На Запорізькій АЕС тривають «Поєдинки управлінських рішень»

У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися липневі «Поєдинки управлінських рішень». У третій за рахунком грі свої сили спробували 8 гравців (4 пари) -  фахівців різних підрозділів, посад і професій.

За умовами поєдинків у кожного учасника був секундант (група підтримки). Пара опонентів мала перевтілитися у героїв конкретної, як правило, конфліктної ситуації, визначити свої цілі, знайти аргументи або компроміс і, гідно й з користю для себе, вийти з обставин, що склалися. Учасники поєдинку грали за принципом вибування.

Хтось із гравців підійшов до діалогу з гумором, інші - використовували діловий підхід. Але всі учасники спробували незвичні для себе умови й здобули завдяки грі життєвий та професійний досвід.

Переможцем липневих поєдинків став заступник начальника служби контролю металу Денис Коваленко. Разом із ним до фіналу дійшла провідний інженер цеху дезактивації Наталія Шабаршова.

Комісія, до якої увійшли фахівці навчально-тренувального центру, управління професійного розвитку персоналу та представники підрозділів Запорізької АЕС, оцінювала діалоги гравців, їхню поведінку, підходи та навички комунікації.

 

Станом на 26.01.2022 - 09:17

Виробничі показники
Енергоблок №1 639 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1029 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1026 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 4762 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.6
Вітер ПдЗ
Швидкість вітру 3 м/с
Відносна вологість 86 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.