Підготовці молодих фахівців на Запорізькій АЕС приділяється особлива увага

Запорізьку АЕС відвідали представники факультету автоматики та комп’ютеризованих технологій Харківського національного університету радіоелектроніки щодо подальшої співпраці з підготовки молодих фахівців.  

Під час візиту гості ознайомились з обладнанням Запорізької атомної електростанції. Відвідали цех теплової автоматики та вимірювань, повномасштабний тренажер блочного щита управління та тренажерний комплекс спеціальної підготовки навчально-тренувального центру.

Представники Харківського національного університету радіоелектроніки презентували фахівцям Запорізької АЕС спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», яка поєднує класичну інженерну освіту в області автоматизації з поглибленим освоєнням комп’ютерних технологій і спеціального програмного забезпечення.

В рамках співпраці планується ознайомити інструкторський персонал з навчальними та робочими планами факультету для того, щоб освітні програми були більш наближені до специфіки підприємства. Окрім цього обговорювались питання профорієнтації та проведення виробничої та переддипломної практики студентів Харківського національного університету радіоелектроніки на Запорізькій АЕС та стажування викладачів навчального закладу.

#ЕнергоатомОсвіта

Станом на 03.12.2021 - 20:52

Виробничі показники
Енергоблок №1 975 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1029 МВт
Сумарне навантаження 6059 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.5
Вітер Пд
Швидкість вітру 5.3 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 753 мм рт.ст.