В «Юності» розпочався оздоровчий сезон - 2021

В позаміському закладі оздоровлення та відпочинку (ПЗОтаВ) «Юність» 20 червня для 180 дітей працівників Запорізької АЕС відбулося відкриття першої зміни, яка традиційно є спортивною. Літній оздоровчий сезон 2021 року офіційно стартував!

«Бажаю вихованцям радості, теплого моря, яскравого сонця, позитиву, натхнення у табірних справах; тим, хто приїхав вперше - стати прихильниками закладу, хто в останній рік - приїздити надалі вожатими», - підкреслив директор ПЗОтаВ «Юність» Олександр Сухов.

У цей сезон планується три заїзди. Перша зміна стартувала 19 червня, друга почнеться 10 липня, третя - 31 липня. Тривалість кожного заїзду - 20 днів.

Це літо стане особливим для всіх. Крім звичайної підготовки табору до сезону, адміністрація подбала про дотримання всіх карантинних заходів: тричі на день дітям вимірюють температуру, в їдальні та корпусах з’явилися санітайзери, збільшено кількість вологих прибирань, скасовано батьківські дні. В кожному загоні лише по 16 осіб. В їдальні за одним столом перебувають по двоє дітей, а харчування організовано у дві зміни.

Протягом літніх канікул юних енергодарців чекає Азовське море, ласкаве сонце, теплий пісок, нові знайомства, друзі і захоплюючий відпочинок - майстер-класи, спортивні секції, спартакіада, ігри, квести, морська естафета, фестиваль української пісні, фотокрос, інтелектуальні змагання, конкурс зарядок, день іменинника, відеозвіти.

Всі зміни в ПЗОтаВ «Юність» будуть носити тематичний характер, завдяки чому діти зможуть не тільки відпочити і оздоровитися, а й з користю, цікаво і захоплююче провести літні канікули, вдосконалити свої творчі здібності, показати спортивні досягнення, спробувати себе в новій діяльності.

Концерт до відкриття першої «спортивної» зміни вийшов цікавим, насиченим і яскравим. За 2 дні діти встигли познайомитися, пограти в ігри на згуртування, придумати назви своїм загонам і підготувати візитівки. Дівчата з різних загонів придумали запальні танцювальні та вокальні номери до святкового концерту на честь відкриття літа – 2021.

«Юність» завжди розкриває спортивні таланти та творчі «зірки».

 

Станом на 03.12.2021 - 21:06

Виробничі показники
Енергоблок №1 974 МВт
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1017 МВт
Енергоблок №6 1028 МВт
Сумарне навантаження 6059 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.12 мкЗв/г
м. Енергодар 0.06 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.6
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 5.6 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 753 мм рт.ст.