Поєдинки управлінських рішень використовуватимуть для підготовки керівників Запорізької АЕС

У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися поєдинки управлінських рішень. Завдяки цьому заходу учасники в ігровій формі отримали унікальні навички ведення ділових переговорів та управління конфліктними ситуаціями.

Поєдинки проходили в тестовому режимі, організатори отримали зворотній зв'язок від учасників, від суддів та спостерігачів і адаптуватимуть умови проведення ділової гри для використання в подальшій підготовці керівників всіх рівнів.

Поєдинки відбуваються наступним чином: двом гравцям ставлять виробничі завдання, які вони мають розв’язати. Відповіді оцінюють судді шляхом голосування за того чи іншого учасника, пояснюючи свій вибір. До складу журі увійшли керівники з досвідом.

Наприкінці кожного раунду судді голосували, підіймаючи картки.  Після чого  розробники ділової гри все зробили для того, щоб прибрати особисту симпатію і отримати об’єктивну оцінку дій гравців з різних сторін.

«Ситуації взяті з виробництва, - зазначив начальник навчально тренувального центру Запорізької АЕС Валерій Мартинюк. - Дають керівникам навички з стратегічного мислення, з розробки тактики під час своєї виробничої діяльності для того, щоб найбільш ефективно вирішувати питання».

 

Станом на 25.10.2021 - 22:54

Виробничі показники
Енергоблок №1 977 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1012 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1019 МВт
Енергоблок №6 1024 МВт
Сумарне навантаження 4032 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 4.3
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 1.6 м/с
Відносна вологість 70 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.