Спеціалісти дирекції компанії НАЕК Енергоатом пройшли курс молодого бійця на базі Навчально-тренувального центру Запорізької АЕС. 5 співробітників з департаменту комунікацій, економічної безпеки та закупівлі ядерного палива слухали лекції про роботу станції.


Цей рік став ювілейним для начальника управління кадрів Володимира Черноляхова, він приймає вітання з 60-річчям.


Через різке зростання захворюваності на Запорізькій АЕС тимчасово діюча комісія з надзвичайних ситуацій прийняла низку рішень.


У Міському палаці культури «Сучасник» відбулися урочистості з нагоди 25-річчя Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».


З нагоди святкування 25-річчя НАЕК Енекргоатом на Запорізькій АЕС протягом двох днів перебувала делегація на чолі з керівником Компанії Петром Котіним.


З офіційним візитом Міністр енергетики України Герман Галущенко відвідав промисловий комплекс Запорізьку теплову та атомну електростанції.


Виконують працівники Запорізької АЕС до ювілею НАЕК «Енергоатом» БЕЗ НЕЇ НІЯК Енергія ядра Тримає цілий світ, Обрала шлях безпеки і добра - Швидкий політ. Коли її нема, Немає і життя, Лиш з нею ми щоденно робим крок у майбуття. І кожен день пульсує ритм у скронях Енергія тримає світ в міцних долонях. І кожен з них так віддано й невпинно Дає енергію у світ, їх праця безцінна. Бо без неї ніяк... Без неї просто не треба. Нам без неї ніяк. Не боїмось невдач, Пускаєм мирний атом - По лініях електропередач Надходить адресатам. Стук серця Під оберти турбіни, Ми ядерну енергію життя даруємо країні. Також у створенні кліпу брали участь: Катерина Топалова - солістка Культурно-ділового центру ЗАЕС Наталія Алєхно - солістка Культурно-ділового центру ЗАЕС Костянтин Кононенко - соліст палацу культури «Сучасник» Творча група: Сергій Жук – режисер, монтажер Наталія Каревська – сценарист, автор ідеї Олександр Плюхін, Сергій Лозовський – оператори Катерина Топалова, Анна Скороспєлова, Наталія Каревська - текст Наталія Кононенко – кастинг-менеджер Василь Стасюк – режисер звукозапису - соло-гітара Євген Шкіря - ударні інструменти Микола Фомицький Особлива подяка за участь у зйомках Вадиму Колоту, колективу та директору Культурно-Ділового центру ЗАЕС та його доньці Алісі Колот. Під час зйомок частково використовувались тренажери навчально-тренувального центру ЗАЕС (НТЦ). Дякуємо начальнику НТЦ Валерію Мартинюку, заступнику по роботі з персоналом НТЦ Лілії Гортенко, інструктору НТЦ Артему Федану. Також дякуємо за співпрацю начальнику військової частини 3042 ВП ЗАЕС Павлу Жарікову.


На конкурсі професійної майстерності серед представників від усіх атомних станцій України дозиметрист Тимур Лашин став третім, друге місце здобула токар Інна Сисоєва, а кращою за професією стала лаборант хіманалізу Ірина Сідельникова. Дякуємо прес-службі Рівненської АЕС за надані відеоматеріали. #ЗАЕС #РАЕС #конкурс_профмайстерності #дозиметрист #токар


Протягом 25 років згуртовані високопрофесійні колективи відокремлених підрозділів Компанії безпечно та надійно експлуатують вітчизняні енергоблоки на рівні кращих атомних електростанцій світу


Урочисті заходи з нагоди Дня захисника та захисниць України у військовій частині 3042.

Відвідайте канал новин ЗАЕС на Youtube

щоб отримати доступ до більшої кількості відеоматеріалів

Станом на 23.10.2021 - 23:20

Виробничі показники
Енергоблок №1 971 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1007 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1014 МВт
Енергоблок №6 1019 МВт
Сумарне навантаження 4011 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 9.9
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 1.7 м/с
Відносна вологість 76 %
Атмосферний тиск 763 мм рт.ст.