вт, 07.09.2021 - 15:00
ДП «НАЕК «Енергоатом» оголошує фотоконкурс «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі»

До участі у дитячо-юнацькому фотоконкурсі «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі» адміністрація ДП «НАЕК «Енергоатом» ЗАПРОШУЄ:

- учнівську молодь міст розташування відокремлених підрозділів Компанії;

- дітей працівників Дирекції та відокремлених підрозділів київського розташування.

Конкурсні НОМІНАЦІЇ:

•    Атомна енергетика України

•    АЕС і екологія

•    Я люблю свій край

•    Дозвілля і спорт

•    Репортажне фото

•    Портрет

•    Гумористичне фото


вт, 31.08.2021 - 13:20
Відбувся конкурс профмайстерності серед машиністів насосних установок гідротехнічного цеху

На Запорізькій АЕС вперше серед машиністів насосних установок гідротехнічного цеху пройшов конкурс професійної майстерності. Продемонструвати свої знання та вміння за професією виявили бажання п’ятеро працівників.

Конкурс проходив у два етапи. Спершу учасники відповідали на теоретичні питання з  охорони праці, радіаційної і пожежної безпеки та правил технічної експлуатації. Другий - практичний етап - відбувся на території гідроцеху Запорізької АЕС.


ср, 18.08.2021 - 13:55
Оголошується конкурс доповідей «Краще виробниче рішення»

У рамках проведення в 2021 році огляду-конкурсу цехів ВП ЗАЕС «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо» з 25 по 29 жовтня 2021 року Рада молодих фахівців ВП ЗАЕС проводить конкурс доповідей на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми серед молодих фахівців і молодих працівників ВП ЗАЕС у номінації «Краще виробниче рішення».


пт, 13.08.2021 - 09:01
Визначився переможець конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру Запорізької АЕС

Переможцем конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру (НТЦ) Запорізької АЕС став Антон Сегеда.

Антон Сегеда - молодий інструктор, працює в НТЦ трохи більше року, проте має понад 10 років виробничого досвіду оперативної роботи. Практичне заняття, яке він підготував і провів, було присвячене темі обладнання системи автоматичного управління резервної дизельної електростанції по лінії цеху теплової автоматики та вимірювань. Саме практичний етап у напрямку діяльності інструктора визначив переможця.


чт, 22.07.2021 - 10:00
На Запорізькій АЕС змагаються інструктори навчально-тренувального центру

У навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Запорізької АЕС проходить конкурс професійної майстерності серед інструкторів. Змагаються молоді працівники - Артем Федан, Олег Глинських, Вікторія Гаврильченко і Антон Сегеда, які демонструють свої знання та навички в теоретичній та практичній частинах.

Теоретичний етап вже пройдено. Він складався з тестування на комп'ютері і ситуаційних завдань. Далі конкурсанти вибрали тему і погодили її з керівником. Адже практичний етап - саме у напрямку діяльності інструктора. У залі слухачі: члени комісії - керівники і колеги інструктори.  


чт, 15.07.2021 - 09:30
VII Фотоконкурс Організації молоді Атомпрофспілки

Організація молоді Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України оголошує фотоконкурс, участь у якому може взяти кожен член Атомпрофспілки.

Фотоконкурс проводиться з метою:
- підвищення творчої активності та культурного рівня, розвиток художнього та естетичного смаку, обмін досвідом між ентузіастами і новачками;
- популяризація фотомистецтва серед членів ОМА;
- пропаганда  атомної енергетики,  як  екологічно  безпечної  для  людини  та довкілля.


чт, 01.07.2021 - 15:25
На Запорізькій АЕС нагороджено переможців конкурсів з охорони праці

На Запорізькій АЕС урочисто привітали та вручили дипломи переможцям конкурсів «Найбезпечніше робоче місце» та «Найбезпечніша виробнича дільниця (бригада)». Обидва конкурси щорічно проводяться з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.  

В номінації «Найбезпечніше робоче місце» переможцем конкурсу став відповідальний за приміщення «Майстерня дільниці теплопостачання» цеху теплових та промислових комунікацій, майстер Олександр Капля.


ср, 30.06.2021 - 15:25
На Запорізькій АЕС змагались лаборанти хімічного аналізу

У водно-радіохімічній лабораторії (ВРХЛ) Запорізької АЕС відбувся конкурс професійної майстерності. П’ять учасниць - лаборантів хімічного аналізу - демонстрували свої знання та навички в теоретичній та практичній частинах.


чт, 17.06.2021 - 15:30
Запорізька АЕС готується до проведення веломарафону «100 ЕнВело»

Проведення веломарафону на 100 кілометрів пересічною місцевістю заплановано провести 3 липня 2021 року у місті-супутнику Запорізької АЕС. На нього з нетерпінням очікують всі прихильники велоспорту, адже раніше подібного заходу в Енергодарі не відбувалося. Ініціатором та організатором проведення веломарафону стала Організація молоді Запорізької АЕС. Ідею активно підтримують адміністрація та профспілковий комітет ВП ЗАЕС, а також міська влада.


чт, 17.06.2021 - 10:00
Експлуатаційний підрозділ Запорізької АЕС провів конкурс профмайстерності

В експлуатаційному підрозділі Запорізької АЕС відбувся конкурс професійної майстерності серед машиністів насосних установок 5 розряду.

Комісія, до складу якої увійшли провідні фахівці з експлуатації атомних енергоблоків, відзначила високий рівень знань учасників. Вони чудово впоралися як з теоретичним завданням, так і з практичним, розрив між кількістю балів у конкурсантів виявився мінімальним.

Переможцем конкурсу став Кирило Гурака. Друге місце здобув Євген Кривоносов, а третє посів Володимир Лаврушин.


Станом на 29.09.2021 - 02:37

Виробничі показники
Енергоблок №1 964 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 999 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1007 МВт
Енергоблок №6 1019 МВт
Сумарне навантаження 3989 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 12.8
Вітер ПнС
Швидкість вітру 3.3 м/с
Відносна вологість 71 %
Атмосферний тиск 767 мм рт.ст.