Діти працівників Запорізької АЕС провели дві зміни з «Усмішкою»

У пришкільному дитячому таборі «Усмішка» відбулося урочисте закриття другої зміни. Весело і з користю провели місяць літніх канікул 140 дітей. А всього за літо-2021 в «Усмішці» оздоровилися 300 дітей працівників Запорізької АЕС.

Два місяця дитячого відпочинку та оздоровлення для малечі з 6 до 10 років пролетіли швидко, були веселими й дуже насиченими. Кожен день був цікавим, та найважливіше - щодня діти ділилися сотнями посмішок. Усі найактивніші, спортивні та творчі дітлахи були нагороджені грамотами, а їх батьки - подяками.  

За цей час юні енергодарці встигли відвідати Запоріжжя й Мелітополь та побувати в Василевському зоопарку. Також вони відвідали чотири танцювальні майстерні різних напрямів та три театральні вистави. А під час екскурсійної подорожі Енергодаром більше дізналися про рідне місто і його містоутворююче підприємство - Запорізьку АЕС, завітавши до Інформаційного центру атомної станції. Також було відвідування басейну, проведені різноманітні квести, флешмоби та брейн-ринги.

На урочистій лінійці з елементами інтерактивної ігрової програми з приводу закриття пришкільного дитячого табору «Усмішка» кожним загоном були підготовлені творчі стінні газети. Були і пісні, і таночки, і веселі вікторини.

Організаторами пришкільного табору «Усмішка» традиційно є управління освіти Енергодарської міської ради та первинна профспілкова організація Запорізької АЕС.

 

Станом на 03.12.2021 - 21:23

Виробничі показники
Енергоблок №1 975 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1017 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 6061 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.06 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.4
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 4.4 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 753 мм рт.ст.