Майбутні енергетики проходять переддипломну практику на Запорізькій АЕС

Тринадцять студентів п’ятого курсу Державного університету «Одеська політехніка» та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» прибули на Запорізьку АЕС для проходження переддипломної практики.

На організаційних зборах студентів ознайомили з етапами практики, тобто перед тим, як потрапити на станцію, вони пройдуть всю процедуру первинного працевлаштування персоналу - навчання з питань охорони праці, інструктажі та психо-фізіологічне обстеження.

«Впродовж переддипломної практики ви, як майбутні фахівці нашого підприємства, пройдете спеціальну цільову підготовку за вашим профілем. З кожним буде проведено співбесіду фахівцями управління кадрів та керівниками структурних підрозділів за вашим напрямком», - розповіла практикантам т.в.о. заступника начальника навчально-тренувального центру з організації підготовки персоналу Запорізької АЕС Надія Лінник.

Зі станцією студенти вже познайомилися під час виробничої практики на третьому курсі. Курують студентів інженери групи по роботі з закладами освіти навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС.

Кожен крок переддипломної практики та перебування студентів на підприємстві розписані до дрібниць. На станції майбутні фахівці придбають практичний досвід роботи та зможуть поставити запитання і отримати потрібні консультації від керівників практики. Теми дипломних робіт складні і тому кожному практиканту необхідно отримати максимум інформації, щоб написати і захистити свій напрямок.

Переддипломна практика триватиме два місяці.  Потім - захист дипломів і вже в січні наступного року молоді фахівці працевлаштовуватимуться на Запорізьку атомну електростанцію.

 

Станом на 03.12.2021 - 20:38

Виробничі показники
Енергоблок №1 976 МВт
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1009 МВт
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 6061 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.5
Вітер Пд
Швидкість вітру 4.5 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 753 мм рт.ст.