Фахівці Запорізької АЕС взяли участь в онлайн-конференції ВАО АЕС

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у триденній міжнародній робочій зустрічі на тему «Збільшення потужності діючих енергоблоків ВВЕР», організатором якої виступила Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС).

Захід відбувався в форматі онлайн-конференції, мета якої - обмін досвідом та знаннями, накопиченими експлуатуючими організаціями та атомними електростанціями в області збільшення потужності діючих АЕС з реакторами типу ВВЕР.

В заході приймали участь представники АЕС та експлуатуючих організацій різних країн: АЕС Пакш (Угорщина), Кольської АЕС (РФ), АЕС Темелін (Чехія), АЕС Тяньвань (Китай), АЕС Козлодуй (Болгарія), АЕС Куданкулам (Індія), АЕС Бушер (Іран) та представники ВАО АЕС. Свої напрацювання також представили фахівці ДП «НАЕК «Енергоатом» і чотирьох атомних електростанцій України.

«Впродовж міжнародної зустрічі було цікаво ознайомитися з досвідом інших атомних станцій, що експлуатують реактори типу ВВЕР. Усі доповіді були змістовними та актуальними. І хоча спілкування онлайн має певні обмеження у порівнянні з зустрічами наживо, тим не менш за нинішніх реалій це формат, який дозволяє залишатися на зв’язку з колегами з інших країн, не припиняючи обмін досвідом», - зазначив заступник головного технолога Запорізької АЕС Олексій Богомолов.

Завершилася зустріч підсумками щодо поточного стану і можливості підвищення потужності АЕС з ВВЕР.

 

Станом на 07.12.2021 - 07:39

Виробничі показники
Енергоблок №1 976 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1029 МВт
Сумарне навантаження 6061 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.1 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 9.2
Вітер ПдС
Швидкість вітру 3 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.