На Запорізькій АЕС проходять переддипломну практику студенти Дніпрорудненського ліцею

На Запорізьку АЕС на переддипломну практику приїхала група студентів з державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей».

Другий рік поспіль для студентів практика проходить з тимчасовим працевлаштуванням і з виплатою заробітної плати. Та перед тим, як студенти опиняться на робочих місцях, вони пройдуть всю процедуру працевлаштування, як вперше прийняті працівники.

«Нам дуже пощастило, що в регіоні є навчальний заклад, який готує саме робочі спеціальності. Дніпрорудненський ліцей зацікавлений у співпраці з нами, адже їх студенти отримують своє перше робоче місце на нашому підприємстві. Отже, корпоративні принципи і пріоритети Запорізької АЕС будуть закладені в щойно прийнятих працівників вже з першого робочого дня», - підкреслив начальник управління кадрів ВП ЗАЕС Володимир Черноляхов.

В центрі підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС студентів ознайомили з обладнанням, яке використовується на виробництві. Вони вже пройшли інструктажі та навчання за курсом охорони праці, пожежної безпеки, техногенної безпеки, а також курс загально-технічних дисциплін.  

У минулому році ліцеїсти проходили таку ж практику. І зараз 31 випускник працює в різних підрозділах Запорізької АЕС: енергоремонтному підрозділі, цеху теплової автоматики та вимірювань, цеху теплових та промислових комунікацій, управлінні будівництва та електричному цеху.

«Дніпрорудненський професійний ліцей - це єдиний заклад, який в нашому регіоні веде підготовку за професією слюсар реакторно-турбінного обладнання. Ліцей також отримав ліцензію на професію електрослюсар з ремонту і обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій», -  зазначила інженер бюро планування і організації підготовки навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС Олена Шепель.

Дніпрорудненський ліцей дає можливість отримати професійно-технічну освіту, а Запорізька атомна електростанція - гарантоване працевлаштування на підприємстві.

 

Станом на 25.10.2021 - 23:36

Виробничі показники
Енергоблок №1 978 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1013 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1019 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 4037 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 3.1
Вітер ПдС
Швидкість вітру 0.4 м/с
Відносна вологість 68 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.