Запорізька АЕС прийняла представництво молоді центру зайнятості

Навчально-тренувальний центр Запорізької АЕС, в рамках акції Місячника зайнятості молоді «Твоя успішна кар’єра», яка проходить в Енергодарській міській філії Запорізького центру зайнятості, прийняв молодь, бажаючу ознайомитися з роботою атомної електростанції та шляхами працевлаштування на неї.

Відвідування навчально-тренувального центру складалось з двох частин. Перша частина пройшла в аудиторії навчального комплексу, де начальник управління кадрів Запорізької АЕС Володимир Черноляхов ознайомив молодь з алгоритмом працевлаштування на атомну станцію та наголосив на першочерговій необхідності написання резюме. Потім керівник групи по роботі з закладами освіти НТЦ Олена Шепель надала інформацію про заклади вищої освіти, з якими співпрацює Запорізька АЕС.

Далі молодь центру зайнятості з ознайомчою екскурсією відвідала тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу, щоб мати уявлення  про основне устаткування та процес виробництва електроенергії. Інструктори Запорізької АЕС максимально можливо відповіли на всі запитання.

Запорізька АЕС і надалі планує подібну співпрацю з Енергодарською міською філією Запорізького центру зайнятості.

 

Станом на 26.01.2022 - 16:13

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1029 МВт
Енергоблок №6 1047 МВт
Сумарне навантаження 4774 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.5
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 1.7 м/с
Відносна вологість 84 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.