пн, 18.11.2019 - 15:40
На Запорізькій АЕС пройшла місія технічної підтримки ВАО АЕС

З 11 по 15 листопада на Запорізькій атомній електростанції пройшла місія технічної підтримки ВАО АЕС. Досвідчені фахівці з різних країн світу не лише спостерігали за роботою персоналу, спілкувалися з керівниками різних ланок та їх підлеглими, а й ділилися досвідом.

Особлива увага експертів була зосереджена на обходах робочих місць персоналу керівниками АЕС та спостереженнях при виконанні робіт - напрямку, який завжди потребує вдосконалення.


пн, 18.11.2019 - 13:50
Запорізька АЕС завжди на зв’язку

Неможливо уявити такий надскладний об’єкт, як атомна станція, без засобів зв’язку. І вони потребують вдосконалення, щоб відповідати існуючим вимогам та допомагати персоналу всіх підрозділів у повсякденній роботі.

Персоналом цеху засобів диспетчерського технологічного управління (ЦЗДТУ) Запорізької АЕС проведена чимала робота з модернізації та реконструкції засобів зв’язку.


пн, 18.11.2019 - 12:30
Є 2 млрд кВтг електроенергії за листопад

Запорізька атомна електростанція неухильно виконує основне виробниче завдання - безпечно виробляє екологічно чисту електроенергію для держави. У листопаді вже вироблено два млрд кВтг електроенергії.

«Запорізька АЕС щодня підтримує репутацію безпечного виробника електроенергії своїми показниками. Ми завжди готові зробити все необхідне для підтримки стабільної і стійкої роботи енергосистеми України», - прокоментував діяльність підприємства генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін.


чт, 14.11.2019 - 16:10
Відбулася виробнича нарада з кадрових питань

Нарада з кадрових питань пройшла на Запорізькій АЕС за участю  виконавчого директора з персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександра Остаповця. На зустрічі з адміністрацією АЕС він окреслив напрямки  роботи з формування та розвитку кадрового резерву, обговорив питання стосовно зміни структури підприємства.

Кадровий резерв – одне з найважливіших питань на підприємстві.  Структура, яка займатиметься на ЗАЕС розвитком кадрового потенціалу, підбором працівників, їх навчанням має бути цілісною.


чт, 14.11.2019 - 15:45
Продовжується реалізація нового проєкту з оптимізації технічного обслуговування та ремонту обладнання

На Запорізькій АЕС побувала делегація у складі представників Міністерства енергетики США, Аргонської Національної лабораторії (США) та НТ-Інжиніринг (Україна).

Метою візиту було обговорення питань щодо реалізації проєкту з оптимізації технічного обслуговування та ремонту обладнання енергоблока – за рахунок впровадження ризик-інформованого підходу для управління конфігурацією АЕС.

Робота над цим проєктом ведеться з 2017 року, і Запорізька АЕС стане першою в Україні в його реалізації. Пілотним обрано енергоблок №2.


ср, 13.11.2019 - 10:45
Об'єднана команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони знов чемпіон з міні-футболу

В турнірі з міні-футболу золоті медалі завоювала об'єднана команда служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони, срібло – в команди електроцеху, бронзові медалі виборола об'єднана команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм.


ср, 13.11.2019 - 09:10
заэс

В основі екологічної політики Запорізької АЕС лежить постійний розвиток і прагнення поліпшувати якість навколишнього природного середовища, і, як наслідок, життя і здоров'я людей. Раціональне природокористування, дотримання всіх екологічних вимог - пріоритети атомної станції, яка експлуатується безпечно і безперебійно, постачаючи споживачам екологічно чистий продукт - електроенергію, вироблену шістьма блоками АЕС.

1. Середньодобові значення потужності дози гамма-випромінювання за вимірювальними каналами ІВС «Кільце», мкР/год


вт, 12.11.2019 - 15:45
На Запорізькій АЕС розпочала роботу місія технічної підтримки ВАО АЕС

На Запорізькій АЕС розпочала роботу місія технічної підтримки Московського центру ВАО АЕС на тему «Обходи робочих місць керівниками АЕС та спостереження за ходом виконання робіт», в якій беруть участь експерти з України, США, Словаччини і Китаю. Місія ВАО АЕС прибула на майданчик ЗАЕС на запрошення Запорізької атомної електростанції.

У вітальному слові генеральний директор ВП ЗАЕС Петро Котін підкреслив, що для нашої станції дуже важлива підтримка ВАО з точки зору використання зовнішнього досвіду експлуатації.


вт, 12.11.2019 - 13:30
На Запорізькій АЕС для управління будівництва придбали нову техніку

На Запорізькій АЕС для управління будівництва придбали екскаватор фірми «Hidromek». Технічними характеристиками машина в декілька разів перевищує попередні моделі екскаваторів.

Новий екскаватор приймав колектив ділянки механізованих та будівельних робіт. Саме тут знаходиться автопарк спеціальної техніки управління будівництва.


пн, 11.11.2019 - 16:25
На Запорізькій АЕС відбулися чергові публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС України

11 листопада 2019 року в культурно-діловому центрі Запорізької атомної електростанції відбулися публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України (КЗПБ), плану екологічних і соціальних заходів (ПЕСЗ) і плану залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) КЗПБ у 2019 році.

В обговоренні взяли участь фахівці ДП «НАЕК «Енергоатом», Запорізької АЕС, консультант групи управління проектом КЗПБ та громадськість міста Енергодар.


Станом на 20.11.2019 - 04:39

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 981 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1001 МВт
Енергоблок №6 1021 МВт
Сумарне навантаження 5033 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 4.3
Вітер ПнС
Швидкість вітру 2.1 м/с
Відносна вологість 97 %
Атмосферний тиск 769 мм рт.ст.