Перша школа міста-супутника Запорізької АЕС святкує 50-річний ювілей

10 вересня 1971 року - 50 років тому - у смт Енергодар була відкрита загальноосвітня школа №1, яка тепер носить назву Енергодарський навчально-виховний комплекс №1. Сьогодні відбулося урочисте святкування ювілею славетного навчального закладу. Педагогів школи привітали керівники міста та містоутворюючих підприємств.

«Дозвольте від імені трудового колективу Запорізької атомної станції і особисто від себе привітати вас з 50-річним ювілеєм!  Дуже приємно бачити у цьому залі знайомі і нові обличчя. Мене переповнюють емоції, мабуть тому що я себе також нерозривно пов’язую з цією піввіковою епохою нашої школи. Дякуємо вам вчителі за відданість до вашої справи, за любов до своєї професії. Низький уклін педагогам, які знаходяться зараз на заслуженому відпочинку. Бажаємо всім вам міцного здоров’я, серця, сповненого любов’ю та добром. Нехай ваше життя буде радісним та світлим, як сьогоднішній святковий день. З ювілеєм вас!», - привітав присутніх т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький.

Голова первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС Іван Здравчев зазначив: «Перше вересня, перший клас, перша школа! Можна дуже багато казати, але все це асоціюється з вами - ви завжди і всюди будете для нас першими! Ви робите дуже важливе діло, ви виховуєте наших дітей, ви готуєте молодих людей до життя і ми за це вам дуже вдячні. Зі святом!»  

Педагогічному колективу Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 є чим пишатися! За ці 50 років вони підготували 113 золотих та 66 срібних випускників-медалістів. Наразі штат школи налічує 122 особи, з них 76 - вчителі. Сформовано 36 класів, де навчається 1031 учень.

 

Станом на 26.10.2021 - 00:14

Виробничі показники
Енергоблок №1 977 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1024 МВт
Сумарне навантаження 4028 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 1
Вітер ПдПдС
Швидкість вітру 0.9 м/с
Відносна вологість 73 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.