На Запорізькій АЕС змагались лаборанти хімічного аналізу

У водно-радіохімічній лабораторії (ВРХЛ) Запорізької АЕС відбувся конкурс професійної майстерності. П’ять учасниць - лаборантів хімічного аналізу - демонстрували свої знання та навички в теоретичній та практичній частинах.

«Оцінювалися знання водно-хімічного режиму першого та другого контурів, питання охорони праці та пожежної безпеки. Цього року практичним завданням було вимірювання концентрації жорсткості. Також оцінювалася підготовка робочих місць, техніка виконання лабораторних робіт, точність вимірювання та надання результатів»,  - зазначила в.о. начальника ВРХЛ Євгенія Крамаренко.

Всі учасниці - молоді фахівці, на станції працюють від двох до п'яти років, тож готувалися до конкурсу заздалегідь. Кожна з лаборантів хімічного аналізу брала участь в конкурсі з різних причин: і через бажання розширити межі своїх знань і умінь, і з розрахунку на подальше кар'єрне зростання, звичайно у випадку перемоги.

Кому віддати перше місце комісія вагалася до останньої миті. Перевіряли кожен крок, як в теорії, так і в практиці. І переможницею стала Ірина Черевична. Вона працює на 4 енергоблоці в експрес-лабораторії.

«Дуже активна, молода, прогресивна, завжди вносить свої пропозиції у виробничий процес, якщо вважає, що це може покращити виконання робіт», - охарактеризувала переможницю  в.о. провідного інженера по роботі з персоналом ВРХЛ Христина Левченко.

На другому місці - Ірина Сідельникова, третє місце посіла Альона Чищева.

Не дивлячись на розподіл оцінок, всі учасниці отримали заохочення та здобули новий професійний досвід.

 

Станом на 29.01.2022 - 15:51

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1034 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 5797 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер З
Швидкість вітру 4.2 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.