Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у Міжнародному форумі молодіжного руху ВАО АЕС-МЦ

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у Міжнародному форумі молодіжного руху ВАО АЕС на тему «Молодіжний рух. Сьогодні, завтра і завжди!». Триденний  захід відбувався у форматі відео-конференції, на якому молодь атомних станцій ділилася кращими своїми практиками та планами на 2021 рік.

Метою заходу було обговорення роботи молодіжного руху в умовах пандемії Covid-19, навчання з актуальних тем молодих професіоналів, огляд позитивних практик на атомних електростанціях, інформування про результати та плани.

«На Запорізькій станції до ВАО АЕС залучено 20 молодих активних працівників. Це кадровий резерв і майбутнє підприємства, - зазначив координатор молодіжного руху ВАО АЕС на ВП ЗАЕС Андрій Туз. - Наш молодіжний рух має такі заходи, якими ми можемо поділитися як позитивними практиками з іншими майданчиками».

«Як керівник команд партнерських перевірок я намагаюсь передати методологію та особливості роботи команди по проведенню партнерської перевірки нашим молодим фахівцям, - розповів представник ВАО АЕС на Запорізькій АЕС Віктор Лівінський. - Деякі з них вже отримали сертифікати і можуть брати участь в партнерських перевірках інших станцій».

Свій розвиток молодіжний рух ВАО АЕС почав з 2014 року. І вже шість років як вдосконалюється. Основні його завдання -  розвиток технічних компетенцій і знань про ВАО АЕС та підготовка нового покоління його експертів.

 

Станом на 07.12.2021 - 08:12

Виробничі показники
Енергоблок №1 977 МВт
Енергоблок №2 1020 МВт
Енергоблок №3 1010 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1017 МВт
Енергоблок №6 1025 МВт
Сумарне навантаження 6057 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 9.2
Вітер ПдС
Швидкість вітру 2.2 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.