Підведено підсумки та оголошено переможців конкурсу «Будь інженером!»

В культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулося нагородження переможців відкритого конкурсу «Будь інженером!». З успіхом старшокласників привітали заступник генерального директора з персоналу Запорізької АЕС, голова первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС, міський голова та в.о. начальника управління освіти. Захід відбувся з дотриманням всіх карантинних обмежень та використанням засобів індивідуального захисту.

Абсолютними переможцями за підсумками конкурсу, по всіх трьох номінаціях - з математики, фізики та хімії, набравши максимальну кількість балів стали: 1 місце - Іван Самарський (Енергодарська загальноосвітня школа №2), 2 місце  - Андрій Бондаренко (Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія»), 3 місце - Олександр Іванцок (Енергодарський навчально-виховний комплекс №5).

У номінації «Кращий з математики» першим став учень Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Кирило Єлсуков. «Кращою з фізики» стала учениця Енергодарського багатопрофільного ліцею Ірина Плодовська, а «Кращим з хімії» - учень Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 Олексій Бурля.

З кожним роком відкритий конкурс, який проходить у рамках програми профорієнтації учбових закладів, організований Радою молодих фахівців Запорізької АЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету станції, а також Українського ядерного товариства, стає усе більш популярним серед школярів міста-супутника Запорізької АЕС Енергодара.

Цього року у конкурсі взяло участь 87 школярів енергодарських шкіл, які продемонстрували свої знання з точних наук.  Всі переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками від організаторів конкурсу.

#ЕнергоатомОсвіта

 

Станом на 26.01.2022 - 11:05

Виробничі показники
Енергоблок №1 645 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1047 МВт
Сумарне навантаження 4774 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.6
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 3.8 м/с
Відносна вологість 80 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.