На Запорізькій АЕС розпочалася планова інспекційна перевірка Держатомрегулювання

На Запорізькій АЕС розпочалася комплексна перевірка дотримання вимог з ядерної та радіаційної безпеки ВП «Запорізька АЕС» комісією Держатомрегулювання, яка триватиме з 30 серпня по 03 вересня 2021 року.

На установчій нараді т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький підкреслив, що для здійснення перевірки фахівцями Запорізької АЕС підготовлена необхідна документація, а за кожним напрямком - призначені відповідальні особи. «Бажаю всім учасникам взаєморозуміння та плідної праці. Впевнений, що робота буде конструктивною, а результати перевірки - позитивними», - зазначив він.  

Впродовж тижня представники комісії перевірятимуть виконання підприємством умов ліцензії на експлуатацію ядерної установки на майданчику ВП «Запорізька АЕС», дотримання вимог з ядерної та радіаційної безпеки при впровадженні заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС, стан виконання підприємством заходів «Комплексної програми поводження з радіоактивними відходами ДП «НАЕК «Енергоатом», стан поводження з ядерним паливом у ВП «Запорізька АЕС» на предмет відповідності вимогам з ядерної та радіаційної безпеки та інші напрямки.

За результатами перевірки в установленому порядку буде підготовлено акт.

 

Станом на 03.12.2021 - 22:14

Виробничі показники
Енергоблок №1 975 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1012 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 6059 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.2
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 3.8 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 754 мм рт.ст.