Фахівці Рівненської та Хмельницької АЕС пройшли навчання на Запорізькій АЕС

У Центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС пройшли навчання ремонтники Рівненської та Хмельницької АЕС.

Навчання за темами «Демонтаж внутрішньокорпусної шахти»  та  «Демонтаж блоку захисних труб реактора» складалося з теоретичної та практичної частин. Ремонтний персонал виконував навчальні роботи, які відносяться до радіаційно- та ядерно-небезпечних робіт.

Такі роботи виконують для того, аби продіагностувати корпус реактора. Операція, яку виконували ремонтники на тренажері «Реактор», в реальних умовах проводиться один раз на чотири роки, під час капітального ремонту блока. Все це відбувається з повною розборкою реактора та вивантаженням активної зони.

Навчаючись у центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру, співробітники атомних станцій відпрацьовують певні моменти повсякденної роботи. Адже в реальних умовах на діючому обладнанні існують чіткі терміни виконання та шкідливі фактори. Завдяки унікальним можливостям центру навчатись мають змогу як працівники атомних електростанцій, так і підприємств, що працюють у сфері ядерної енергетики.

Наприкінці навчання фахівці Рівненської та Хмельницької АЕС отримали відповідні сертифікати.

#ЕнергоатомОсвіта

 

Станом на 25.01.2022 - 14:03

Виробничі показники
Енергоблок №1 641 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1029 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.2
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 2.1 м/с
Відносна вологість 76 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.