Делегація від Запорізької АЕС взяла участь у форумі Атомпрофспілки

24-26 вересня 2021 року у смт Затока Одеської області відбувся Форум Атомпрофспілки України. Основною темою дискусій під час заходу став розвиток атомної енергетики та промисловості і роль профспілки у ньому.

Програмою форуму були заплановані такі теми: «Розвиток атомної енергетики та промисловості. Роль профспілки у вирішенні поставлених завдань», «Меморандум між Енергоатом та Westinghouse», «Корпоратизація ДП «НАЕК «Енергоатом», «Перспективні плани соціального розвитку Енергоатома», «Гендерна політика підприємств», «Напрямки роботи Організацій молоді» та інші. Також у рамках заходу пройшов пленум центрального комітету Атомпрофспілки.

«Сьогодні відбувається відродження статусу атомної енергетики. Цьому сприяють події і рішення загальносвітового масштабу, зокрема, підписання Меморандуму між Енергоатомом та Westinghouse, що має велике значення для майбутнього атомно-промислового комплексу України. Важливою складовою для профспілки є формування спільної платформи, яка дозволить надати ефективну підтримку збереженню соціальної складової галузі і формуванню спільної корпоративної позиції», - наголосив голова Атомпрофспілки Валерій Матов.

Делегати Запорізької АЕС на форумі Атомпрофспілки обговорювали стратегічні для держави проєкти та під час панельних дискусій взяли участь у розгляді актуальних питань - гендерної політики та місця молодого працівника на підприємствах атомної енергетики та промисловості.

Під час роботи Форуму учасники, зокрема, обговорили та підтримали заходи з реалізації положень Меморандуму про будівництво нових енергоблоків в Україні, який наприкінці серпня під час робочої поїздки в США у присутності Президента України підписали керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та президент та головний виконавчий директор компанії Westinghouse Патрік Фрагман.

 

Станом на 25.10.2021 - 23:02

Виробничі показники
Енергоблок №1 977 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1018 МВт
Енергоблок №6 1025 МВт
Сумарне навантаження 4031 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 3.9
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 0.7 м/с
Відносна вологість 71 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.