Персонал Запорізької АЕС вакцинується від COVID-19

Як і загалом в Україні, на Запорізькій АЕС розпочато кампанію з вакцинації від COVID-19. В першу чергу вакцинуватиметься критично важливий персонал: керівники підприємства, оперативний персонал, далі - інші працівники.

У відділі охорони здоров’я ВП ЗАЕС сформовано списки бажаючих безкоштовно вакцинуватися дводозовою вакциною Covishield індійського виробництва. Наразі близько двох тисяч працівників електростанції виявили бажання пройти вищезгадане противірусне щеплення. Другий етап вакцинації для повної імунізації згідно з останніми рекомендаціями МОЗ України проводитиметься через 12 тижнів.

Щеплення роблять у центрі первинної медико-санітарної допомоги. Перед щепленням немає обмежень щодо харчування, сну й активності. Бажаючі привитись перед вакцинацією оглядаються в медкабінеті лікарем та залишаються під спостереженням медичного персоналу впродовж 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказаннями є наявність гострої респіраторної вірусної інфекції, підвищення температури тіла, важка алергічна реакція в анамнезі, вагітність, годування груддю.

«Щеплення захищає від важкої форми хвороби. Це не означає, що людина не може захворіти. Вважається, що жодна вакцина в світі не надає стовідсотковий захист від хвороби. Вона лише допоможе пом'якшити симптоми. Крім того, вакциновані люди не зможуть нікого заразити. Вважаю, що сьогодні вакцинація - це найефективніший спосіб зупинити стрімке поширення хвороби, саме тому вакцинація = життя!», - підкреслила начальник відділу охорони здоров’я ВП ЗАЕС Надія Хантицька.

 

Станом на 18.09.2021 - 07:37

Виробничі показники
Енергоблок №1 953 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 989 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 980 МВт
Енергоблок №6 1006 МВт
Сумарне навантаження 3928 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 14.8
Вітер С
Швидкість вітру 1.2 м/с
Відносна вологість 80 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.