ср, 11.03.2020 - 15:30
Учнівська молодь готується до конкурсу «Будь інженером!»

Рада молодих фахівців за підтримки адміністрації та профспілкового комітету Запорізької АЕС проводить традиційний відкритий конкурс «Будь інженером!» серед учнів 10 класів закладів загальної середньої освіти м. Енергодар.

Організатори конкурсу: Рада молодих фахівців ВП ЗАЕС, Організація молоді ВП ЗАЕС, Науково-методичний центр управління освіти м. Енергодар, Українське ядерне товариство (УкрЯТ), Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ).


ср, 26.02.2020 - 13:20
ДП «НАЕК «Енергоатом» оголошує міжрегіональний дитячо-юнацький конкурс творчості «Енергоатом: Енергія, що живить мрії!»

Конкурс проводиться у два етапи:

І-й етап (відбірковий) проводиться у травні 2020 року в м. Енергодарі;

ІІ-й етап (фінал) проводиться у вересні 2020 року.

Переможці одержать  дипломи, пам’ятні подарунки та заохочувальні призи.

Конкурс проводиться за двома віковими групами: 10 – 13 років,  14 – 16 років.

Конкурсні номінації:

1.Образотворче мистецтво (живопис, малюнок, графіка);


пт, 14.02.2020 - 14:50
Фахівець Запорізької АЕС виграв творчий конкурс МАГАТЕ

Інженер цеху теплової автоматики та вимірювань Запорізької АЕС Євген Калініченко здобув перемогу в Міжнародних змаганнях МАГАТЕ на написання кращого есе на тему фізичної ядерної безпеки. Його творча робота має назву «Поява технологічних загроз, а також можливостей в галузі фізичної ядерної безпеки в цифровому столітті».


ср, 05.02.2020 - 14:50
Головний принцип роботи - ефективність та результативність

Служба головного метролога на Запорізькій АЕС - одна з найактивніших в частині розробки раціоналізаторських пропозицій та наукових доповідей з виробничої тематики.

На конкурс технічних засобів та наочних посібників СГМ був представлений стенд для повірки засобів вимірювальної техніки.


ср, 18.12.2019 - 14:50
На Запорізькій АЕС підбили підсумки щорічного огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо»

У міському палаці культури «Сучасник» відбулося підведення підсумків щорічного огляду-конкурсу цехів Запорізької АЕС – «Ми так працюємо, живемо і відпочиваємо» та святковий концерт з кращих творчих номерів художньої самодіяльності учасників конкурсу. Цього року конкурс проходив під егідою ювілейної дати – 35-річчя Запорізької АЕС.

Виступаючи з вітальними словами, представники адміністрації та профспілкового комітету станції відзначили, що всі учасники щорічного огляду-конкурсу талановиті і вміють не тільки добре працювати, а й відпочивати.


вт, 17.12.2019 - 09:50
НАЕК «Енергоатом» та Українське ядерне товариство оголошують  Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» 2020 року

ДП «НАЕК «Енергоатом» та ГО «Українське ядерне товариство» оголошують Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» 2020 року, який проводиться за участю профільних закладів вищої освіти – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», а також «Харківського національного університету імені В.Н.


пт, 13.12.2019 - 10:05
ІІІ турнір з рибної ловлі серед працівників ЗАЕС

За ініціативою Організації Молоді ВП ЗАЕС відбувся ІІІ турнір з рибної ловлі серед працівників станції. Участь у зимовому турнірі прийняло 20 спортсменів з 8 підрозділів.

Чемпіоном турніру заслужено став Євген Єрмоленко (енергоремонтний підрозділ), улов якого склав 2 кг 215 г. Друге місце зайняв Олег Мельник, працівник служба фізичного захисту, його улов склав 1 кг 540 г. Третє місце з уловом вагою 1 кг 40 г дістався Дмитру Касьяну (проєктно-конструкторський підрозділ).


ср, 04.12.2019 - 13:40
Визначено переможців конкурсу доповідей «Краще виробниче рішення»

На Запорізькій АЕС за підтримки ГО «Українське ядерне товариство» пройшов  конкурс доповідей «Краще виробниче рішення» на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми.

Представили свої роботи молоді працівники з електричного цеху, цеху теплової автоматики та вимірювань, експлуатаційного підрозділу, цеху засобів диспетчерського технологічного управління.

Переважна більшість тем ґрунтувалася на виробничих дослідженнях, технічних рішеннях, пропозиціях з впровадження раціоналізаторських винаходів.


чт, 28.11.2019 - 15:48
На ЗАЕС підведено підсумки конкурсу доповідей

У конкурсі доповідей на тему: «Культура безпеки АЕС, проблеми та шляхи вирішення» взяли участь вісім фахівців з різних підрозділів Запорізької АЕС. Незважаючи на складну тему, рівень робіт був високий, адже й матеріал цікавий.


ср, 20.11.2019 - 15:25
На Запорізькій АЕС відбувся черговий конкурс плакатів з культури безпеки

Конкурс на кращий плакат з культури безпеки на Запорізькій АЕС проводиться щорічно. Цього разу в ньому взяли участь шість підрозділів: навчально-тренувальний центр, електричний цех, цех господарчого обслуговування, служба головного метролога, цех дезактивації, управління будівництва.

Плакати оцінювались, насамперед, за відповідністю цілям і завданням конкурсу, рівнем художнього виконання, актуальністю вирішення проблеми, інформативністю, відповідністю сюжетно-композиційному змісту.


Станом на 05.04.2020 - 23:03

Виробничі показники
Енергоблок №1 986 МВт
Енергоблок №2 771 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 914 МВт
Енергоблок №5 766 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3437 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 7.6
Вітер Пн
Швидкість вітру 4.1 м/с
Відносна вологість 29 %
Атмосферний тиск 770 мм рт.ст.