На Запорізькій АЕС впроваджено додаткові карантинні заходи

Через зростання у місті-супутнику Енергодарі захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, тимчасово діюча на період введення карантину надзвичайна комісія з недопущення занесення і поширення у ВП ЗАЕС випадків захворювань, спричинених 2019-nCoV, прийняла низку рішень.  

«Згідно з листом ДП «НАЕК «Енергоатом» від 23.03.2021 керівникам підрозділів забезпечити переведення максимальної кількості працівників на роботу у віддаленому доступі з наступним контролем виконання виробничих завдань та доручень», - зазначила головний фахівець - начальник відділу охорони здоров’я ВП ЗАЕС Надія Хантицька.

Також серед рішень комісії зазначено:

-    заборонити роботу об’єктів управління соціальних програм, які знаходяться поза проммайданчиком ВП ЗАЕС: плавального басейну, культурно-ділового центру, спортивно-оздоровчого комплексу, санаторію-профілакторію (окрім лікувального корпусу та клініко-діагностичної лабораторії для проведення амбулаторного санаторно-курортного лікування);

-    заборонити проведення спортивних, культурно-масових та урочистих заходів;

-    посилити контроль за виконанням санітарно-гігієнічних вимог, масковим режимом та соціальним дистанціюванням на території ВП ЗАЕС;

-    забезпечити проведення нарад та перевірку знань у дистанційному режимі з використанням веб-ресурсів;

-    заборонити в навчально-тренувальному центрі ВП ЗАЕС проведення навчання, окрім: навчання оперативного персоналу визначених посад; навчання з охорони праці новоприйнятого персоналу та посадових осіб; навчання з безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки; навчання з пожежної безпеки та пожежно-технічного мінімуму; навчання, пов’язаного з модернізацією обладнання ВП ЗАЕС; навчання відповідно до Приписів регулюючих та контролюючих органів та які знаходяться на контролі у керівництва ВП ЗАЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом»; навчання на робочих місцях (у т.ч. індивідуальної підготовки та дистанційного навчання).   

Проводити навчання персоналу ВП ЗАЕС в НТЦ з додержанням усіх профілактичних і протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Кількість слухачів, які можуть знаходиться на навчанні в аудиторіях НТЦ - не більше 9 осіб.

 

Станом на 17.09.2021 - 12:05

Виробничі показники
Енергоблок №1 950 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 989 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 996 МВт
Енергоблок №6 1007 МВт
Сумарне навантаження 3942 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 22.3
Вітер СПнС
Швидкість вітру 2.6 м/с
Відносна вологість 38 %
Атмосферний тиск 759 мм рт.ст.