На Запорізькій АЕС проходить інспекція МАГАТЕ

З 03 по 09 травня 2021 року інспекторами Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) проводиться чергова планова інспекція енергоблока №3, що знаходиться в плановому середньому ремонті та сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП).

Під час роботи на Запорізькій АЕС інспектори МАГАТЕ на енергоблоці проведуть  технічне обслуговування, відключення підводної камери; перевірку ядерних матеріалів (ЯМ) в басейні витримки до та після відправлення відпрацьованого ядерного палива до ССВЯП; встановлять печатки МАГАТЕ на погодних кришках вентильованих контейнерів зберігання; перевірку облікових, експлуатаційних та звітних документів; перевірку інформації про конструкцію установки.

На ССВЯП інспектори МАГАТЕ проведуть перевірку, зняття, встановлення печаток на та між вентильованими контейнерами зберігання, перевірку інформації про конструкцію установки; перевірку облікових, експлуатаційних та звітних документів.

МАГАТЕ - єдиний в світі міжнародний інспектор з питань ядерних гарантій та контролю в області цивільних ядерних програм. Мета контролю - не допустити передачі ядерних матеріалів, що використовуються в ядерних установках, розташованих в 70 країнах світу, на військові цілі.

 

Станом на 12.06.2021 - 17:34

Виробничі показники
Енергоблок №1 939 МВт
Енергоблок №2 991 МВт
Енергоблок №3 973 МВт
Енергоблок №4 933 МВт
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3836 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 26.7
Вітер ЗПнЗ
Швидкість вітру 2.4 м/с
Відносна вологість 42 %
Атмосферний тиск 755 мм рт.ст.