В обговоренні взяли участь фахівці ДП «НАЕК «Енергоатом», Запорізької АЕС, консультант групи управління проектом КЗПБ та громадськість міста Енергодар


На Запорізькій АЕС розпочала роботу місія технічної підтримки ВАО АЕС. Тема «Обходи керівників робочих місць та спостереження при виконанні робіт».


Cвятковий концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та 40-річного ювілею МПК «Сучасник».


Концертна програма Управління соціальних програм, Транспортного цеху, Гідротехнічного цеху, Цеху теплових та промислових комунікацій, Служби контролю металу в рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо».


Новий екскаватор приймав колектив ділянки механізованих та будівельних робіт. Саме тут знаходиться автопарк спеціальної техніки управління будівництва


З метою підвищення безпеки роботи атомної електростанції всі події вивчаються і аналізуються. Керівник сектору аналізу Оксана Воробьйова в Австрії у Відні вивчала нові техніки. Навчальні курси створені МАГАТЕ


В навчально-тренувальному центрі що тижня навчаються групи з атомних станцій України. Нещодавно, фахівці з Рівненської АЕС пройшли курс навчання за темою «ремонт імпульсно-запобіжного пристрою компенсатора тиску, фирмі "Семпл"


Стартував конкурс утримання виробничих приміщень. Електричний цех в цьому році приймає участь в чотирьох номінаціях. Зразкова група, майстерня, лабораторія, та зразкове приміщення оперативного персоналу.


В музеї культурно-ділового центру Запорізької АЕС відкрилась виставка експонатів воєнних часів, присвячена сімдесят п’ятій річниці визволення України від нацистських загарбників. Експонати надав Володимир Марченко, керівник пошукового загону Нікопольський плацдарм.


На турбоагрегаті першого блоку Запорізької АЕС замінюють робочі лопатки червертих ступенів на роторі низького тиску номер 3

Відвідайте канал новин ЗАЕС на Youtube

щоб отримати доступ до більшої кількості відеоматеріалів

Станом на 13.11.2019 - 11:21

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1014 МВт
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 1005 МВт
Енергоблок №5 991 МВт
Енергоблок №6 1013 МВт
Сумарне навантаження 5033 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 8.8
Вітер СПнС
Швидкість вітру 4 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 766 мм рт.ст.