Відбувся конкурс профмайстерності серед машиністів насосних установок гідротехнічного цеху

На Запорізькій АЕС вперше серед машиністів насосних установок гідротехнічного цеху пройшов конкурс професійної майстерності. Продемонструвати свої знання та вміння за професією виявили бажання п’ятеро працівників.

Конкурс проходив у два етапи. Спершу учасники відповідали на теоретичні питання з  охорони праці, радіаційної і пожежної безпеки та правил технічної експлуатації. Другий - практичний етап - відбувся на території гідроцеху Запорізької АЕС.

Завдання для кожного конкурсанта полягало в підготовці бризкального модуля до роботи, послідовно та чітко дотримуючись процедури, вказаної в інструкції з експлуатації.

Оперативний персонал гідротехнічного цеху обслуговує обладнання бризкальних басейнів, насосних станцій, гідротехнічних споруд і технологічних трубопроводів. А також забезпечує безперебійне постачання технічної води належної якості та температури на енергоблоки Запорізької АЕС.

«Устаткування, яке експлуатує персонал гідротехнічного цеху, має важливе значення як в роботі гідротехнічного комплексу, так і всієї станції в цілому. У працівників повне розуміння важливості процедур, що виконуються в процесі роботи. Отже, обладнання в надійних руках», - відзначив начальник гідротехнічного цеху Павло Борисенко.

Всі учасники конкурсу впоралися із завданнями та показали високі результати.

За висновками комісії найвищу кількість балів набрали Євген Овсяк, Сергій Коваль та Євген Панків.

 

Станом на 03.12.2021 - 21:13

Виробничі показники
Енергоблок №1 976 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1009 МВт
Енергоблок №5 1018 МВт
Енергоблок №6 1029 МВт
Сумарне навантаження 6064 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.06 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.6
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 5.6 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 753 мм рт.ст.