Представники Запорізької АЕС взяли участь в засіданні Правління Українського ядерного товариства

23 листопада 2021 року відбулося позачергове засідання Правління Громадської організації «Українське ядерне товариство» (ГО «УкрЯТ»), під час якого було підбито підсумки діяльності Товариства за 2021 рік та прийнято план роботи на наступний рік.

Від Запорізької АЕС у засіданні Правління взяли участь: голова відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» Андрій Туз та працівники Запорізької АЕС - члени Правління.

На порядок денний були винесені такі питання:

1.    Звіт про роботу секретаріату ГО «УкрЯТ» у травні-листопаді 2021 року та проєкт плану роботи на 2022 рік;

2.    Виконання бюджету Товариства у 2021 році і затвердження кошторису витрат на 2022 рік;

3.    Виконання угоди про взаємодію між ДП «НАЕК «Енергоатом» та ГО «УкрЯТ» та експертну діяльність;

4.    Робота науково-аналітичної секції, міжнародна діяльність ГО «УкрЯТ»;

Відкриваючи засідання, президент Громадської організації «Українське ядерне товариство» Володимир Бронніков привітав присутніх та подякував членам Товариства та відокремленим підрозділам УкрЯТ за проведену плідну роботу протягом року, а також наголосив на важливості активізації експертного та наукового потенціалу Товариства для підтримки проєктів розвитку атомної галузі, зокрема будівництва нових енергоблоків АЕС.

Зі звітною доповіддю виступив виконавчий секретар ГО «УкрЯТ» Данило Лавренов, у якій доповів про проєкти, реалізовані Товариством та його відокремленими підрозділами у 2021 році.

«Попри продовження карантинних обмежень у зв’язку із пандемією COVID-19, УкрЯТ вдалося реалізувати багато запланованих на 2021 рік заходів та подій, а саме: Українське ядерне товариство стало співорганізатором кількох міжнародних конференцій та круглих столів, у містах-супутниках АЕС було проведено багато подій інформаційно-просвітницького напрямку, активно здійснювалась робота у видавничому напрямі, у напрямі міжнародної діяльності плідною була співпраця з Європейським ядерним товариством», - відзвітував Данило Лавренов.

Далі члени засідання обговорили актуальні завдання, що стоять перед Товариством - активізацію роботи науково-аналітичної секції ГО «УкрЯТ» та експертну роботу членів Товариства з реалізації перспективних проєктів ядерної галузі та нового будівництва.

Українське Ядерне Товариство - найбільша громадська ядерна науково-технічна організація України, що об'єднує основні підприємства та навчальні заклади атомної галузі держави.

 

Станом на 07.12.2021 - 08:26

Виробничі показники
Енергоблок №1 976 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1017 МВт
Енергоблок №6 1026 МВт
Сумарне навантаження 6058 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 9.1
Вітер СПдС
Швидкість вітру 3 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.