Фахівці дільниці з ремонту електродвигунів працюють на всіх виробничих та соціальних об’єктах ВП ЗАЕС

Сфера діяльності фахівців дільниці з ремонту електродвигунів 0,4 кВ електричного цеху охоплює майже всі виробничі та соціальні об’єкти Запорізької АЕС, оскільки вказані електродвигуни широко використовуються на виробництві.

Наприклад, зараз на другому енергоблоці Запорізької АЕС проводиться плановий ремонт електродвигунів вентагрегатів. Роботи проводяться раз на рік за графіком, при цьому енергоблок працює у звичайному режимі.

«Ми своє обладнання вивчили досконало – успішно ремонтуємо всі електродвигуни 0,4 кВ, які приводять в дію вентагрегати та насосне обладнання, - зазначив начальник дільниці Андрій Бутаков. - Обладнання присутнє на всіх енергоблоках Запорізької АЕС та на усьому загальностанційному обладнанні. На одного майстра - 149 двигунів на місяць».

Колектив дільниці працює злагоджено, має кілька винаходів, досконально вивчив способи ремонту. Для виконання робіт є всі необхідні пристосування та апаратура.  

До фахівців дільниці звертаються колеги з інших підприємств – радяться,  яким чином досягти безаварійної роботи електродвигунів. Колектив радо ділиться своїми надбаннями з іншими.

 

Станом на 17.09.2021 - 12:35

Виробничі показники
Енергоблок №1 950 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 990 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 993 МВт
Енергоблок №6 1006 МВт
Сумарне навантаження 3939 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 22.2
Вітер СПнС
Швидкість вітру 2.6 м/с
Відносна вологість 36 %
Атмосферний тиск 759 мм рт.ст.