За Кубок Запорізької АЕС змагалися яхтсмени з різних міст та регіонів України

Вже 20 років поспіль до Дня Конституції України в Енергодарі проходить регата крейсерських яхт на Кубок Запорізької АЕС. Проводить змагання Енергодарська міська вітрильна федерація за підтримки адміністрації та профспілкового комітету ВП ЗАЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом».    

«З великою радістю вітаю вас на ювілейній 20-ій регаті на Кубок Запорізької АЕС. Особиста участь у цій регаті - це ваш вияв активної життєвої позиції, прагнення йти вперед до поставлених цілей. Впевнений, що ці перегони в черговий раз стануть яскравим прикладом спортивного завзяття та сприятимуть укріпленню спортивного авторитету Запорізької АЕС і Компанії. Величезна подяка організаторам змагань. Усім учасникам – міцної командної дружби та везіння!», - звернувся до учасників регати на урочистому відкритті змагань у яхт-клубі «Борисфен» т.в.о. генерального директора ВП ЗАЕС Дмитро Вербицький.

За перемогу у вітрильних перегонах в акваторії Каховського водосховища змагалися 32 човни з Енергодара, Нікополя, Запоріжжя, Дніпра, Нової Каховки, Кременчука, Кривого Рогу.

Перегони були складними і цікавими одночасно. Регата відзначилася вкрай мінливою погодою. Суперництво було сильним, а результат боротьби за першість залежав не лише від вправності команд, але й від вміння встигнути опанувати ситуацію з вітром.  

У змаганнях брали участь три яхти Запорізької АЕС: «Гепард» (капітан Сергій Турченко), «Гетьман» (капітан Олег Содома) та «Еола» (капітан Володимир Конюхов) - усі вони вибороли призові місця.

Завершилася регата традиційним фото на пам’ять з головним кубком змагань, на якому вказуються назви яхт-переможниць різних років.

Регата на Кубок Запорізької АЕС за багато років свого існування стала одним з найпопулярніших та престижних змагань, яке об'єднує спортсменів з різних куточків України та сприяє розвитку вітрильного спорту.

 

Станом на 26.01.2022 - 22:03

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1031 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1050 МВт
Сумарне навантаження 4776 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.7
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 1.2 м/с
Відносна вологість 97 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.