На Запорізькій АЕС оновлюють систему контролю радіаційної безпеки. Нова система АСКРО призначена для автоматичного моніторингу радіаційної обстановки у так званій, зоні спостереження, а також в районі промислового майданчика Запорізької АЕС.


- Якщо ви щохвилини передивляєтесь повідомлення з соцмереж, - якщо дві години без телефону викликають у вас приступ паніки, - якщо ви постійно відволікаєтесь на новини з соцмереж, то поради Поліни Мурашової саме для вас.


На першому енергоблоці Запорізькій АЕС проведені випробування з нормованого первинного регулювання.


На Запорізькій АЕС відбувся конкурс наукових доповідей серед молодих фахівців в номінації «Виробничий потенціал». Захід вже вдруге проводився в режимі відеоконференції з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідемічних норм.


Тетяна і Валерія – учениці Енергодарської дитячої художньої школи. Героїні проєкту Енергоатом Junior неодноразово ставали переможницями конкурсів, що проводились під егідою Запорізької АЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом». Валерії Мирончук 16 років, вона закінчує навчання в Енергодарській школі №4 і вже 8 років займається у Дитячій художній школі. Дівчина отримала призові місця у Міжнародному конкурсі малюнку «Підводні фантазії» (2020), двічі перемагала в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Добрий театр» (2016, 2018). Валерія є призеркою обласної олімпіади з живопису. Валерія обожнює малювати портрети – людей що її оточують або персонажів кіно. Після перегляду кінострічки «Леон» вона створила серію портретів головної героїні стрічки Матильди. Цього року Валерія має стати студенткою художнього напрямку. Хобі Валерії Мирончук, окрім малювання – письменництво. Дівчина полюбляє прогулянки з чотирилапим другом Греєм – собакою породи кане-корсо. Тетяні Каревській – 15 років, вона навчається у 9 класі Енергодарського НВК№5, і 7 років займається у ДХШ. Тетяна минулого року перемогла в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Добрий театр» за диптих «Театральний костюм», у якому поєднала декілька стилів, має призові місця у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Єднаймося ж, брати мої» (2020), присвяченого Тарасу Шевченку. Також Тетяна навчалась в музичній школі по класу скрипки. Саме тоді її захопила музика, яка тепер є натхненням. Тетяна більш за все полюбляє малювати на графічному планшеті та створювати замальовки у скетчбуці. Батьки Тетяни Каревської працюють на Запорізькій АЕС, Олександр Каревський - начальник зміни блоку, Наталія Каревська – інженер групи підготовки інформації виробничо-технологічної служби. ДОСЯГНЕННЯ Дівчата багато працюють поза шкільною програмою та вже мають персональні виставки. Їх малюнки прикрашають адмінбудівлю Запорізької АЕС, дитячу художню школу, приміщення міської адміністрації. Викладач Світлана Оверко колись і сама була ученицею дитячої художньої школи, отримала вищу освіту та повернулась в рідну школу, щоб навчати дітей. Енергодарська дитяча художня входить до 10 кращих в Україні шкіл образотворчого мистецтва. Заклад дає базову академічну освіту, яка допомагає юним митцям обрати свій шлях у мистецтві - створювати шедеври наживо чи за допомогою сучасних технологій.


В парку Перемоги відбулась концертна програма «Квітка пам’яті» за участю колективів КДЦ ВП ЗАЕС


В Енергодарі біля пам’ятної стели загиблим воїнам відбувся мітинг до 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


В День пам'яті та примирення вшанували подвиг українського народу


- Енергоатом пропонує скасувати рішення Уряду, за яким на компанію чекають мільярдні збитки, - Запорізька АЕС готова до партнерської перевірки ВАО АЕС - Підсумки звітно-виборної конференції ГО УкрЯО #АтомніНовини #ЛюдиАтома про Дениса Скупого із ЗАЕС #АтомШукаєТаланти про спортсменок з художньої гімнастики з Нетішина Анну Шевцову та Алісу Тараторкіну.


Раз в два роки Українське ядерне товариство в Запорізькій області на базі ЗАЕС «НАЕК «Енергоатом» переобирає актив. На звітно-виборній конференції голова Андрій Туз звітував про виконану роботу за 2019-21 роки.

Відвідайте канал новин ЗАЕС на Youtube

щоб отримати доступ до більшої кількості відеоматеріалів

Станом на 13.05.2021 - 16:19

Виробничі показники
Енергоблок №1 902 МВт
Енергоблок №2 1007 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 997 МВт
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 2906 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 19.2
Вітер ПнС
Швидкість вітру 3.4 м/с
Відносна вологість 44 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.