Молоді фахівці Запорізької АЕС взяли участь у онлайн форумі молодіжного руху ВАО АЕС

11-12 листопада в режимі відеоконференцзв'язку на платформі LifeSize пройшов III форум молодіжного руху всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій (ВАО АЕС). Учасники, що представляють молодіжний рух ВАО АЕС на Запорізькій АЕС, збирались у офісі представників ВАО АЕС різними групами та брали активну участь у заході.

Першою представили загальну презентацію про структуру та діяльність організації, потім згадали історію створення та визначили ключовим «Напрямок на вдосконалення». Далі було проведено ряд інтерактивних доповідей, де презентували нові підходи до роботи з документами та шляхи до вдосконалення.

Наступного дня представники молодіжного руху ВАО АЕС обмінялись досвідом щодо кращих практик роботи на майданчиках АЕС. Представники Запорізької АЕС звітували про роботу у 2021 році.

Зупинились на таких ключових моментах, як проходження навчання на семінарі «Прийняття експлуатаційних рішень», участь у якості помічників експертів під час проведення партнерської перевірки ВАО АЕС, що пройшла в травні цього року.

Підсумували роботу форуму досвідчені представники ВАО АЕС. Для покращення комунікації щодо обміну досвідом було зроблено акцент на необхідності поглиблювати знання з англійської мови.

Запорізька АЕС підтримує обмін експлуатаційним досвідом з метою підвищення рівня безпеки АЕС. Саме в рамках діяльності всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій і досягається поставлена мета.

 

Станом на 25.01.2022 - 13:51

Виробничі показники
Енергоблок №1 641 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1029 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1048 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.1
Вітер Пн
Швидкість вітру 2 м/с
Відносна вологість 77 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.