На Запорізькій АЕС пройшов конкурс доповідей серед молодих працівників

В рамках проведення огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо»  з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідемічних заходів на Запорізькій АЕС відбувся конкурс доповідей на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми серед молодих працівників у номінації «Краще виробниче рішення».

На розгляд комісії 10 молодих фахівців з різних підрозділів Запорізької АЕС представили цікаві доповіді на актуальні для атомної енергетики теми, що базуються на виробничих дослідженнях, технічних рішеннях, пропозиціях з впровадження раціоналізаторських вишукувань, проведених чи запланованих до реалізації в структурному підрозділі.

Теми доповідей були досить різноманітними, а саме: «Модернізація системи переробки трапних вод СК-1 СК-2», «Пристрій для створення кута повороту ПСКП-360», «Багаторівнева модель культури безпеки», «Інформаційно-аналітична програма дослідної експлуатації блоків ВП ЗАЕС. ЇЇ роль у сучасних умовах», «Мотивація та залученість персоналу», «Особливості організаційної психології в атомній енергетиці», «Страхування життя працівників Компанії ДП «НАЕК «Енергоатом», «Соціальна та спортивна реабілітація робітників», «Стріт-арт - конкурс для дітей та дорослих», «Центр технічної підготовки ДП «НАЕК «Енергоатом».

Після підведення підсумків членами комісії будуть визначені переможці конкурсу,  які будуть нагороджені пам'ятними дипломами і грошовими преміями та надалі зможуть взяти участь у науково-практичних конференціях, симпозіумах і представляти на них Запорізьку АЕС.

Конкурс доповідей відбувся за підтримки громадської організації «Українського ядерного товариства».

#ЕнергоатомОсвіта

 

Станом на 25.01.2022 - 13:03

Виробничі показники
Енергоблок №1 637 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1031 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 4769 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.2
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 2.6 м/с
Відносна вологість 76 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.