чт, 25.02.2021 - 13:20
Спартакіада Запорізької АЕС триває

В спортивно-оздоровчому комплексі пройшов турнір з шахів в рамках ХХ Спартакіади Запорізької АЕС, за перемогу в якому змагалися 11 команд.

Найбільше перемог в турнірі було у збірної команди експлуатаційного підрозділу, управління соціальних програм та цеху радіаційної безпеки – ця команда і посіла перше місце. Друге – вперше за всю історію Спартакіади ВП ЗАЕС – виборола збірна команда хімічного цеху, служби головного метролога та цеху електричних мереж. У команди цеху теплової автоматики та вимірювань – третє місце.

ср, 24.02.2021 - 10:20
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС привезли три медалі

У Луцьку відбувся Міжнародний турнір з сумо на Кубок Любарта. Енергодар на змаганнях представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС. За підсумками турніру в скарбничці нашої команди - три медалі.

Вихованка школи боротьби, спортсменка з Енергодара Дарина Медвецька у ваговій категорії 60 кг стала срібною призеркою Кубка. У Христини Гавловської, що виступала у ваговій категорії 50 кг, - третє місце. Також бронзову медаль у ваговій категорії 85 кг завоювала Анна Фомицька.

вт, 23.02.2021 - 11:50
Юні спортсмени Запорізької АЕС вибороли призові місця на Чемпіонаті з вільної боротьби

Після тривалої перерви у тренуваннях і у проведенні змагань, пов’язаної з карантинними обмеженнями, юні спортсмени - вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС дуже вдало виступили на відкритому Чемпіонаті з вільної боротьби у Мелітополі у різних вагових категоріях.

пн, 22.02.2021 - 13:30
ДЮФК «ТЕМП-ЗАЕС» - бронзовий призер Чемпіонату України

У Черкаській області завершився Чемпіонат України з футзалу серед юнаків 2008 року народження, в якому Запорізьку АЕС, місто Енергодар і Запорізький край представляли вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС - дитячо-юнацький футбольний клуб «ТЕМП-ЗАЕС».

пн, 08.02.2021 - 15:10
Юні борці дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС завоювали медалі Всеукраїнського турніру

Два третіх місця у Всеукраїнському турнірі посіли вихованки дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Марія Ковальчук (у ваговій категорії 27 кг) і Вікторія Вебер (у ваговій категорії 49 кг).

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодше, в якому взяли участь 350 спортсменів у складі 40 команд з 12 областей України, пройшов в Токмаку Запорізької області. Енергодар на змаганнях представила команда ДЮСШ ВП ЗАЕС у складі 10 борців (тренер - Станіслав Тілінін).

чт, 28.01.2021 - 16:15
Соціальні об’єкти Запорізької АЕС поновлюють свою роботу

У місті-супутнику Енергодарі з 01 лютого 2021 року поновлюється робота соціальних об’єктів Запорізької АЕС. З понеділка з обов’язковим дотриманням протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів культурно-діловий центр, плавальний басейн, спортивно-оздоровчий комплекс та водно-спортивна база відновлять свою  роботу.

чт, 14.01.2021 - 14:55
Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС отримали щомісячну стипендію міського голови Енергодара

За видатні спортивні досягнення та підняття спортивного іміджу Енергодара вихованцям спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС у 2021-му році призначені щомісячні стипендії міського голови.

пн, 30.11.2020 - 14:30
Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС потрапили до збірної України з футзалу

До збірної України викликані вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «ТЕМП-ЗАЕС» СОК Запорізької АЕС - Савенко Юрій та Сухов Олександр.

За словами головного тренера «ТЕМП - ЗАЕС» Ігоря Черненка, два вихованці його команди викликані для участі в матчах проти Молдови в складі збірної України.

В даний час Юрій Савенко є воротарем футбольного клубу «Продексім», а Олександр Сухов – голкіпер ФК «ХІТ».

вт, 06.10.2020 - 08:30
Організація молоді Запорізької АЕС провела змагання з триатлону

Організація молоді Запорізької АЕС на території  водноспортивної бази станції провела змагання з триатлону «АtomМаn 2020». Захід проходив за підтримки адміністрації та первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС і вперше за участю громадської організації «БРАМА».

Організація молоді Запорізької АЕС проводить ці змагання третій рік поспіль. Змагання зібрали професійних спортсменів і любителів спорту поборотися за кубок переможця.

За результатами змагань абсолютним чемпіоном серед чоловіків став Сергій Дрозд з міста Запоріжжя.

пн, 28.09.2020 - 13:48
Енергодарські яхтсмени поповнили скарбничку досягнень чотирма призовими місцями

Пройшла традиційна регата крейсерських яхт на Кубок Каховського моря. Ці змагання завершують вітрильний сезон в акваторії Каховського водосховища і зібрали цього року 30 учасників з Енергодара, Запоріжжя, Нікополя, Дніпра та Херсона.

З семи стартових груп, що формуються відповідно до характеристик яхти, у чотирьох енергодарці стали призерами.

Найкращий результат серед енергодарських учасників регати показав екіпаж «Північної Кароліни» (клас «3/4 тонни»), що представляє ВП «Атоменергомаш».

Станом на 04.03.2021 - 01:53