Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародному онлайн семінарі ВАО АЕС з ремонту енергоблоків

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародному онлайн семінарі, який було організовано та проведено ВАО АЕС за запитом фахівців атомних електростанцій з 11-ти країн світу. Тема семінару: «Базові принципи технічного обслуговування та ремонту». Головна мета заходу - обмін досвідом.

Серед учасників онлайн семінару були як фахівці з ремонту атомних станцій з 40-річним досвідом експлуатації, так і ті, хто працює на нових станціях і готується до першого ремонту.

«Незалежно від країни, питання щодо ремонту атомних енергоблоків у всіх учасників однакові. На всіх підприємствах актуальні такі теми, як співпраця в бригадах, з керівництвом, організація та планування ремонтів, підтримання якості виконання робіт, складання звітної документації, взаємодія з постачальниками, тощо. І саме до фахівців Запорізької АЕС, які кожного року ремонтують шість атомних блоків, було найбільше запитань. Адже такого досвіду, як у наших ремонтників, в світі небагато», - розповів головний технолог - керівник інженерної служби енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС Олександр Макаревич.

В свою чергу під час семінару фахівці Запорізької АЕС також почули для себе багато пізнавальної інформації про досвід інших країн світу, зокрема про періодичність капітальних ремонтів.

Також, користуючись нагодою та темою онлайн семінару, представники ДП «НАЕК «Енергоатом» презентували колегам з інших країн світу можливості Центру підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС.

 

Станом на 26.01.2022 - 22:27

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1031 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1048 МВт
Сумарне навантаження 4773 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.5
Вітер ЗПнЗ
Швидкість вітру 0.5 м/с
Відносна вологість 97 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.