На Запорізькій АЕС посилено карантинні заходи

Запорізька область наразі знаходиться в «червоній» карантинній зоні, тому рішенням комісії з надзвичайних ситуацій встановлені та діють певні обмежувальні заходи щодо мінімізації ризиків поширення COVID-19. Щодня комісія здійснює моніторинг епідеміологічної обстановки, приймає оперативні рішення та коригуючі заходи, знаходиться у постійному контакті з міською владою та медико-санітарною частиною.

У зв’язку з цим на Запорізькій АЕС тимчасово діюча на період введення карантину надзвичайна комісія з недопущення занесення і поширення на ВП ЗАЕС випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV прийняла низку рішень.  

Перш за все провести додаткові інструктажі з персоналом про дотримання вимог карантинних заходів: масковий режим, соціальне дистанціювання та тимчасове утримання від привітань через рукостискання. До зняття карантинних обмежень призупинити проведення навчання персоналу у навчально-тренувальному центрі, окрім навчань, які мають вплив на безпечну роботу підприємства. Виробничі наради проводити в дистанційній формі або з суворим дотриманням вимог карантинних заходів. У їдальнях та буфетах обмежити кількість місць за обіднім столом до двох осіб. Для зручності та захисту персоналу станції відновлюється перевезення персоналу у режимі тільки сидячих місць.

З 21 жовтня 2021 року на об`єктах управління соціальних програм Запорізької АЕС заборонено проведення спортивних, культурно-масових та святкових заходів. Соціальні об'єкти - оздоровчий комплекс, водно-спортивна база та культурно-діловий центр ВП ЗАЕС - будуть відкриті тільки для тих осіб, які мають ковід-сертифікат або ПЛР-тест дійсний 72 години. Плавальний басейн Запорізької АЕС зачинений для відвідувачів. Санаторій-профілакторій ВП ЗАЕС залишається в роботі, але з посиленням контролю і дотриманням вимог карантинних заходів.

На Запорізькій АЕС триває вакцинація персоналу. Будь-який працівник може отримати щеплення.

Карантин продовжиться до особливого розпорядження Кабінету Міністрів. Керівництво Запорізької АЕС закликає персонал дотримуватись правил особистої гігієни у побуті та на робочому місці.

 

Станом на 29.01.2022 - 15:43

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1034 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 5799 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер ЗПдЗ
Швидкість вітру 3.3 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.