Визначився переможець конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру Запорізької АЕС

Переможцем конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру (НТЦ) Запорізької АЕС став Антон Сегеда.

Антон Сегеда - молодий інструктор, працює в НТЦ трохи більше року, проте має понад 10 років виробничого досвіду оперативної роботи. Практичне заняття, яке він підготував і провів, було присвячене темі обладнання системи автоматичного управління резервної дизельної електростанції по лінії цеху теплової автоматики та вимірювань. Саме практичний етап у напрямку діяльності інструктора визначив переможця.

Члени конкурсної комісії відзначили високі знання і професіоналізм молодих працівників. За підсумками конкурсантів відокремлювали соті частини балу.

Один з головних плюсів таких конкурсів - обмін досвідом. Тому вони корисні як для самих учасників, так і для членів комісії та інших присутніх. Переможець буде відстоювати честь Запорізької АЕС на галузевому етапі.

Конкурс профмайстерності проводиться за підтримки адміністрації та профспілкового комітету ВП ЗАЕС і сприяє вдосконаленню майстерності молодих атомників, підвищенню їх кваліфікації, зростанню продуктивності праці, поліпшенню рівня культури безпеки на підприємстві.

 

Станом на 03.12.2021 - 21:17

Виробничі показники
Енергоблок №1 975 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 1009 МВт
Енергоблок №5 1017 МВт
Енергоблок №6 1028 МВт
Сумарне навантаження 6060 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.06 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.5
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 4.5 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 754 мм рт.ст.