На Запорізькій АЕС відбулась нарада Комітету з культури безпеки

Порядок денний наради містив низку важливих питань. У першу чергу представники Комітету заслухали звіт про виконання організаційно-технічних заходів «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення та розвиток Культури безпеки у ВП ЗАЕС на 2017-2018 рр.».

Також були розглянуті показники експлуатаційної безпеки та технічного стану енергоблоків АЕС, результати роботи системи пропозицій від персоналу для керівництва ВП ЗАЕС, стан виконання плану заходів з розвитку та підтримки культури захищеності, результати опитування персоналу підрозділів Запорізької АЕС з питань культури безпеки за 2018 рік, у тому числі з питань впровадження «політики непокарання», а також обговорено план роботи Комітету на 2019 рік.

На основі отриманої інформації було вирішено при розробці «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення і розвиток Культури безпеки в ВП ЗАЕС на 2019-2020 рр.» проаналізувати зведену інформацію про результати оцінки та перевірки культури безпеки і впровадити позитивну практику, враховуючи результати опитування персоналу підрозділів з питань культури безпеки за 2018 рік.

Також вирішили продовжити роботу в програмному комплексі з пропозиціями персоналу в частині оперативного збору, обліку, аналізу пропозицій та інформування персоналу про їх реалізацію.

Стосовно культури захищеності - працювати згідно з затвердженим планом на 2019 рік.

На завершення наради учасники заходу затвердили план роботи Комітету з Культури безпеки ВП ЗАЕС на 2019 рік та підтримали пропозицію включити до складу Комітету головного фахівця з атомних електростанцій (з організації виробництва) - начальника виробничо-технічної служби.

Станом на 07.07.2020 - 04:43

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 664 МВт
Енергоблок №3 852 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 850 МВт
Сумарне навантаження 2366 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 23.5
Вітер З
Швидкість вітру 0.9 м/с
Відносна вологість 70 %
Атмосферний тиск 749 мм рт.ст.