електростанції зайняла почесне друге місце.

У змаганнях взяло участь 7 команд з смт. Веселе і міст: Кривий Ріг, Бердянськ, Маріуполь, Енергодар, Орєхов, Гуляйполе.

Команди були розподілені на дві групи по 3 і 4 команди в кожній. Команда ВП ЗАЕС потрапила в групу з 4 команд і, вигравши всі ігри, впевнене посіла перше місце, вийшовши у фінал змагань.

ср, 13.11.2019 - 10:45
Об'єднана команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони знов чемпіон з міні-футболу

В турнірі з міні-футболу золоті медалі завоювала об'єднана команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони, срібло – в команди електроцеху, бронзові медалі виборола об'єднана команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм.

Станом на 08.04.2020 - 05:01