Персонал служби головного метролога що року бере участь у конкурсі професійної майстерності, який є традиційним для всіх підрозділів Запорізької АЕС.


На Запорізькій АЕС переддипломну практику проходять студенти профільних вищів. Більша частина з Одеського політехнічного університету кафедра «Атомна енергетика» та випускники Київського політехнічного інституту


Робота Запорізької АЕС станом на 13 вересня 2019 року


Робота Запорізької АЕС станом на 12 вересня 2019 року


На Запорізькій АЕС на чолі з генеральним директором Петром Котіним відбулось засідання Ради з управління позитивними практиками.


Більшу частину всього об'єму роботи з персоналом складає навчання його в НТЦ. Що року, фахівці проводять наради з інженерами, або заступниками керівницта по роботі з персоналом, для оптимізації планування навчального графіку


Представники Національного технічного університета України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» зустрілися зі старшокласниками Енергодара.


З розвитком цифрових технологій з'явилися ризики кібербезпеки. І атомона галузь не виняток. На енергоблоках йде заміна обладнання з використанням сучасних комп'ютерно-інтегрованих систем управління


В музеї історії і трудової слави та конференц-залі Культурно-ділового центру ВП ЗАЕС відбулася традиційна тематична програма «Рапортуємо тобі, Україно» для ветеранів праці ВП ЗАЕС: ЕЦ, ЦЕМ.


На цьому тижні в центрі підготовки ремонтного персоналу проходить навчання група з Хмельницької АЕС. Це слюсарі з ремонту СУЗ, і навчаються вони за напрямком ущільнення фланцев температурного контролю реактора.

Відвідайте канал новин ЗАЕС на Youtube

щоб отримати доступ до більшої кількості відеоматеріалів

Станом на 15.09.2019 - 15:05

Виробничі показники
Енергоблок №1 744 МВт
Енергоблок №2 987 МВт
Енергоблок №3 996 МВт
Енергоблок №4 988 МВт
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 999 МВт
Сумарне навантаження 4714 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 22.3
Вітер ПнЗ
Швидкість вітру 2.7 м/с
Відносна вологість 26 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.