В Центрі підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС можна відпрацювати найскладніші ремонтні операції

В Центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС пройшло пілотне заняття на тренажері ущільнення фланців температурного контролю і енерговиділення за темою щодо безпечної установки і зняття заглушок на фланцевих з'єднаннях.

На пілотному занятті були присутні фахівці енергоремонтного підрозділу та інших структурних підрозділів-замовників навчання. Контролювалося, як в процесі практичного завдання виконуються правила нормативних документів та техніки безпеки.

Увага акцентувалась на різних нюансах та тонкощах при здійсненні ремонтних операцій. Після ретельного аналізу, враховуючи зауваження та рекомендації, пілотне заняття може бути допрацьоване й проведене вже для різних груп за запитом підрозділів, які виконують ці відповідальні роботи.

«Враховуючи функціональність Центру підготовки ремонтного персоналу значення тренажера переоцінити важко, адже тут можна відпрацювати усі найскладніші маніпуляції. Це економить час, зводить до мінімуму недоліки впродовж ремонту та зменшує дозове навантаження на персонал», - зазначив заступник  головного  фахівця  з  АЕС з підготовки ремонтного персоналу Олександр Кулібов.

#ЕнергоатомОсвіта

 

Станом на 26.01.2022 - 21:31

Виробничі показники
Енергоблок №1 642 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1032 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1028 МВт
Енергоблок №6 1048 МВт
Сумарне навантаження 4774 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.7
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 1.1 м/с
Відносна вологість 95 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.