Турнір на часть героя СРСР Миколи Тараканчікова зібрав 4 кращі волейбольні команди з Бердянська, Мелітополя, Запоріжжя та Енергодара. Впереше змагання проходили без глядачів через карантинні обмеження. За підсумками змагань 1-е місце у команди Бердянського педагогічного університету, 2-е команди Запорізької АЕС, 3-є у мелітопільців, а 4-е у запоріжан.


Підсумки конкурсу відеоісторій до Дня закоханих від Організації молоді


Продаж електроенергії, інвестиції у Дата-центри, виробництво товарного водню, конкурс рефератів УкрЯТ


На другому енергоблоці проводиться плановий ремонт електродвигунів. Блок працює у звичайному режимі, а раз на рік проводять ремонт вентагрегату для підтримки його у робочому стані. Цю роботу виконують фахівці дільниці з ремонту електродвигунів 0,4 кВ.


Завершились змагання з шахів в рамках Спартакіади Запорізької АЕС. Третє місце виборола команда ЦТАВ, друге місце у збірної ХЦ, СГМ, ЦЕМ. Перемога у команди ЕП, УСП, ЦРБ. З 1 до 3 березня відбудуться змагання з нардів.


У тренажерному комплексі на різних відмітках поступово в усіх напрямках починаються заняття. Теми визначають цехи і навчання формують за їх заявками.


У Дирекції Компанії «НАЕК «Енергоатом» пройшла відеоконференція трудового колективу, на якій підбили підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2020 рік та окреслили основні завдання перед персоналом підприємства на поточний рік.


6 березня кафе КДЦ запрошує енергодарців відсвяткувати Міжнародний жіночий день.


На засіданні виконкому узгодили виконання бюджету за 2020 рік, перехід підрозділів міськради на електронний документообіг та запланували низку ремонтних робіт в ПК "Сучасник".


У Художній виставковій залі на Набережній відкрили виставку кращих робіт вихованців дитячої художньої школи. В минулому році заклад відзначив 40-річчя, але через карантинні обмеження урочисті заходи з нагоди ювілею вдалося провести тільки зараз.

Відвідайте канал новин ЗАЕС на Youtube

щоб отримати доступ до більшої кількості відеоматеріалів

Станом на 04.03.2021 - 01:41

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1018 МВт
Енергоблок №3 917 МВт
Енергоблок №4 999 МВт
Енергоблок №5 998 МВт
Енергоблок №6 1016 МВт
Сумарне навантаження 4948 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -1.3
Вітер Пд
Швидкість вітру 0.7 м/с
Відносна вологість 95 %
Атмосферний тиск 766 мм рт.ст.