Профілакторій Запорізької АЕС отримав сучасний апарат ультразвукової діагностики

Санаторій-профілакторій управління соціальних програм Запорізької АЕС отримав сучасну ультразвукову діагностичну систему.

Багатофункціональний діагностичний комплекс E-CUBE 8 - це розумна, надійна система преміумкласу, яка забезпечує високу продуктивність, чудову якість зображення, зручність та універсальність використання. Апарат має функцію кольорової, енергетичної та постійно-хвильової доплерографії, систему для збереження даних та безліч інших найсучасніших можливостей.

В обладнанні широкий спектр діагностики. Спочатку планується проводити діагностику черевної порожнини, нирок, сечової системи та діагностику щитовидної залози. Після набуття досвіду на новому діагностичному комплексі, коли лікар якісно освоїть апарат - в перспективі, діагностування інших систем та органів.

Модернізація санаторію-профілакторію ВП ЗАЕС відбувається постійно. Трохи раніше в лабораторію було придбано імуноферментний апарат. Наявне обладнання охоплює всі особливості і нюанси, які вкрай необхідні для постановки правильного діагнозу.

#ЕнергоатомМедицина

 

Станом на 29.01.2022 - 15:57

Виробничі показники
Енергоблок №1 641 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1032 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1030 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 5791 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.4
Вітер З
Швидкість вітру 5.2 м/с
Відносна вологість 86 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.