На Запорізькій АЕС вводиться нова форма перевірки знань персоналу

Нещодавно на Запорізькій АЕС з використанням платформи Big Blue Button введена нова форма дистанційної перевірки знань персоналу, яка оптимізована навчально-тренувальним центром (НТЦ) разом зі службою інформаційних технологій. Новий формат - це виклик часу, щоб мінімізувати ризики захворюваності ковідною інфекцією та оптимізувати робочий час всіх працівників станції, які задіяні у перевірці знань.

«На часі - відеоформат і це оптимальний варіант. Окрім того, що немає скупчення людей і членам комісії не потрібно добиратися у територіально віддаленні від станції підрозділи, або ж персоналу - на станцію, є можливість спокійно провести перевірку знань, задати будь-які питання, перевірити необхідні документи», - зазначив головний фахівець з атомних електростанцій (з підготовки персоналу) - начальник НТЦ Валерій Мартинюк.

Заздалегідь у станційній електронній мережі розміщуються необхідні матеріали, щоб члени комісії могли ознайомитися з індивідуальною програмою підготовки, екзаменаційними питаннями, посадовою інструкцією чи попереднім протоколом перевірки знань і пересвідчитись, що інформація  актуальна.

За ходом екзамену стежить секретар екзаменаційної комісії, контролюють - представники служби відомчого нагляду та пожежної безпеки або служби охорони праці, як і при звичайній перевірці знань. Члени комісії можуть бути присутні як у відеоформаті, так і знаходитися в приміщенні, де проходить дистанційна перевірка знань.

До того ж, новим форматом перевірки знань передбачається ще одна особливість, якої не було раніше. Відтепер у підрозділах повинні бути призначені фахівці, які пройшли перевірку знань в центральній екзаменаційній комісії. Вони матимуть право здійснювати контроль і бути членами комісії у своїх підрозділах.

Наразі у дистанційному форматі перевірка знань проходить в навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС у спеціально обладнаній аудиторії. З часом, коли будуть технічно обладнані кабінети, встановлена відеотехніка, підготовлені секретарі та члени комісії, всі колективи перейдуть на дистанційну перевірку знань у своїх структурних підрозділах.  

 

Станом на 25.01.2022 - 13:51

Виробничі показники
Енергоблок №1 641 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1029 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1048 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.1
Вітер Пн
Швидкість вітру 2 м/с
Відносна вологість 77 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.