Більше одинадцяти тисяч працівників ВП ЗАЕС привносять значний внесок у розвиток енергетики України. Професіоналізм працівників атомної станції дозволяє підтримувати високий рівень культури виробництва, забезпечувати безпечну експлуатацію енергоблоків, гарантувати економічну стабільність держави. На Запорізькій АЕС традиційно приділяють велику увагу персоналу, розуміючи високий рівень ролі людини в успіху і процвітанні підприємства.

Реалізація соціальної політики ДП «НАЕК «Енергоатом» здійснюється через формування єдиного соціального стандарту та забезпечення виконання соціальних програм. Компанія забезпечує надання соціальних пільг і гарантій працівникам і пенсіонерам згідно з Колективним договором. Це сприяє створенню в містах-супутниках АЕС здорового мікроклімату, дозволяє персоналу концентрувати максимум уваги на вирішення завдань безпечної експлуатації АЕС. Соціальний пакет ДП «НАЕК «Енергоатом» являється одним із кращих в Україні.

Соціальні програми, діючі на Запорізькій АЕС, дають працівникам гарантію стабільності і упевненості в завтрашньому дні, що дозволяє їм безпечно і ефективно виконувати свої професійні обов'язки. Соціальна політика ВП ЗАЕС направлена на формування такої роботи з персоналом, яка орієнтується на отримання не тільки економічного, але і соціального ефекту організації.

Основні напрямки соціального розвитку ВП ЗАЕС:

  • Вдосконалення системи надання соціальних гарантій персоналу ВП ЗАЕС згідно з Колективним договором ДП «НАЕК «Енергоатом»;
  • Реалізація житлової програми;
  • Організація роботи по підвищенню професійного рівня працівників ВП ЗАЕС, розвиток ініціативи молодих працівників, вдосконалення Культури виробництва, пізнавальної та творчої діяльності;
  • Реалізація іміджевої політики, участь у формуванні позитивного іміджу Запорізької АЕС та позитивного відношення до її діяльності, розвитку єдиного соціокультурного простору, сприяння зростанню рівня культури персоналу та співпраці творчих колективів міст-супутників АЕС України;
  • Організація оздоровлення дітей працівників Компанії у ПЗОтаВ "Юність".

Таким чином, основні стратегічні напрямки соціальної політики направлені на поліпшення якості життя персоналу, формування привабливого іміджу атомної енергетики та позитивного ставлення до її перспективного розвитку, збереження традицій і цінностей корпоративної культури, розвиток системи соціального інформування персоналу.

Інвестиції в людину та соціальна політика ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» є довгостроковим фактором конкурентоспроможності Компанії, гарантією стабільної і надійної роботи.

Станом на 18.01.2022 - 10:13

Виробничі показники
Енергоблок №1 622 МВт
Енергоблок №2 1028 МВт
Енергоблок №3 1032 МВт
Енергоблок №4 1029 МВт
Енергоблок №5 1033 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 5790 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -0.7
Вітер ЗПнЗ
Швидкість вітру 5.6 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 749 мм рт.ст.