Фіналістів конкурсу рефератів «Ядерна енергія та світ» міста-супутника Запорізької АЕС урочисто нагороджено подарунками

В інформаційному центрі Запорізької АЕС відбулося урочисте нагородження та вручення призів переможцям та учасникам фінального етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія та світ». Призи учасникам були вручені Президентом громадської організації «Українське ядерне товариство» та головою відокремленого підрозділу ГО УкрЯТ в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом».

«Друзі, ви переможці! Взявши участь в конкурсі рефератів, ви зробили перший крок в атомну енергетику. Без сумніву, для написання робіт вас надихнула діяльність однієї з найбільших атомних станцій - Запорізької АЕС. Вітаю вас с перемогою! Щороку рівень робіт зростає і ви обираєте різноманітні та дуже цікаві теми. Дуже приємно працювати з молоддю», - вітаючи учасників, наголосив Президент УкрЯТ Володимир Бронніков.

На першому (міському) етапі конкурсу найкращими були визнані роботи Ксенії Харченко (Енергодарський навчально-виховний комплекс №1), Софії Ємельянової (Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія») та Єгора Перепелиці (Енергодарський навчально-виховний комплекс №1).

Трійка переможців першого етапу представили Запорізьку АЕС у другому (фінальному) етапі, де реферати фіналістів оцінювали провідні науковці та викладачі профільних закладів вищої освіти.

У підсумку, за результатами Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія та світ» Софія Ємельянова посіла перше місце, а Єгор Перепелиця здобув один з трьох заохочувальних призів.

Учасники фіналу та викладачі, які готували учасників до конкурсу, отримали сувенірно-подарункову продукцію, а переможці - цінні призи від громадської організації «Українське ядерне товариство» та спонсорів конкурсу: ПРАТ «Юженергобуд», ТОВ «Енергобезпека Груп», групи компаній «UTEM».

 

Станом на 26.01.2022 - 10:33

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1029 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1026 МВт
Енергоблок №6 1044 МВт
Сумарне навантаження 4768 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.4
Вітер ПдЗ
Швидкість вітру 3.1 м/с
Відносна вологість 80 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.