Студенти Дніпрорудненського ліцею проходять практику на Запорізькій АЕС

В рамках договору про співробітництво студенти Дніпрорудненського професійного ліцею проходять практику на Запорізькій АЕС. Такий формат взаємодії з навчальною установою відкриває нові можливості як перед молоддю, яка  опановує професію, так і перед підприємством, яке таким чином готує завжди затребуваних кваліфікованих робітників. Згодом у практикантів, які добре зарекомендують себе на робочих місцях, є можливість стати працівниками станції.

Наразі у ВП ЗАЕС прибуло 10 студентів ліцею, що отримують освіту за спеціальністю «електромонтер». Після двотижневого навчання в навчально-тренувальному центрі за програмою з охорони праці та проходження навчально-технічного курсу за професією «Електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій» вони будуть тимчасово працевлаштовані.

Далі студенти відправляться в спеціалізовані лабораторії навчально-технологічного комплексу відточувати практику та набиратися досвіду.

Практиканти зізнаються, що їх дуже вражають масштаби Запорізької АЕС і вони прагнуть ознайомитися з обладнанням підприємства. Мріють згодом працювати на атомній станції. Професію, пов'язану з електрикою, обрали для себе, усвідомлюючи її перспективу, оскільки сучасний світ без електроенергії уявити неможливо.

 

Станом на 03.12.2021 - 22:22

Виробничі показники
Енергоблок №1 975 МВт
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 1007 МВт
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 6057 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.2
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 3.5 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 754 мм рт.ст.