На Запорізькій АЕС пройшов конкурс доповідей з культури безпеки

На Запорізькій АЕС відбувся щорічний конкурс доповідей за темою «Культура безпеки АЕС: проблеми та шляхи вирішення». В ньому взяли участь працівники служби головного метролога, цеху теплової автоматики та вимірювань і загону відомчої воєнізованої охорони.

Перше місце з доповіддю на тему «Багаторівнева модель культури безпеки» посіла Ольга Добаріна, інженер цеху теплової автоматики та вимірювань.

Доповідь Ольги Форіс, охоронця загону відомчої воєнізованої охорони, отримала друге місце і була пов’язана з темою наставництва.

Інженер з метрології служби головного метролога Анастасія Лохматова, представивши доповідь на тему «Комплексний підхід до формування культури безпеки на АЕС», здобула третє місце конкурсу.

Розглянуті теми – актуальні та змістовні, підкреслив голова конкурсної комісії,  заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки Олександр Депенчук. Тому непросто було прийняти рішення щодо переможців.

Роботи за перше і друге місце будуть рекомендовані для участі у Міжнародній науково-практичній конференції з культури безпеки на АЕС.

 

Станом на 07.12.2021 - 07:56

Виробничі показники
Енергоблок №1 974 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 6057 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 9.3
Вітер СПдС
Швидкість вітру 3.6 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.