Відбулась вітрильна регата на Кубок ДП «НАЕК «Енергоатом»

Вдруге в Енергодарі на базі яхт-клубу «Борисфен» в акваторії Каховського водосховища пройшла вітрильна регата крейсерських яхт на Кубок ДП «НАЕК «Енергоатом». Цього року за перемогу у вітрильних перегонах змагалися 15 яхт із Запоріжжя, Дніпра, Нікополя та Енергодара. Впродовж двох днів учасники подолали три дистанції.  

Незважаючи на те, що вітру майже не було, усі яхти успішно пройшли гонки. Команди показали гідні результати.

Перші місця здобули у своїх категоріях екіпажі енергодарських яхт: ¾ тонник -  «Північна Кароліна» та тонник - «Гепард». Серед маленьких яхт (швертботів) перше місце виборов екіпаж яхти - «Gracia» із Енергодара. Серед яхт міні-тонників - «Іntra» з міста Нікополь. Також нікопольська яхта «Таврія» стала першою серед ½ тонників.  

Всі переможці отримали кубки, грамоти та медалі від профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом».

Голова федерації вітрильного спорту Енергодара Віктор Поліхранов висловив подяку засновникам змагань, профспілці та керівництву Компанії, адміністрації та профспілковому комітету Запорізької АЕС за підтримку та допомогу в організації змагань. «Для яхтсменів, які брали участь у змаганнях,  це була можливість поборотися, отримати досвід та позитивні емоції», - зазначив він.

Яхт-клуб «Борисфен» один з небагатьох в Україні, який зберіг і розвиває вітрильний спорт, в першу чергу завдяки підтримці містоутворюючих підприємств - ВП «Запорізька АЕС» та  ВП «Атоменергомаш».

 

Станом на 07.12.2021 - 07:58

Виробничі показники
Енергоблок №1 974 МВт
Енергоблок №2 1020 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1007 МВт
Енергоблок №5 1017 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 6056 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 9.3
Вітер СПдС
Швидкість вітру 3.1 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.