У військовій частині 3042 пройшли тактико-спеціальні навчання

У військовій частині 3042 Національної гвардії України, яка забезпечує охорону та безпеку Запорізької АЕС, успішно пройшли тактико-спеціальні навчання за темою «Дії спеціальної комендатури під час участі у припиненні масових заворушень поблизу (на підступах) об’єкта, що охороняється».

Мета: відпрацювання бойового злагодження підрозділів під час виконання службових (бойових) завдань в різноманітних умовах обстановки та підвищення польового вишколу особового складу.

Завданнями для особового складу було: напрацювання і вдосконалення навичок командирів у керівництві підрозділами; придбання командирами та виховними структурами практики мобілізації особового складу на успішне виконання службових (бойових) завдань; вироблення у військовослужбовців високих моральних, бойових якостей, психологічної стійкості, ініціативи та самостійності; дослідження способів дій підрозділів та ефективного використання сил на бойовій службі, а також методів роботи командирів, штабів і служб у керівництві військами.  

В умовах штучно створеного масового заворушення тактико-спеціальні навчання загартовують у військовослужбовців психологічну стійкість, увагу, пильність та винахідливість.

 

Станом на 17.09.2021 - 12:37

Виробничі показники
Енергоблок №1 951 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 988 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 996 МВт
Енергоблок №6 1004 МВт
Сумарне навантаження 3939 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 22.3
Вітер СПнС
Швидкість вітру 2.4 м/с
Відносна вологість 36 %
Атмосферний тиск 759 мм рт.ст.